Zaloguj się, aby obserwować  
kaczek93

Dema - Czyli co nowego do przetestowania :)

189 postów w tym temacie

Pograłem chwilę w demo RUSE i jedyna rzecz która tam działa to LPM. wszystkich innych funkcji nie mogłem uzywać. Obrócić lub przybliżyć kamety się nie dało, poruszac wsadem po mapie też nie, czy to jest jakaś skopana wersja czy tak było w tym demie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 16:11, Ploud napisał:

Pograłem chwilę w demo RUSE i jedyna rzecz która tam działa to LPM. wszystkich innych
funkcji nie mogłem uzywać. Obrócić lub przybliżyć kamety się nie dało, poruszac wsadem
po mapie też nie, czy to jest jakaś skopana wersja czy tak było w tym demie?

RUSE to beta mnie zniechęciła... gry nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Ruse to w moim przypadku dziwna sprawa. Grałem w betę która mnie zniechęciła, ale misja z demka zrobiła na mnie pozytywne wrażenie.
Mimo że sama gra raczej nie przebija żadnej gry strategicznej dostępnej obecnie na rynku, to swój potencjał ma. Swoje grono do gry wieloosobowej znajdzie.
Inna sprawa że po paru miesiącach może być to samo, co z World in Conflict (IMHO bardzo dobrej strategii). Serwery będą świecić pustkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 18:50, kaczek93 napisał:

Demo Fifa 11 dostępne na wszystkie trzy wiodące platformy.


Podałbyś link do PCtowego ;p Ja sie w google rozejrzałem, ale nic z szybkim serwerem nie wynalazłem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już pogra w ów demko, to proszę o powiedzenie, czy warto zasysać. Fanem piłki nożnej nie jestem, ale w każdą Fifę grałem, więc chciałbym zobaczyć naprawdę dobre zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z demem Fify11. Otóz klikam na ikonke, żeby gra się odpaliła i...nic sie nie dzieje. gra sie nie chce odpalic. Miał tak ktoś?
BTW. W ogóle dziwne te demo. Nic sie nie instaluje, tylko wypakowuje i już są wszystkie pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować