McFlash

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1542
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O McFlash

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

814 wyświetleń profilu
 1. McFlash

  Forum umiera? - może czas na zmiany

  Ten silnik forumowy rzeczywiście bierze pod uwagę liczbę tylko liczbę postów.
 2. Ponieważ B. z miejsca walnęłaby im takimi wymogami i jednocześnie ograniczeniami, że z pracy nawet najlepszych nic dobrego by nie wyszło. Swoją drogą to B. popracowała w ogóle nad umiejętnym wykorzystaniem rozdzielczości? Do New Vegas jest mod Character Overhaul, który znacząco poprawie twarze npców, ale zachowuje tekstury tej samej rozdzielczości, chociaż patrząc nie dałoby się w to uwierzyć.
 3. Przypuszczam, że chodzi tutaj o to, aby w razie jakiś nieprawidłowości móc ewentualnie odwołać jednego, a nie wszystkich wybranych w danej uchwale.
 4. To ma znaczenie, ale zauważ, że opozycji praktycznie nie ma - żadnych postulatów poza "jesteśmy przeciwko PiS-owi" oraz charyzmatycznych przywódców. To tylko jakaś grupa robiąca hałas i nic poza tym, więc nie ma nawet kogo popierać.
 5. McFlash

  Windows 10 - temat ogólny

  Niedawno zainstalowałem AVG (nie mogłem zaktualizować WD, bo nie ściągam aktualizacji windowsa) i nie mam żadnych problemów z systemem poza tym, że dłużej się wyłącza.
 6. McFlash

  World Of Tanks

  Bez modów nie można zobaczyć pełnej puli expa zdobytej przez załoganta. Naciśnij prawym przyciskiem myszy, żeby wejść w kartę czołgisty. Po prawej stronie będziesz miał podany exp potrzebny do zdobycia kolejnego punktu procentowego umiejętności. Jeżeli chcesz wyliczyć sobie ile potrzeba expa na kolejne poziomy, to sprawdź tutaj http://www.planetwot.com/Crewxp/ Ogólnie ten system jest morderczy, ponieważ nabicie od 0% do 100% wymaga dwa razy więcej doświadczenia niż poziom niżej. W ten sposób pierwszy perk to 210,064 expa, drugi 420,128, trzeci 840,255 i tak dalej. Na szczęście bonusy za pierwszą wygraną wliczają się do expa załogi, a dosyć często są premie dla tego rodzaju doświadczenia.
 7. McFlash

  World Of Tanks

  Jeżeli w bitwie zdobywasz 1000 expa, to każdy z załogantów z osobna dostaje tyle samo pod warunkiem, że przeżył do końca bitwy. Jest także przyśpieszone szkolenie dla elitarnych czołgów i wówczas czołgista z najmniejszą ilością expa dostanie swój standardowy przydział oraz exp równy temu z bitwy (w tym przypadku byłoby to 2000).
 8. Ponad rok ciszy w temacie, łał. Jaki jest obecnie dobry Linux z KDE? Jeszce 3 lata temu używałem Minta 13 Maya, a 18 oferuje przede wszystkim Cinnamona, którego nie znam i obawiam się, że mogę się odbić od tego dekstopu. Czy istnieje sensowna możliwość używania KDE na Mincie 18?
 9. McFlash

  World Of Tanks

  Branie QB na poważnie nie jest najlepszym pomysłem, tym bardziej ostatnio. Te same bitwy wolę obejrzeć na kanale bez komentarza, który nic nie wnosi, a momentami irytuje (np. ostatnia bitwa KW-2 z 12 fragami).
 10. Sami twórcy w wywiadach przyznawali, że są po prostu zmęczeni tym samym uniwersum i bohaterem. Lat im nie ubywa, a na pewno chcą sprawdzić się w autorskich światach takich właśnie jak z Cyberpunk.
 11. > "Jak podkreślił, sukces ten udało się osiągnąć nawet mimo braku prób usilnej walki z Redzi skomentowali to w samej grze :D
 12. McFlash

  Piłka Nożna

  Piękna pierwsza połowa, ale druga i dogrywka to totalna dominacja Szwajcarów. Wymęczone zwycięstwo, ale zwycięstwo.
 13. McFlash

  Windows 10 - temat ogólny

  PPM na pulpicie -> personalizuj -> kompozycje -> ustawienia kompozycji -> dźwięki (na dole) Wygląda to praktycznie tak samo jak w W7.
 14. McFlash

  Windows 10 - temat ogólny

  Zdecydowana większość będzie działała bez problemów. Do znanych mi należy np. Civilization V, ale tu wystarczy dać tryb zgodności dla samego Steama. Gothic I, który nie chciał mi się odpalić na W7, na W10 ruszył od razu. Masz na myśli czy mody są zgodne z W10 czy o działanie ich instalacji? Tak, wystarczy przeciągnąć ikonę programu na pole kafelków.
 15. McFlash

  Windows 10 - temat ogólny

  "Niestety" jestem przyzwyczajony do obsługi pulpitów wirtualnych w wersji KDE i nie widzę szans na używanie domyślnych PW Windowsa przy tak kiepskim wykonaniu. Szkoda, że nie ma niczego poprawiającego, a na osobny program nie mam ochoty (szybciej zrobię sobie instalkę Minta). Dzięki za zabicie mojej nadziei :D