Zaloguj się, aby obserwować  
tymus1

SAGO DVD WRÓC!!

53 postów w tym temacie

chodzi o to że sagi gier balck isle byly na rynku przez bardzo krotki okres, potem zostaly nagle z niewiadomych powodow wycofane. DLACZEGO? sprzedawaly się przecie swietnie... sam mialem kupic wszystkie bo zachęcały ceną (59 zł!! ) ale nie zdążyłem... zanim sie zorientowalem byly juz wycofane. pare razy widzialem tylko sage fallout ale ze mam wszystkie fallouty z klasyki i z cda, to nie kupowalem. natomiast bg i iwd bym kupil z mila checia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 00:11, DoomnY napisał:

Mało, że Sagi. Wszystkie gry na 3CD i więcej powinny być na płytach DVD!


Taaaa, i do każdej gry na dvd dodawany jest gratis czytnik DVD! Zdajesz soobie sprawe że nie wszystkich jeszcze stac na czytnki? Że niektórzy pracują wciąż na zabytkowych kompach na któych jednak te erpegi chodzą, ale nie posiadaja oni czytnikow dvd i na pewno ich w najblizszym czasie ne kupia gdyz raczej zainwestuja najpierw w inny sprzet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 21:40, Mistic napisał:

Taaaa, i do każdej gry na dvd dodawany jest gratis czytnik DVD! Zdajesz soobie sprawe że nie
wszystkich jeszcze stac na czytnki? Że niektórzy pracują wciąż na zabytkowych kompach na któych
jednak te erpegi chodzą, ale nie posiadaja oni czytnikow dvd i na pewno ich w najblizszym czasie
ne kupia gdyz raczej zainwestuja najpierw w inny sprzet?


Jak stać ich na gry choćby za 50 zł to i czytnik DVD mogą zakupić. Nie przesadzajmy, CD to już przestarzały nośnik i nie ma co zawalać sobie nim biurek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i masz racje, ale póki co nie powinno sie zrezygnować z płyt cd, u mnie w klasie kilka osob ma juz nagrywaki dvd a kilka osob nawet ne ma czytnikow dvd, tak jak u mojej mamy w kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 21:55, Mistic napisał:

Może i masz racje, ale póki co nie powinno sie zrezygnować z płyt cd, u mnie w klasie kilka
osob ma juz nagrywaki dvd a kilka osob nawet ne ma czytnikow dvd, tak jak u mojej mamy w kompie.


Można chyba założyć, że każdy, który chciał zagrać w Baldury, Fallouty czy inne starsze crpg już to zrobił i taka edycja DVD byłaby skierowana przede wszystkim dla ludzi chcących odnowić swoją kolekcję. Za to nowe gry o wygórowanych wymaganiach sprzętowych powinny być wydawane tylko na DVD, to jak część wymagań sprzętowych: masz za mało RAMu nie pograsz, nie masz czytnika też nie odpalisz. Tym bardziej, że obecne produkcje zajmują niebotyczną ilość cdków, to jest po prostu niewygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewnie mam zamiaru płakać... Tylko, że jeśli ty uważasz że gry które normalnie mają zajmować 3cd mają być wydawane tylko dvd to dla mnie to jest bez sensu, i nie chrzań mi tu o niskich cenach napędów dvd, mam kumpla który wymieniał sobie ostatnio płyte główną, karte grafiki, dodawał ramu a nie ma czytnika dvd i nie ma go na razie zamairu kupywać. Wydaje mi sie, ze obecne czasy nie sa jeszcze odpowiednie do totalnego wypchnięcia krążków cd i zastąpienia ich płytami dvd.
I nie biadole, po prostu staram się patrzeć na to wszystko z punktu widzenia innych też czasem, zawsze najłatwiej jest się odwrócić i przeć naprzód innym każąc pocałowac cię gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi dylemat, najlepiej przecież żeby były oba wydania zarówno CD jak i DVD. Kto by miał jaki czytnik ten by kupował wydanie, które mu odpowiada, przecież to nie jest taki wielki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia Twojego kolegi naprawde mnie poruszyła. Domyślam się, że kupił Semprona za 200zł, grafikę 64 bitową i dokupił pamięć za 100zł, ale mniejsza z tym. Gry są zjawiskiem kosztownym, ale pamiętaj, że zakup napędu DVD jest jednorazowy (różnica z CD 20-30zł). Zwróć uwagę na fakt, że wydawcy gier coraz chętniej produkują gry na DVD (EA szczególnie). Przejście na czytniki DVD jest nieuniknione (niestety :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 17:18, malpka napisał:

> Ale napęd DVD jest za drogi i nikt go w kompie nie ma. Wszyscy kupują gry za średnią cenę
50zł,
> ale na DVD ich niestety nie stać (omg).
>


DVD drogie? Wolne żarty:

http://www.gral.pl/sklep.php?w=prod_lista&wywol=lm&wmtp=&grp=CDDVD


Heh, to była ironia :p

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5018&pid=28
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5018&pid=32

Dwa posty tego samego użytkownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 23:54, DoomnY napisał:

Cieszę się, że wyprowadziłeś malpke z pomyłki. Widzę, że nie jestem sam w tej dyskusji
thx ;)


Nie ma sprawy. A gadanie że DVD jest drogie to głupota. Przecież taką nagrywarkę już za 150zł można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować