Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2007 o 19:07, Abi Dalzim napisał:

> zobacz to to chyba o czymś świadczy . co nie?
To tylko świadczy o przedsiębiorczości tego gościa :) Liczy na to, że G4 wyjdzie, a wtedy ta
domena będzie jak znalazł :D

ale zobacz tam jest nawet data(z czego moze wynikać z G4 ukaże się w tym samym MIESIąCu co G3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 19:23, CR7 napisał:

Nie zrażaj się kolcami;D Kombinuj:)


Tak zrobię ;] A propo tej wysepki to nawet nie wiedziałem o jej istnieniu :P (być może dlatego, że jej nie widzę z portu, bo mam ustawiony mały zasięg widoczności) - to właśnie uwielbiam w serii Gothic, za każdym razem jak podchodzisz do kolejnej rozgrywki, to co chwilę odkrywasz coś nowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 07:57, Mroczny 2 napisał:

Mam pytanie.Od niedawna gram w Gothica.I mam problem gdyż raz na jakiś czas np.wilki spadają
z nieba i giną ale przez upadek.Czy to jest jakiś błąd ?


Możliwe, że to po prostu ciała wilków, które zabiłeś. Silnik gry generuje ciała na na bieżąco i pojawiają się dopiero wtedy, gdy się do nich zbliżysz. Pojawiają sie zwykle trochę nad ziemią, więc możesz czasami zauważyć, jak trupy pojawiają się nagle kilka metrów na ziemia, a następnie opadają. Może właśnie o to ci chodziło.
__________

A co gościa, który wykupił domenę pod Gothic 4, to albo miał jakiś cynk, albo to kompletny idiota, który lubi ryzykowne inwestycje :)

I na miłość boską, nie piszcie tyle! Człowiek się nie wyrabia z czytaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 19:28, Velociraptor napisał:

to właśnie uwielbiam w serii Gothic, za każdym razem jak podchodzisz do kolejnej rozgrywki, to co chwilę
odkrywasz coś nowego :D

Dokładnie! Ja grając teraz dopiero zobaczyłem, że za jaskinią w której siedzi Brago i koleżka jest jakaś dróżka. Poszedłem tam, a tam szkielet z jakimiś butelkami i zwojem i kilka jaszczurów (wrócę tam jak będę na tyle mocny, żeby sobie z nimi poradzić). Widziałem też tam jakiegoś dzika, ale to pewnie dlatego, że gram z NK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2007 o 07:40, Abi Dalzim napisał:

Dokładnie! Ja grając teraz dopiero zobaczyłem, że za jaskinią w której siedzi Brago i koleżka
jest jakaś dróżka. Poszedłem tam, a tam szkielet z jakimiś butelkami i zwojem i kilka jaszczurów


Hmm za którą jaskinią ? tą co jest 1 na naszej drodze i strzeże jej bandyta czy któraś inna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 07:53, Łukasz.G napisał:

Hmm za którą jaskinią ? tą co jest 1 na naszej drodze i strzeże jej bandyta czy któraś inna :D

Dokładnie ta. Tam stoi bandyta, który wręcz nam nasz list gończy i mówi o Dexterze. Za tymi schodkami, przed wejściem do jaskini trzeba wskoczyć z prawej strony na skały i iść w prawo. Potem już zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2007 o 08:23, Abi Dalzim napisał:

Dokładnie ta. Tam stoi bandyta, który wręcz nam nasz list gończy i mówi o Dexterze. Za tymi
schodkami, przed wejściem do jaskini trzeba wskoczyć z prawej strony na skały i iść w prawo.
Potem już zobaczysz :)


A no rzeczywiście oO no cóż przyjrze się jej bliżej za kilka chwil :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 08:23, Abi Dalzim napisał:

> Hmm za którą jaskinią ? tą co jest 1 na naszej drodze i strzeże jej bandyta czy któraś
inna :D
Dokładnie ta. Tam stoi bandyta, który wręcz nam nasz list gończy i mówi o Dexterze. Za tymi
schodkami, przed wejściem do jaskini trzeba wskoczyć z prawej strony na skały i iść w prawo.
Potem już zobaczysz

Musisz odpowiadać żeby nie skończyć z nim rozmowy ale też żeby za nim nie pujść naprzykład
-Spokojnie przyjacielu już ktoś prubował mnie wrobić
i po pewnym czasie powiedz mu że jesteś skazańcem i daj mu kilka sztuk złota
a powie o Dexterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 19:05, Darth Master napisał:

Ja zawsze szedlem za nim do jaskini i robilem z tych bandytów rąbankę

Chyba na kodach, bo na początku gry to raczej oni robią rąbankę z Bezia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 19:14, knopfler napisał:

> Ja zawsze szedlem za nim do jaskini i robilem z tych bandytów rąbankę
Chyba na kodach, bo na początku gry to raczej oni robią rąbankę z Bezia.

Zabicie ich jest banalnie proste, wbiegasz do jaskini, uciekasz goni cie jeden zabijasz go, wracasz i robisz tak, aby gonił cię tylko jeden itd... albo co jest prawie niemożliwe idziesz spać do łóżka które jest w jaskini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 19:14, knopfler napisał:

Chyba na kodach, bo na początku gry to raczej oni robią rąbankę z Bezia.

E no, bez przesady... Ja jednego traktowałem kulą ognia i jak jeszcze żył, to dobijałem bronią. A drugi już w pojedynkę nie jest taki twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w kolonii górniczej. W jednej z kopalnii znalazłem notkę, że Diego został wysłany z rudą do zamku, ale nie moge go znaleźć. Gdzie on jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!! mam taki problem z gra Gothic 2 Nk . kupilem nowego kompa, Amd sempron 3000+ , 512MB DDR , Geforce 7300 GT 256Mb. i zainstalowalem na nim gothic II NK. najpierw skopiowalem soie save z laptopa bo wczesniej gralem w to na laptopie. i kontynuowalem gre ale po 20 min. gra sie calkowicie zawiesza że trzeba dac restarta. Zainstalowalem go jeszcze raz i niekopiowalem seva i gralem od początku i także po jakims czasie mi sie zawiesza komp . co moze byc przyczyna prosze o porady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 13:12, tajgun92 napisał:

Jestem w kolonii górniczej. W jednej z kopalnii znalazłem notkę, że Diego został wysłany z
rudą do zamku, ale nie moge go znaleźć. Gdzie on jest??


Diego jest nieopodal nastepnej kopalni w takiej jakby jaskini przed wejsciem leżą dwoje zabitych palladynów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 14:18, batek15 napisał:

> Jestem w kolonii górniczej. W jednej z kopalnii znalazłem notkę, że Diego został wysłany
z
> rudą do zamku, ale nie moge go znaleźć. Gdzie on jest??

Diego jest nieopodal nastepnej kopalni w takiej jakby jaskini przed wejsciem leżą dwoje zabitych
palladynów .


Następnej czyli której?? Tej obok?? Byłbym wdzięczny za screena, bo nadal nie moge go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 15:01, tajgun92 napisał:

> > Jestem w kolonii górniczej. W jednej z kopalnii znalazłem notkę, że Diego został
wysłany
> z
> > rudą do zamku, ale nie moge go znaleźć. Gdzie on jest??
>
> Diego jest nieopodal nastepnej kopalni w takiej jakby jaskini przed wejsciem leżą dwoje
zabitych
> palladynów .

Następnej czyli której?? Tej obok?? Byłbym wdzięczny za screena, bo nadal nie moge go znaleźć.


niestet niebede mial screna ale wyjasnie dokladniej ; teraz penie przechodzisz misje z tymi kopalniami rudy. przy jednej z kopalni rudy stoi paladyn ktory karze ci pozabijac zębacze . stojąc przed tym paladynem skieruj sie na wschód pod takie wzniesienie tam bedziesz widzial taka malutka wieżyczke a dalej będą skały i w tych skalach będzie szczelina tam jest diego a przed ta szczelina będa leżeć palladnyni. Grajac w jedynke to to bylo terytorium orków wtedy ! szlo sie tam wtedy do swiątyni sńiacego to jest na tej ścieżce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie co zrobić w G2NK kiedy trzeba zagadać z Quadronem czy jakoś tak się to pisze ale wróćmy to rzeczy Kiedy chcę z nim gadać on gada jakimś dziwnym językiem i nie moge go zrozumieć i na tym kończy się nasza rozmowa. Nie wiecie co zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować