Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z kim pojeździmy w Tony Hawk`s Ride?

7 postów w tym temacie

''''Tym razem nie będziemy siedzieć na kanapie z padem w dłoni''''
Więc nie będzie alternatywy dla tych co chcą pograć na padzie? Ci będą zmuszeni kupić tą deskę jako kontroler żeby zagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 10:39, SKIL napisał:

''''Tym razem nie będziemy siedzieć na kanapie z padem w dłoni''''
Więc nie będzie alternatywy dla tych co chcą pograć na padzie? Ci będą zmuszeni kupić
tą deskę jako kontroler żeby zagrać?

To wszystko pewnie będzie sprzedawane razem jak duitar hero.

Widzę pełno nowych skaterów. Tylko Tony i Rodney się trzymają, nawet Bam''a Maggerę już usunięto. No jeszcze Paul''a Rodriguez''a kojarzę. Jako doświadczony skater uważam że jazda będzie bardzo niewygodna, przynajmniej my by było trudno się przestawaić na inny model jazdy. Pewnie będzie tak jak z GH, wszyscy się zachwycają prostym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze tylko tyle ze jest to skok na kase i to wszystko na stronie play.com mozna juz skladac pre-order cena w Uk to 99 funtow wiec chyba ich pogielo za gre tyle wydac to ja doloze 30 funtow i mamy nowa konsole smiech na sali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie miałem pytać czy nie będzie się dało grać na padzie, ale zauwayłem że w komentarzach jest już odpowiedź na moje pytanie - NIE.
jak dla mnie wielka szkoda, bo na taki gadżet - deskę mnie nie stać - pewnie będzie kosztowała z 300 złotych a za takie pieniądze to ja wole sobie kilka innych gier kupić. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować