Zaloguj się, aby obserwować  
jarken

Nowy "PC Format"

37 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2006 o 17:25, Darkstar181 napisał:

Mam pytanko.Ponoć jest to najlepsze pismo w którym daja sensowne porady co do sprzętu komputerowego,
posługiwaniu się windowsem,itp...

To prawda? Bo może zaczne kupować. Cena wysoka nie jest. A co w najnowszym numerze?

Naprawde fajne pisemko! Warto wydac te "5.50zl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję PC Format od 1 numeru. Fajne porady, dotyczące sprzętu i programów. A rankingi i testy podzespołów komputerowych to dla kogoś, kto chce sobie kupic nowego kompa niezła pomoc w ich wyborze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 17:46, Qbion napisał:

podoba mi się że dali ostatnio kurs robienia grafiki 3d w darmowym programie - blender

Udało mi się zrobić kran. Zaciąłem się na puszce >: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 19:02, Paladynka napisał:

Kupuję PC Format od 1 numeru. Fajne porady, dotyczące sprzętu i programów. A rankingi i testy
podzespołów komputerowych to dla kogoś, kto chce sobie kupic nowego kompa niezła pomoc w ich
wyborze :)

Nawet i dla mnie, w sumie fajna i tania konkurencja dla KŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena wzrosła, bo 6,90 zł. Oto moje uwagi po zakupie pierwszego egzemplarza:
- bardzo podobny układ tekstów do KŚ,
- wiele działów jest niemal identycznych jak w KŚ,
- wiele pomysłó ściagniętych z KŚ,
- kupiłem pierwszy egzemplarz, a w srodku strona będąca ''''na luzie'''', czyli nie przypięta (nie urwała sie, bo nei było nawet dziurek w stronie),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie . Pamiętam że raz kupiłem PC Format w 2001 roku . A kupując wydanie luty 2007 było napisane że gazeta kończy rok. Powiedzcie mi o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer który wyszedł bym bardzo bogaty w przydatne mi informacje. Szczególnie zaciekawił mnie tekst o tym jak przyśpieszyć swoje łącze. Mnie bardziej interesowało to jak zmniejszyć ping, np w grasz online.
Zanim zainstalowałem program, który był tam podany i za nim sam go nie przetestowałem, to liczyłem na lepsze wyniki. Okazało się jednak że transfer z tego samego serwera, przed zainstalowaniem i skonfigurowaniem programu, poprawił się tylko o jakieś 2 kbps. Jeżeli weźmiemy pod uwagę to, że mam łącze Neostrada 256kbps i transfer wynosi 32kbps, to nie jest zadowalająca poprawa, jednak jakaś jest... ;)
CO do pingów, to w ogóle się nie poprawiły, mogę natomiast powiedzieć że nawet się pogorszyły, bo sądzę że program działający w tle tylko pogorszył mi pingi.

Co do samego numeru to fajny też był test komputerów domowych do 2500zł. Sam kupiłem sobie takiego kompa, tylko że z monitorem i ponad 2,5 roku temu. Porównując teraz mojego kompa do tych zaprezentowanych w teście to... nawet nie chce mi się pisać, bo różnica jest drastyczna. ;)

Ogólnie spox numer i oby wychodziło takich więcej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 20:02, Seqiu napisał:

Numer który wyszedł bym bardzo bogaty w przydatne mi informacje. Szczególnie zaciekawił mnie
tekst o tym jak przyśpieszyć swoje łącze. Mnie bardziej interesowało to jak zmniejszyć ping,
np w grasz online.
Zanim zainstalowałem program, który był tam podany i za nim sam go nie przetestowałem, to liczyłem
na lepsze wyniki. Okazało się jednak że transfer z tego samego serwera, przed zainstalowaniem
i skonfigurowaniem programu, poprawił się tylko o jakieś 2 kbps. Jeżeli weźmiemy pod uwagę
to, że mam łącze Neostrada 256kbps i transfer wynosi 32kbps, to nie jest zadowalająca poprawa,
jednak jakaś jest... ;)
CO do pingów, to w ogóle się nie poprawiły, mogę natomiast powiedzieć że nawet się pogorszyły,
bo sądzę że program działający w tle tylko pogorszył mi pingi.

Co do samego numeru to fajny też był test komputerów domowych do 2500zł. Sam kupiłem sobie
takiego kompa, tylko że z monitorem i ponad 2,5 roku temu. Porównując teraz mojego kompa do
tych zaprezentowanych w teście to... nawet nie chce mi się pisać, bo różnica jest drastyczna.
;)

Ogólnie spox numer i oby wychodziło takich więcej. ;)

Pingi może pogorszyć każdy program, który zainstalowałeś na kompie. Ze względu na kolejny proces. A jeżeli twój komputer ma już kilka latek (tak jak mój) to jest to jeszcze bardziej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy PCFormat jest faktycznie fajny, zdziwiła mnie tak niska cena. A poziom pisma jest wysoki. Jednak wolę pozostać przy moim CHIPIE i PCWORLD KOMPUTER :-)

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy można gdzieś znaleźć archiwalne artykuły które były już dołączane na cd jako archiwum? Chodzi mi o nr.1 2008,a dokładniej o artykuł jak nagrać płytę startową z pliku ISO(linux ubuntu). Zgubiłem tą płytę więc proszę o pomoc lub bezpośrednie informacje o nagraniu takiej płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie PC Format bardzo podoba. Cena nie jest za wysoka i porady są ciekawe i praktyczne.Plus jeszcze plytka z programami. Za tą cenę to duzo, Jednak mimo wszystko wole Chipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować