Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w serii TOPSELLER od dziś w sprzedaży!

6 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt z przyjemnością informuje, że w sprzedaży dostępnych już jest sześć nowych, doskonałych gier z serii TOPSELLER. Wśród najnowszych tytułów, każdy miłośnik wirtualnej rozrywki znajdzie coś dla siebie. Nowości w serii to:

Przeczytaj cały tekst "Nowości w serii TOPSELLER od dziś w sprzedaży!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna godna uwagi produkcja to NWN 2.W sumie zamiast wrzucać samą podstawkę do TS można było wydać Złotą Edycję,bo takowej chyba na razie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 22:36, Hoplita napisał:

Ja tam co najwyżej jestem NWN2 zainteresowany, ale chyba i tak na razie tej gry kupować
nie będę.

Ja tak samo - zaczekam sobie ze 2 lata na sppaczowany tani pakiecik NWN2 ze wszystkimi dodatkami. Teraz poszczególne części gry wędrują po różnych seriach, a ja wolę mieć wszystko w jednym pudełku. Btw. jedynkę kupiłem w Biedronce w Diamentowej Edycji w Platynce za 10zł - fart, bo kolega trafił samą podstawkę bez dodatków i instrukcji przynajmniej.
A słyszał ktoś o tej grze Dungeon Lords? Bo ja pierwszy raz, a skoro piszą że ma elementy klasycznego RPG to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować