Zaloguj się, aby obserwować  
Nephren-Ka

diablo 2 Lod v1.11

13 postów w tym temacie

Mam powżny problem z nowym pathem. Posiadam orginał d2+dodatek, zakupione zaraz po premierze w polsce. Z pathami 1.09 i 1.10 wszystko jest ok, działa bez problemu. A z 1.11 nie działa!!!! Pomoc techniczna cd-projectu nie wie co z tym zrobić, mówią,że niby coś z tym pathem nie tak, itp. Ściągałem go już z wielu stonek i dalej nic. Wlączam grę i pojawia się komunikat : Unhandled Exception: Access Violation(c0000005) Ludzie!!!! nie wiem co jest i wkurzyło mnie to strasznie, bo gra w sumie mnie kosztowała prawie trzy stówy i mam chyba prawo używać do niej aktualnych dodatków.

PS-coś podobnego miałem w BG2 prz rozmowach z NPCami. Podchodzę do postaci, a ta "robi coś innego" i rozmowy nie ma!!! <Ale miałem to tylko w XP, w 98 było o.k> ... i był to gra bez rzadnych pathy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 17:46, caramondl napisał:

Mam powżny problem z nowym pathem. Posiadam orginał d2+dodatek, zakupione zaraz po premierze
w polsce. Z pathami 1.09 i 1.10 wszystko jest ok, działa bez problemu. A z 1.11 nie działa!!!!
Pomoc techniczna cd-projectu nie wie co z tym zrobić, mówią,że niby coś z tym pathem nie tak,
itp. Ściągałem go już z wielu stonek i dalej nic. Wlączam grę i pojawia się komunikat : Unhandled
Exception: Access Violation(c0000005) Ludzie!!!! nie wiem co jest i wkurzyło mnie to strasznie,
bo gra w sumie mnie kosztowała prawie trzy stówy i mam chyba prawo używać do niej aktualnych
dodatków.

PS-coś podobnego miałem w BG2 prz rozmowach z NPCami. Podchodzę do postaci, a ta "robi coś
innego" i rozmowy nie ma!!! <Ale miałem to tylko w XP, w 98 było o.k> ... i był to gra
bez rzadnych pathy.

Spróbuj ściągnąc ten patch ze strony producenta!!!
Jeśli to nie pomorze to może to być wina windowsa. Ps. Jaki posiadasz system??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 18:17, caramondl napisał:

xp, a path ze strony producenta powoduje ten sam błąd. PS - path z cd project do BG2 naprawia
błąd z rozmowami!!!!

Według ciebie jeszcze za mało jest tematów poświęconych Diablo2-wyszukiwarka nie parzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 17:46, caramondl napisał:

Mam powżny problem z nowym pathem. Posiadam orginał d2+dodatek, zakupione zaraz po premierze
w polsce. Z pathami 1.09 i 1.10 wszystko jest ok, działa bez problemu. A z 1.11 nie działa!!!!
Pomoc techniczna cd-projectu nie wie co z tym zrobić, mówią,że niby coś z tym pathem nie tak,
itp. Ściągałem go już z wielu stonek i dalej nic. Wlączam grę i pojawia się komunikat : Unhandled
Exception: Access Violation(c0000005) Ludzie!!!! nie wiem co jest i wkurzyło mnie to strasznie,
bo gra w sumie mnie kosztowała prawie trzy stówy i mam chyba prawo używać do niej aktualnych
dodatków.

PS-coś podobnego miałem w BG2 prz rozmowach z NPCami. Podchodzę do postaci, a ta "robi coś
innego" i rozmowy nie ma!!! <Ale miałem to tylko w XP, w 98 było o.k> ... i był to gra
bez rzadnych pathy.

3 stówty!!!! To gdzieżeś to kupił? A tak na prawdę to ja też miałem problemy z 1.11 ze starą wersją Diablo 2 ( patch 1.01) i tylko miałem szczęscie, że wygrałem najnowsze diablo w konkursie gwiazfkowym :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 18:17, caramondl napisał:

xp, a path ze strony producenta powoduje ten sam błąd. PS - path z cd project do BG2 naprawia
błąd z rozmowami!!!!

Może ten patch działa w starszych systemach operacyjnych lub w xp z service pack 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stary, 159 za podtawkę i 99 za dodatek, oczywiście zaraz po premierze, a servis packa2.0 nie mam i raczej nie będę miał, bo neta też nie mam<pisze od sąsiada>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 18:30, caramondl napisał:

stary, 159 za podtawkę i 99 za dodatek, oczywiście zaraz po premierze, a servis packa2.0 nie
mam i raczej nie będę miał, bo neta też nie mam<pisze od sąsiada>

Może zainstaluj patch 1.10 a dopiero na ten patch 1.11 moze wtedy się uda ja właśnie ściągam ten patch i zamierzam sprawdzić jak coś się uda to powiem. Pozdrawiam wszystkim maniaków diablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem najpierw 1.09, potem 1.10, a dopiero potem 1.11 !!!

PS - czy wie ktoś skąd zdobyć jakis program do zapisywania przedmiotów w pathu 1.10!? Bardzo lubie je zbierać i zapisywać na dysku, bo w ekwipunku jest dużo za mało mieejsca. A w 1.09 działał np. shadowmaster, którego nie lubie<bo mam braciszka, co sobie podkręca atrybuty>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Diablo od świat bozego narodzenia i mam jakieś tam itemy 2 skuldery, shako-74%mf, 2 bezokie mury, mewa102%mf, amulet tal rasha, gheed 29%}to wszystko ladder i inne bzdety ale założyłem klan i nie wiem jak to przenieść na itemy non-ladder. Wie któś ?? Plz pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 20:09, DjMaster napisał:

Gram w Diablo od świat bozego narodzenia i mam jakieś tam itemy 2 skuldery, shako-74%mf, 2
bezokie mury, mewa102%mf, amulet tal rasha, gheed 29%}to wszystko ladder i inne bzdety ale
założyłem klan i nie wiem jak to przenieść na itemy non-ladder. Wie któś ?? Plz pomocy!!!


Niestety postacie rankingowe nie mogą grać z non-laderowcami.

Poza tym jest już wątek duży ogólny: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=61&u=762

ps. Moderatorzy śpią :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować