• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Druid

FEAR 2 wscieklosc i rozpacz...

Pytanie

Witam! Na wstepie, prosze o odrobine wyrozumiałosci, bo pisze mocno zdenerwowany, mam tylko nadzieje nie naruszyc zasad forum...
Moja przygoda z grą FEAR 2 rozpoczela sie ... strasznie :/
Chociaz zapłaciłem za przesyłke 17.50, gra dotarla do mnie z tygodniowym opoznieniem.
Potem okazło się iż w polsce wciąż oszczedza sie na plastiku i nikt nie umie podpatrzec pomysłu od kolegow zza granicy na produkcje klamer na plyty w pudełkach. Wiec przywitał mnie widok slicznie zjechanych nosników.
Podem padł na mnie blady strach gdy naped nie chcial odczytac tych porysowanych plyt. Szumial, stukal, wyl...w koncu odczytal. W tym momencie zalamanie... Steam... no ok przegryzlem to... zainstalowalem i, ehh aktualizacje i to do trybu multi ktory mi zwisa, wiec kolejny bol bo czekam na cos czego nie chce... 5 godzin czekania bo przy 40% updater sie rozmyslil i stwierdzil ze bedzie sciagal od nowa, a nie kazdy ma super szybkie lacze. A na zakonczenie informacja!! otwiera sie okienko z tytulem : "Steam tworzenie konta" i komentarz: Gra FEAR jest w tej chwili niedostepna, sprobuj ponownie pozniej <moze nie slowo w slowo ale mniej wiecej tak>. I mam takie info od 2 dni.Może jeszcze dowiem sie że gra nie zapisała sie na moim koncie, a klucz rejestracyjny przepadł? A zatem gra single player ma byc zalezna od tego czy komus sie chce postawic server Steam? to jakas parnoja. Może cos zrobilem zle, cos przeoczylem? no litosci... prosze podpowiedzcie bo jestem gotow wepchnac ta gre w gardlo GRAM.PL i zarzdac zwrotu pieniedzy, czasu i nerwow... a przy okazji i tak musze wymienic te zjechane plyty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Może nawet za bardzo mnie poniosło...ehh nie moge winic gram.pl za bledy w steam... ale z tymi pudełkami to nie zart, ilekroc zamawiam wysylkowo jakas gre, plyty wyskakuja z zawiasow,wylamuja sie zabki i rysuja o CD/DVD,,,
Anyway jesli ktoś zdecyduje sie to przeczytać i ma jakiś pomysł, czekam na sugestie, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

:/ ... swiat bez firewalla bywa piekniejszy
Antyvir blokowal pliki gry,kazdy dobrze wie ze jak steam wlamuje Ci sie do kompa celem aktualizacji trzeba dziada przyblokowac, ciekawe tylko czy nie bedzie szwankowac podczas gry, bo chyba nie wszystkie aktualizacje sie powiodly. Mam nadzieje ze faktycznie byly tylko do multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po prostu wyłączaj antyvira na czas aktualizacji/uruchamiania Steam :)

PS. Fajnie napisane z tym włamaniem do kompa celem aktualizacji, takie zabawne i niestety zarazem takie smutne, bo prawdziwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować