Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 09: Microsoft wygrał?

184 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2009 o 18:39, Pile napisał:

To że połowa z postów w tym temacie najeżdża na MS a ja staram się dociec jakie są tego
powody to nie znaczy że jestem fanboyem ;] I jeszcze większość ludzi pisze jakby byli
dyrektorami w MS :D

Ty tak samo ;] Jakbyś wiedział czy to to fake czy nie.
A i do tego źle piszesz - Projekt Natal.
Ja sie upieram że to fake (a i pewnie M$ tego chłopca przez 3 lata albo w ogóle nie pokaże -mylo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 18:50, loczyn napisał:

> Śmieszny jesteś :D
Kto tu jest śmieszny...

Ty

Dnia 04.06.2009 o 18:50, loczyn napisał:

> Ciekawe z ką wiesz geniuszu. Może sam stwórz konsolę?
Ktoś Ci płaci żebyś udawał? Dzizas... jeszcze powiedz, że wierzysz w SI to Ci coś powiem.

Wierzę

Dnia 04.06.2009 o 18:50, loczyn napisał:

> To że połowa z postów w tym temacie najeżdża na MS a ja staram się dociec jakie
są tego
> powody to nie znaczy że jestem fanboyem ;] I jeszcze większość ludzi pisze jakby
byli
> dyrektorami w MS :D
To ja Ci powiem, tylko słuchaj uważnie
Najeżdżamy na MS, a nie SONY bo ten temat jest o MS. Dla pewności Ci go jeszcze przytoczę:
"E3 09: MICROSOFT WYGRAŁ?".
Po prostu nie ma się czym podniecać u MS i tyle. P Nathal wymyślili już inni dawno temu,
MS tylk oto wdraża to raz.
Dwa PN to jest powtórka z WII.
Po trzecie jeśli wierzysz, że tak będzie wyglądać jak na filmiku stąd to współczuję,
cały od początku do końca jest nakręcony (wyreżyserowany).
Po czwarte to z programistami jest tak, że jeśli twórca przedstawia to wygląda wszystko
pięknie ładnie, bo ludzie z MS znają ten projekt na wylot więc wiedzą jak go pokazać
oraz jak zrobić żeby się nie posypał. Mogę Cie zapewnić że gdyby wpuścili tam na górę
osobę z widowni to by rozłożyła to śmieszne przedstawienie w dwóch ruchach.



Po pierwsze to że temat ma w tytule MS to nie znaczy że Microsoft coś źle zrobił. Filmy były wyreżyserowane, co z tego? To może tak działać a ty nie masz zielonego pojęcia czy to prawda a więc się nie wypowiadaj zaczynając od bluzgania MS. I skoro to jest podróba z Wii to ciekawe jak nazwiesz kontroler Sony ;] A poza tym. Nie wiem co oznacza w tym wypadku słowo "podróba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 18:58, Skyforger napisał:

> Po pierwsze ten temat dotyczy MS, może nie zauważyłeś ale tak jest. Pewnie gdyby
SONY
> też powiedziało że wygrało to by była taka sama jak i gorsza salwa. Po drugie SONY
ze
> swoim projektem się rozebrało, nie wyglądało to efekciarsko ale jestem w stanie
uwierzyć,
> bo mniej więcej widziałem jak to działa, a MS? Sorry ;]


http://www.youtube.com/watch?v=GH_gDreIdcM

Okolice 7:40, fragment ze słoniem - oczywiście zostało to perfekcyjnie wyreżyserowane,
hmm?


Wcześniej już dawałem ten filmik, ale oczywiście Microsoft jest taki dobry, że to wszystko to jeden wielki film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 19:01, Xjumpaytech napisał:

Wcześniej już dawałem ten filmik, ale oczywiście Microsoft jest taki dobry, że to wszystko
to jeden wielki film.


Prezentacja "odbijania piłek" może wydawać się lekko naciągana (widoczne są lekkie opóźnienia między postacią na ekranie, a szalejącą panną), choć fragment z malowaniem obrazu wydaje się być jak najbardziej realny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 19:04, Skyforger napisał:

> Wcześniej już dawałem ten filmik, ale oczywiście Microsoft jest taki dobry, że to
wszystko
> to jeden wielki film.

Prezentacja "odbijania piłek" może wydawać się lekko naciągana (widoczne są lekkie opóźnienia
między postacią na ekranie, a szalejącą panną), choć fragment z malowaniem obrazu jest
jak najbardziej realny.



I tak do premiery jest duuużo czasu a więc to może na prawdę dobrze działać. A fakt, fragment z farmabi jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 19:05, Pile napisał:

I tak do premiery jest duuużo czasu a więc to może na prawdę dobrze działać. A fakt,
fragment z farmabi jest ok :D


Wg. szumnych zapowiedzi premiera tego cacka nastąpić ma za minimum półtora roku - do tego czasu powinienem uzbroić się w X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 18:59, Pile napisał:

Ty

Skończ dzieciaku bo to się nudne już robi.

Dnia 04.06.2009 o 18:59, Pile napisał:

Wierzę

To jesteś... (tu sobie dopisz jakiś ładny epitet)

Dnia 04.06.2009 o 18:59, Pile napisał:

Po pierwsze to że temat ma w tytule MS to nie znaczy że Microsoft coś źle zrobił.

Zrobił. Powiedział o wiele za dużo, a dokładnie "Sądzę, że wygraliśmy". Tak się puszyć? Za kogo się uważają?

Dnia 04.06.2009 o 18:59, Pile napisał:

Filmy były wyreżyserowane, co z tego?

Dużo z tego. Chcę widzieć coś co działa, a nie coś co działa ale tylko w głowie twórcy.
>To może tak działać a ty nie masz zielonego pojęcia czy

Dnia 04.06.2009 o 18:59, Pile napisał:

to prawda a więc się nie wypowiadaj zaczynając od bluzgania MS.

MOŻE ;] Ty też tego nie wiesz, a się podniecasz jak byś objawienie ujrzał. Sorry ale trochę już żyje na tym świecie i wiele zapowiedzi widziałem ale 80% to rozczarowania. PN pewnie będzie działać, ale to kolejna zabaweczka podobna do WII, a takie mnie nie kręcą.
Btw. zapomnij o sterowaniu głosem, to jest żart MS ;]

Dnia 04.06.2009 o 18:59, Pile napisał:

I skoro to jest podróba z Wii to ciekawe jak nazwiesz kontroler Sony ;] A poza tym. Nie wiem co oznacza w
wypadku słowo "podróba".

Marna próba naśladowania czegoś co ktoś przed nimi wprowadził i wyszło. Teraz się chłopcy zarówno od MS jak i SONY usilnie starają dogonić Nintendo i kombinują jak koń pod górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 19:09, loczyn napisał:

Btw. zapomnij o sterowaniu głosem, to jest żart MS ;]


Czyli sterowanie komputerem pokładowym w Mercedesach E klasy też jest żartem, a szkoda myślałem, że jak mówię do komputera to i on mi odpowiada pyta się to nie jest to żart. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 19:14, Xjumpaytech napisał:

Czyli sterowanie komputerem pokładowym w Mercedesach E klasy też jest żartem, a szkoda
myślałem, że jak mówię do komputera to i on mi odpowiada pyta się to nie jest to żart.


Haha, dawaj pobaw się z czymś takim, a dopiero się odzywaj ;]
Komputer jest zdolny do z czytywania BARDZO JASNYCH I WYRAŹNYCH KOMEND i tu uwaga... w produkcie MS tylko po ANG.
Sorry ale tekst w stylu "wiesz co mój Xboxiku mógł byś wybrać to coś najbardziej po lewo?" nie zadziała.
Będziesz musiał mówić "Left, left, left..." i na dodatek wyraźnie z ładną flegmą żeby Cię zrozumiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 19:14, Xjumpaytech napisał:

> Btw. zapomnij o sterowaniu głosem, to jest żart MS ;]

Czyli sterowanie komputerem pokładowym w Mercedesach E klasy też jest żartem, a szkoda
myślałem, że jak mówię do komputera to i on mi odpowiada pyta się to nie jest to żart.
:(



Loczyn to...hmm...nierozgarnięty gość. Po prostu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 19:15, loczyn napisał:

> Czyli sterowanie komputerem pokładowym w Mercedesach E klasy też jest żartem, a
szkoda
> myślałem, że jak mówię do komputera to i on mi odpowiada pyta się to nie jest to
żart.

Haha, dawaj pobaw się z czymś takim, a dopiero się odzywaj ;]



A jak ja mam w telefonie wybieranie głosem to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj dzieciaki, sterowanie głosem to i nawet w EndWar się pojawia. Microsoft podobno ukradł ten patent (Natal) komuś innemu i nie jest taki święty. No ale to coś robi wrażenie, choć występ Sony był zabawniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 19:09, loczyn napisał:

> Ty
Skończ dzieciaku bo to się nudne już robi.
> Wierzę
To jesteś... (tu sobie dopisz jakiś ładny epitet)
> Po pierwsze to że temat ma w tytule MS to nie znaczy że Microsoft coś źle zrobił.

Zrobił. Powiedział o wiele za dużo, a dokładnie "Sądzę, że wygraliśmy". Tak się puszyć?
Za kogo się uważają?
> Filmy były wyreżyserowane, co z tego?
Dużo z tego. Chcę widzieć coś co działa, a nie coś co działa ale tylko w głowie twórcy.
>To może tak działać a ty nie masz zielonego pojęcia czy
> to prawda a więc się nie wypowiadaj zaczynając od bluzgania MS.
MOŻE ;] Ty też tego nie wiesz, a się podniecasz jak byś objawienie ujrzał. Sorry ale
trochę już żyje na tym świecie i wiele zapowiedzi widziałem ale 80% to rozczarowania.
PN pewnie będzie działać, ale to kolejna zabaweczka podobna do WII, a takie mnie nie
kręcą.
Btw. zapomnij o sterowaniu głosem, to jest żart MS ;]
> I skoro to jest podróba z Wii to ciekawe jak nazwiesz kontroler Sony ;] A poza
tym. Nie wiem co oznacza w
> wypadku słowo "podróba".
Marna próba naśladowania czegoś co ktoś przed nimi wprowadził i wyszło. Teraz się chłopcy
zarówno od MS jak i SONY usilnie starają dogonić Nintendo i kombinują jak koń pod górę.



Nie chcę na cały twój post odpisywać bo to strata czasu na kogoś o twoim intelekcie. Ale odpowiedz mi na jedno pytanie. Czemu to że wierzę w SI jest powodem aby pokazywać taką niechęć do mojej osoby? Rozumiem że jesteś tępy ale bez przesady ;]


A poza tym niczym się nie podnieca. Może u ciebie normalne jest podniecenie na widok prezentacji elektronicznej ale u normalnych ludzi to nie działa w taki sposób. Może lekarz? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 19:17, Pile napisał:

Nie chcę na cały twój post odpisywać bo to strata czasu na kogoś o twoim intelekcie.
Ale odpowiedz mi na jedno pytanie. Czemu to że wierzę w SI jest powodem aby pokazywać
taką niechęć do mojej osoby? Rozumiem że jesteś tępy ale bez przesady ;]


Razi mnie Twoja ignorancja, zuchwalstwo i dziecinność, wystarczy?
Ale odpowiem Ci ładnie z argumentami, bo ja w przeciwieństwie do Ciebie potrafię odpisać na cały post i nie robię z siebie królewicza. SI jest nieosiągalne przez najbliższe ho ho i jeszcze więcej lat, a Ty wierzysz że na procesorze Xboxa jest taka moc obliczeniowa żeby zrobić nawet proste pseudo SI? Ha!

Dnia 04.06.2009 o 19:17, Pile napisał:

Loczyn to...hmm...nierozgarnięty gość. Po prostu ;]

Powód?

Dnia 04.06.2009 o 19:17, Pile napisał:

A jak ja mam w telefonie wybieranie głosem to co?

tak tylko to jest porównywanie poprzedniego głosu - nagranego, z aktualnym. Widzisz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 19:15, loczyn napisał:

> Czyli sterowanie komputerem pokładowym w Mercedesach E klasy też jest żartem, a
szkoda
> myślałem, że jak mówię do komputera to i on mi odpowiada pyta się to nie jest to
żart.

Haha, dawaj pobaw się z czymś takim, a dopiero się odzywaj ;]
Komputer jest zdolny do z czytywania BARDZO JASNYCH I WYRAŹNYCH KOMEND i tu uwaga...
w produkcie MS tylko po ANG.
Sorry ale tekst w stylu "wiesz co mój Xboxiku mógł byś wybrać to coś najbardziej po lewo?"
nie zadziała.
Będziesz musiał mówić "Left, left, left..." i na dodatek wyraźnie z ładną flegmą żeby
Cię zrozumiało.


Ja z nawigacją się spokojnie "dogaduje" chodzi mi teraz o starszą E klasę, bo w niej był ten system dokładniej nazywał się chyba Linguatronic, a po zmianie na nową E Klasę (nie najnowszą moja akurat jest z 2004r) już nie wiem gdzie jest sterownie głosem i czy jest :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khrm... Khhhhh... BWAAHAHAHAHAHAHAHAAH.
Oh wow, nie sadzilem, ze ktos taki sie znajdzie, ale jednak! :D
Znalazl sie ktos, kto sadzi, ze M$ pierwsze na swiecie wynalazlo Sztuczna Inteligencje!
Pomyslelibyscie, ze kto inny bedzie pierwszy, np. NASA, albo jakas inna organizacja wojskowa, ktora ma do tego wiecej $$$, lepszych jajoglowych i wiekszy pozytek z takiego cudu, ale nie- to wlasnie M$ stworzylo pierwsze SI z troski o nasza rozrywke.
Mam lzy w oczach, po czesci sa to lzy smiechu, ale po czesci tez lzy smutku. Mialem nadzieje, ze ludzie tak nisko nie upadna, ale jednak. 04/06/09- dzien, w ktorym M$ stal sie religia.
Czapki z glow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 19:20, Xjumpaytech napisał:

Ja z nawigacją się spokojnie "dogaduje" chodzi mi teraz o starszą E klasę, bo w niej
był ten system dokładniej nazywał się chyba Linguatronic, a po zmianie na nową E Klasę
(nie najnowszą) już nie wiem gdzie jest sterownie głosem i czy jest :).


Nie chodzi mi o to czy jest, tylko jakie jest. Widzę np po użytkowniku Pile, że on wierzy że będzie mógł prowadzić normalną rozmowę ze swoją konsola, to jest dopiero zabawne!

@Pile
Ty też, bo otworzyłeś stronę zobaczyłeś, że jest po ang po czym ją zamknąłeś. Hipokryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować