Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #95: Co sądzisz o grach przeglądarkowych (Plemiona, Bitefight, Menelgame itp.)?

36 postów w tym temacie

Nałogowo gram w Battleknighta ;) Wymaga umiejętności gry w drużynie, odpowiedniej taktyki, logicznego myślenia. To nie jest taka prosta sprawa jakby się mogło wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w Bloodwars, Ogame, The Crims...Ale doszedłem do wniosku, że jak ktoś ma sporo kasy i go stać na wysyłanie full sms to ciśnie w takie gry, nie ważne czy jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powie że to dla debili. Ja gram na 40" w gta 4 itp. a mimo to menelgame mnie wciągło. Dla mnie super :D Nick to Winnerek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie nie gram w takie gry, kiedyś próbowałem, ale to się kończyło na jednej walce i do widzenia.

Ale za to teraz mi sie przypomniała fajna sytuacja: Kolega grał w jakieś Dark Orbit, czy jakoś tak, na urodziny dostał trochę kasy, to postanowił, ze wyda sobie trochę grosza na jakieś tam punkty, żeby mógł sobie coś pokupować, wydał na te esemesy całe 70 zł (siedemdziesiąt złotych) a po kilku dniach się go pytam: "Ej ty grasz w tą przeglądarkówkę jeszcze?" A on mi mówi, że nie. Wtedy nie wiedziałem czy sie śmiać czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest smutna ale 90% przeglądarkowych gierek łatwo można spartolić poprzez poboczne programy którzy lubią pewne "ludziki" psując zabawę wszystkim, nabijając sobie tym samym morze punktów.

Grałem w OGame ale to zdecydowanie za bardzo poświęca czas, fajne było Menelgame ale nabijanie sobie punktów jest tam do bólu proste za pomocą pewnego urządzenia :P

Ostatnio nie chce mi się grać ale MyBrute jest dosyć zabawne...przy czym tam też nabijają sobie punkty na botach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować