Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja planu wydawniczego

59 postów w tym temacie

Mam pytanie czy byście mogli wydać grę :D :
Marc Ecko''s Getting Up - Contents Under Pressure
Bo w Polsce chyba gra nie ma wydawcy :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no Chlopoki mata racje NXK cos bardzo zaniedbali :/, a takiego Arx Fatalis zobaczyc w NXK to hoho po nagach bym calowal ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zdolnosci jasnowidzenia mowia mi, ze do NXK trafi Hammer & Sickle... Wstrzymam sie chyba z kupnem do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a co ze SWAT 4: Syndykat? Premiera światowa jest ustalona na 28 lutego, a o Europie mowi sie cos o 10 marca, natomiast CDP upiera sie przy 24 lutego ;) Hmm, ciekawe moze dostaniemy dodatek jako pierwsi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj a premiera trainza znowu przesunieta. jak dlugo mozna czekac? (dla niezorientowanych - pierwsza podawana data wydania to pazdziernik a pozniej 4 listopada, 24 listopada, 1 grudnia, 9 grudnia, styczen, 26 stycznia, 23 lutego, 24 lutego a teraz 9 marca ale przynajmniej jako rekompensate gracze otrzymaja edycje kolekcjonerska w cenie zwyklej edycji i gre z serii platynowa kolekcja do wyboru gratis) CDPROJEKT to jednak porzadna firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 20:54, Matt Tucker_MODED napisał:

Heh, a co ze SWAT 4: Syndykat? Premiera światowa jest ustalona na 28 lutego, a o Europie mowi
sie cos o 10 marca, natomiast CDP upiera sie przy 24 lutego ;) Hmm, ciekawe moze dostaniemy
dodatek jako pierwsi? :)


w niemczech premiera miala byc 21 lutego (czyli dzisiaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze moze cos w NXK sie pojawi a tu lipa. Czy ktos z CDP moze wypowiedziec sie na temat NKX ? Czy ta seria bedzie jeszcze aktualizowana czy tez zakonczyla zywot? Juz sporo miesiecy minelo od ostatniej aktualizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować