Zaloguj się, aby obserwować  
KaRkAsZo

Demo Hearts of Iron 3

20 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2009 o 16:15, R3clus3 napisał:

Cóż dawno się nie grało w tego typu grę.
Zobaczy się przynajmniej demo.
Grałem tylko w HoI1.

Demko wyszło, czekam w kolejce na fileplanet.com aby zassać. :P
Ciekawe, czy będzie możliwa gra Polską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 18:47, KaRkAsZo napisał:

Demko wyszło, czekam w kolejce na fileplanet.com aby zassać. :P
Ciekawe, czy będzie możliwa gra Polską...


Z pewnością jest taka możliwość, jak i każdym innym dowolnym państwem.
Niestety mój laptop nie odpali pewnikiem, więc na razie muszę obejść się ze smakiem i dalej grać w HoI II... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 19:01, meryphillia napisał:

Z pewnością jest taka możliwość, jak i każdym innym dowolnym państwem.
Niestety mój laptop nie odpali pewnikiem, więc na razie muszę obejść się ze smakiem i
dalej grać w HoI II... :/

Heh, zauważ że np. w demie EU3 nie dało się grać każdym państwem, np Polską. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 19:02, KaRkAsZo napisał:

Heh, zauważ że np. w demie EU3 nie dało się grać każdym państwem, np Polską. :\


No fakt...
Myślałem konkretnie o grze, nie o demie.
W przypadku takich gier jak Hearts Of Iron dema są zbędne, bo i tak jest to gra warta jest każdych pieniędzy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 19:29, meryphillia napisał:

> Heh, zauważ że np. w demie EU3 nie dało się grać każdym państwem, np Polską. :\


No fakt...
Myślałem konkretnie o grze, nie o demie.
W przypadku takich gier jak Hearts Of Iron dema są zbędne, bo i tak jest to gra warta
jest każdych pieniędzy. ;]

Chyba do spiracenia, wybacz, ale poziom rozrywki EU3 był fajny, ale za dużo pięniędzy wydałem jak na taką grę, tudzież HoI3 zostawię, bo piratem nei jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 20:17, KaRkAsZo napisał:

Chyba do spiracenia, wybacz, ale poziom rozrywki EU3 był fajny, ale za dużo pięniędzy
wydałem jak na taką grę, tudzież HoI3 zostawię, bo piratem nei jestem.


LOL
A co niby ma EU3 do HoI jak tematyka gier jest inna?
Z tego co dotychczas można było zobaczyć, to HoI III oferuje podobna rozrywkę co poprzednik, dodatkowo dając trochę nowych rzeczy.
Na pewno na plus trzeba zaliczyć zwiększenie ilości prowincji w państwach, bo dzięki temu warstwa prowadzenia działań wojennych, będzie teraz wymagała zmiany taktyki w porównaniu do poprzedniczki.

Skoro gra nie znajduje się w Twoim kręgu zainteresowań, to po co w ogóle zakładasz o niej temat?
Dla mnie Hearts Of iron to seria warta każdych pieniędzy, podobnie jak Combat Mission czy Close Combat, bo doskonale wiem, że otrzymam gry doskonale wpisujące się w moje zainteresowania i jednocześnie nie będę to tytuły banalne, które przeciętny szympans opanowałby w kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Eee tam, mało akcji jest w niej, nie czuć tego frontu, który można było poczuć np. w Eu3
a zalozylem temat bo bylem ciekawy gry, demko mnie baaardzo rozczarowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 20:29, KaRkAsZo napisał:

Eee tam, mało akcji jest w niej, nie czuć tego frontu, który można było poczuć np. w Eu3
a zalozylem temat bo bylem ciekawy gry, demko mnie baaardzo rozczarowalo


Heh

Jak chciałeś "akcji" w takiej grze, to nie dziwne że się Tobie nie spodobało.
Po drugie nie wiem czym różni się prowadzenie działań bojowych w EU3 od Hoi, że w tym pierwszym jest "więcej akcji"...

Dlatego też pisałem w poprzednim poście, ze tego rodzaju gry są dla nielicznych, a szympansy powinny grać dalej w swoje RTSiki. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 20:40, meryphillia napisał:

Heh

Jak chciałeś "akcji" w takiej grze, to nie dziwne że się Tobie nie spodobało.
Po drugie nie wiem czym różni się prowadzenie działań bojowych w EU3 od Hoi, że w tym
pierwszym jest "więcej akcji"...

Dlatego też pisałem w poprzednim poście, ze tego rodzaju gry są dla nielicznych, a szympansy
powinny grać dalej w swoje RTSiki. ;]

Taa? Nie mów do mnie i o innych że jesteśmy szympansami, to raz. Dwa, w EU3 czuć było większą dynamikę wojny (a może mi się zdaje, bo WWII to nie moje klimaty) . Trzy, grafikę miała lepszą EU3 i dyplomację też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh a ja juz zassalem pełniaka ze steama ^^ nawet nie probowalem demka i teraz zaluje xD bo w gre sie nie da grac tzn nie chodzi mi o gameplay (oprocz dziwnego systemu hierarchi wojskowiej ktory moze doprowadzic do szalu xd) ktora zapewne bym po paru dniach juz obcykal ale chodzi mi o optymizacje . na moim sprzecie moge grac bez problemu w takie gry jak CoJ2 , CoH czy tez F3 na prawie wszystkim na maksie i mam conajmnie 40+ fps a tu wszystko na low mam mniej niz 30 :< choc znalazlem pare sposobow zwiekszenia dzialalnosci to i tak wole gre zostawic i pograc jak wyjda patche poprawiajace to :p


P.S. Teraz gdy juz wyszla pelna czesc HoI3 dobrze by bylo zeby jakis moderator zmienil nazwe tematu :p

P.2. Mój sprzet to 4200+ amd x2 (podkrecony do 2,3ghz) 1gb ram 677mhz(wiem troszke malo:P) 9600 GT (512 i tez podkrecony przezemnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 00:15, Xantes napisał:

ale chodzi mi o optymizacje . na moim sprzecie moge grac bez problemu w takie gry jak
CoJ2 , CoH czy tez F3 na prawie wszystkim na maksie i mam conajmnie 40+ fps a tu wszystko
na low mam mniej niz 30 :< choc znalazlem pare sposobow zwiekszenia dzialalnosci to
i tak wole gre zostawic i pograc jak wyjda patche poprawiajace to :p


Już przy demie bardzo wielu ludzi narzekało na żałosną optymalizację. Pewnie sytuacja poprawi się po wydaniu kilku darmowych i płatnych patchy (te drugie zwane też są dodatkami). Ściągnąłeś już patch 1.1? Wyszedł w dniu premiery. Polecam też przetestowane przez Modesa "przyśpieszacze" HoI-a. http://forum.eufi.org/showthread.php?p=551349#post551349

Dnia 10.08.2009 o 00:15, Xantes napisał:

P.2. Mój sprzet to 4200+ amd x2 (podkrecony do 2,3ghz) 1gb ram 677mhz(wiem troszke malo:P)
9600 GT (512 i tez podkrecony przezemnie)


Wejdź na Paradox Plaza i zobacz, jakie ludzie mają sprzęty i mimo to im muli... Ops, za późno. Większość tematów o wadach została już zamknięta, ludzie zbanowani. W każdym razie wielu nie mogło komfortowo grać pomimo z cztery razy mocniejszego sprzętu od Twojego :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sciagnalem juz patch 1.1 ktory wiecej psuje niz poprawia (CG bug) i przeczytalem wczoraj na forum ze paradox dzis wyda hotfixa zeby poprawic wlasnie tego CG buga a w ciagu tego albo nastepnego tygodnia wydadza patcha ktory robia tylko po to zeby poprawic plynnosc gry "We''re aiming to spend a 1-2 weeks just improving performance and adding the most commonly requested interface/automation things you want, while improving AI where possible."

http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?t=417816
i te sposoby ktore podales juz tez sprobowalem choc jest widoczna roznica (zamiast dnia ktory trwa na najwiekszej predkosci z 20 sekund mam z 9 ;P) to jednak freez''y sa tymi rzeczami ktore psuja rozgrywke :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakladał nowego tematu.

Gram Francja. Chce wysłac do Polski dość silny korpus ekspedycyjny (bodajże 3 brygady srednich czołgów, jedna lekkich i do tego trochę piechoty zmotoryzowanej). Kiedy wojsko przeszło już pod kontrolę Polski SI wysłalo je do Dunkierki i tam stoi od jakiegoś roku... Dałem Polsce dwa transportowce, żeby na raty wysłała to wojsko do siebie, to SI wysłało statki do Gdanska, a armia dalej stoi w Dunkierce.... Jakieś rady? Bo to powoli kończy sie 1938 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 14:36, GANGSTERR napisał:

Gram Francja. Chce wysłac do Polski dość silny korpus ekspedycyjny (bodajże 3 brygady
srednich czołgów, jedna lekkich i do tego trochę piechoty zmotoryzowanej). Kiedy wojsko
przeszło już pod kontrolę Polski SI wysłalo je do Dunkierki i tam stoi od jakiegoś roku...
Dałem Polsce dwa transportowce, żeby na raty wysłała to wojsko do siebie, to SI wysłało
statki do Gdanska, a armia dalej stoi w Dunkierce.... Jakieś rady? Bo to powoli kończy
sie 1938 rok.

Dużo błędów ma ta gra, aczkolwiek ja mam inny problem: czy to normalne, że czy to na very easy czy very hard (gram ZSRR od 1944 roku) Niemcy bronią się tak, że w lutym ''45 jeszcze nie dobrnąłem do Gdańska? Nawet bomby atomowe nie pomagają, wpisałem na nie kody z ciekawości. Więc to bug czy gdzieś skiepściłem moją very-szybką strategię działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować