• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Bott

Znikający obraz, czyli problemy z wyświetlaniem

Pytanie

Mam problem z moim monitorem lub z czymś innym. Zawsze gdy go włączam to przez chwile(ok.0,5s) pojawia się to co powinno przy włączaniu kompa pojawić, a dalej nic, ciemność ogarnia monitor.Moim sposobem na to jest mozolne resetowanie kompa(ok.12-32 razy), aż w końcu wszystko załaduje się i będę to widział na ekranie monitora. Prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 30.05.2009 o 11:08, Bott napisał:

Mam problem z moim monitorem lub z czymś innym. Zawsze gdy go włączam to przez chwile(ok.0,5s)
pojawia się to co powinno przy włączaniu kompa pojawić, a dalej nic, ciemność ogarnia
monitor.Moim sposobem na to jest mozolne resetowanie kompa(ok.12-32 razy), aż w końcu
wszystko załaduje się i będę to widział na ekranie monitora. Prosze o pomoc!


Pytanie takie czy sytem Ci się ładuje (czy słychać dźwięk załadowania systemu), bo jak nie to problem może być różny a jak tak to bym obstawiał kartę graf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.05.2009 o 11:08, Bott napisał:

Mam problem z moim monitorem lub z czymś innym. Zawsze gdy go włączam to przez chwile(ok.0,5s)
pojawia się to co powinno przy włączaniu kompa pojawić, a dalej nic, ciemność ogarnia
monitor.Moim sposobem na to jest mozolne resetowanie kompa(ok.12-32 razy), aż w końcu
wszystko załaduje się i będę to widział na ekranie monitora. Prosze o pomoc!


A czy głośniczek systemowy wydaje jakieś dźwięki? to może być bardzo pomocne przy zdiagnozowaniu źródła problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak, wszystko gut malina, jest piknięcie (raz) i ładuje się system, tylko ja tego nie widzę i nie wiem co się dalej dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.05.2009 o 14:00, Bott napisał:

Tak, wszystko gut malina, jest piknięcie (raz) i ładuje się system, tylko ja tego nie
widzę i nie wiem co się dalej dzieje.


a masz coś jeszcze oprócz monitora podpiętego do grafiki ?? bo kiedyś miałem podobny problem jak zmieniałem monitor i się okazało ze to przez kabelek łączący grafe z TV ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pozostaje chyba porzyczyć od kogoś inny monitor i sprawdzić, ale to pewnie jego wina (w przypadku "padniętej" karty graficznej były by pewnie błędy w wyświetlaniu obrazu a nie jego brak)
ps zmieniłem nazwę tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wielkie dzięki za rade. Okazało się, że coś nie tak z monitorem. Za kilka dni oddam monitor do serwisu lub kupie nowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować