Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2006 o 20:12, pelo94 napisał:

Nie wiem jak zrobić, aby Lord Andre wysłał wojsko do kryjówki bandytów w kanalizacji??


Jeśli mu powiesz o gildii w kanałach po pewnym czasie Andre sam wyśle żołnierzy do kanałów. Wystarczy, że mu o tym powiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 20:12, pelo94 napisał:

Nie wiem jak zrobić, aby Lord Andre wysłał wojsko do kryjówki bandytów w kanalizacji??


Niestety nie da się nasłać do kryjówki bandytów straży miejskiej. Musisz się z nimi sam uporać :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 20:12, pelo94 napisał:

Nie wiem jak zrobić, aby Lord Andre wysłał wojsko do kryjówki bandytów w kanalizacji??


lepiej zrobić tak:
wypełniasz wszystkie zadania dla Gildii Złodziei (w sumie są dwa ;)), a potem sam zarzynasz jej członków - dostaniesz dodatkowe XP, a i przyjemność z tępienia złodziei będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 13:36, Matizk12 napisał:

mam problem. nie wiem czy pisać tu czy w pomocy technicznej, ale na razie tu napisze. Mam problem
z uruchomieniem tej gry. Gdy próbuje uruchomić pisze Gothic 2 wczytywanie. No to czekam. I
ani nie słychać by komputer pracował, ani nic się nie dzieje. wie ktoś może co robic??(mam
oryginała)


Kilka osób miało podobny problem, i pomogło wyłączenie firewalla. Nie mam innego pomysłu, co może być nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zanim głupio odpowiesz, to DOKŁADNIE przeczytaj pytanie - chodziło mu o bandytów (rzeczywiście, to określenie możę być mylące) w KANALIZACJI - czyli miejskich kanałach - a tam rezydują Złodzieje - na których DA SIĘ nasłać straż, ale [patrz mój poprzedni post]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 19:39, Tomasz K. napisał:

> Gdzie znajdę kowala Bennet''a. Jestem w 3 rozdziale i uwolniłem go z lochów koszar. Byłem
na
> jego farmie ,ale tam go nie ma. POMOCY!
Powinien być na farmie Onara. Tam gdzie najemnicy. Musisz się chyba przespać, bo ja miałem
to samo.

Byłem na farmie Onara ,tam go też nie ma. A przespałem 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 20:29, Bartek Dudek napisał:

Byłem na farmie Onara ,tam go też nie ma. A przespałem 3 dni.

Bennet musi wtedy tam być. Jak nie przejdź się do koszar i sprawdź czy tam go jeszcze nie ma. Jak się nie uda spróbuj wczytać i wykonać tego questa od nowa (zanim zostanie Ci zlecony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 20:44, pelo94 napisał:

Co się stanie gdy wypuszczę więżniów??


U mnie nic się nie działo. Wszyscy stali w tym samym miejscu i nawet się nie poruszyli. Dziwne... może to jakiś bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 20:59, pelo94 napisał:

Gdy jestem strażnikiem miejskim to mogę dostać inne uzbrojenie niż lekkie??

Tak, ale w póżniejszym czasie w koloni karnej ( dawnej) możesz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 21:48, PJ MW napisał:

Chyba sobie zamówie ze sklepu bo mam 70 WPLN.

Samego G2 to Ci się za bardzo zamawiać nie opłaca, bo zapłacisz dodatkowo za przesyłkę. Pojedyncze gry z Extra Klasyki Next lepiej jest kupować w tradycyjnym sklepie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 09:58, 1morfeusz1 napisał:


cześć przeszedłem gothicI i II + NK wyczyn dla mnie nie mały bez kodów a w EPG jestem słaby
oczekóje pochwały:))))))


No to gratuluje;). Można wiedzieć, tak przy okazji, kim grałeś (i w I i w II)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie gothick nuży,jest trochę monotonny nudzi się,ciągle zabijasz potem umiejętności zbierasz,trochę nużące.Ale przyznam ze gothick 2 przyciągnął mnie na dlugo do monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować