Zaloguj się, aby obserwować  
capral

Gothic 2 - kody

65 postów w tym temacie

Znam fajny kod. Wciśnijcie b wpiszcie marvin, a następnie wciskajcie klawisz K w ten sposób będziecie mogli posuwać się do przodu bez względu na przeszkody.Czyli np można przenikać przez sciany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cze ja terz znam fajne kody np kliknijcie b potem nipirzcie MARVIN i znów b i F2 i wyskoczy wam tabela napisać trzeba
O ale musisz być blisko kogoś i wejdziesz w jego ciało . jeszcze znam fajny kod aktywójcie kody no wieci b i tak dalej wyłączcie tabele i klikajcie do woli przycisk ( tym co się kasuje chyba back....) i macie sprint bez eliksirów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden jest dobry kod aktywójcie tabele z kodami i napisać trza EAB małymi i kliknąć ENTER wychodzi tabela z charakterystyka twojego kolesia i wpisojesz ATRIBUTE ale cza pamiętać bo może wyjść wcześniej ATRIBUTE i są podpunkty 1= xxxx 2 i tak dalej trza nacisnąć 1 i samo wychodzi = piszemy dalej jaką chcemy liczbe chyba do 1000000 a potem 2 i tak dalej jest to chyba do 6. I odpowiada to wszystko za siłe itd. miłego wpisywania kodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ci taki kod juź napisałem i powturze klikasz B piszesz MARVIN klikasz B i podchodzisz do kolesia ma pisać jego imie przed tobą i naciskasz O wszystko pisz małą literą, i jesteś nim. hehe sam wpadłem na ten kod w czasie gry. ps nie pamiętam czy w tabelce cza pisać O czy bez sprawdz ale na pewno chodzi na originale bo mam. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak chcesz złoto 1000 sztuk to w tabeli kodów pisz I GOLD i naciśnij ENTER i jest przed tobą kasa bierzesz ja i wciskasz przycisk odpowiadający za ekwipunek szukasz woreczka w ekwipunku i naciśnij go przyciskiem który urzywasz do zmiany broni. życzę szastania pieniedzmi. hehe przetestowałem ten kod niebój się u mie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wogóle to po co ty to piszesz? Zainterresowany sobie poszuka kodów na podanych stronkach w tym temacie. Nie trzeba opisywac każdego kodu, co i jak z nim. To może zostać uznane za spam, a niektórzy tego nie lubią.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 14:13, Misiekolxp001 napisał:

sory nie wiedziałem bo jestem nowy PRZEPRASZAM WSZYSTKICH


Pewnie zauważyłeś ten temat http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&u=1501 tam najlepiej kierować wszystkie pytania. Nie musisz przepraszać. Masz się przecież czuć jak najlepiej na forum, no i się dobrze zachowywać.

Pozdrawiam i życzę miłego uzywania forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sądze że kody są dla cienoli ja przeszedłem gothica2 z kilka razy i mi się znudził wtedy po raz pierwszy użyłem kodów i gra znowu zaczeła mi się podobać. Przepraszam że nie na temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajne kody.
f2
insert ch- wyskakuje koleś który uczy wszystkiego.
insert fh-wyskakuje koleś któremu można wybrać twarz a potem poprzez naciśnięcie o możne nim grać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:27, pro evo napisał:

jest taki kod co daje Punkty Nauki podajcie!!

Masz C>marvin>C>F2>wpisz EAB>enter>lp i wpisz liczbe punktow jaka bys chcal miec>enter.zamknij konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 19:32, kubalino napisał:

> Kody dla gry gothic to zabójstwo . Przykro mi ale z własnej winy już NIGDY nie będziesz
miał
> frajdy z tej gry . Tak zwana " kasa w błoto " ...
Zgadzam się z tobą, że kody są do niczego. Lecz jeśli przejdzie śię grę kilka razy to morzna
sobie zkorzystac z kodów aby urozmaic grę.
Pozdrawiam Jakub


można przez Ż a nie RZ wymienia się na móc zwracajcie ludziska uwage na ortografie jak sie to czyta to aż z wrażenia oczy bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

insert gold nie działa w stu procentach u mnie przy najnowszej wydanej wersji gry przy kodzie pisze kara za oszustwo 100 punktów doświadczenia w tył ktoś zna jakąś metode ???? - tylko dodam gre raz przeszedłem bez kodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 11:37, arutaN napisał:

insert gold nie działa w stu procentach u mnie przy najnowszej wydanej wersji gry przy kodzie
pisze kara za oszustwo 100 punktów doświadczenia w tył ktoś zna jakąś metode ???? - tylko dodam
gre raz przeszedłem bez kodów

ten kod dziala jak go wpiszesz to pojawi sie przed toba skórzany mieszek w ktorym jest 1000 złotych monet
i jak go otworzysz to owszem masz napisane kara za oszustwo -100 doświadczenia al

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować