Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sukces Crisis Core`a

8 postów w tym temacie

I nie ma się czemu dziwić bo to naprawdę świetna gra. To najlepsza część z całej komplikacji co nie oznacza, że CC nie ma w ogóle minusów. Standardowo za krótka i za prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ja dobrze widzę mamy sierpień 2009, a to news o danych z czerwca (sic!) o sprzedaży gry wydanej w 2007 (sic!!!)...
ktoś ma dziś chyba dużo gorszy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 19:54, Damianuss1 napisał:

Standardowo za krótka i za prosta.

Gra to typowy "easy to learn, hard to master" (wiem, że to cytat do mmo, ale pasuje). Zagraj proszę na hardzie i pokonaj Minervę. Gwarantuję, że nawet samo dojście do niej będzie wyzwaniem. Jeżeli ci mało, to zagraj na hardzie od 0 (bez kontynuowania save''a), a zobaczysz, że już prawie na starcie, bo pierwszy boss Behemoth będzie PRAWDZIWYM wyzwaniem. Na hardzie wszystko rozbije się o taktykę i nie będziesz miał szans, jeżeli na pałę zaatakujesz dowolnego przeciwnika, bez wypracowania tejże i doboru odpowiednich materii/ekwipunku.

Co do tematu. Fabularnie jest to (CC) mistrzostwo świata, ale 100 razy bardziej wolałbym remake podstawki, niż kompilację. Pod koniec gry razi też pewien błąd, bo według CC Soldier 1st Class ma czarny uniform... Sęk w tym, że w oryginale Cloud miał już niebieski... Niemniej sprzedajność kompilacji FF7 mnie nie dziwi, bo jest to nawet teraz bardzo popularna część serii (moim zdaniem niezasłużenie).
Jeżeli chodzi o Dissidię, to mam duże wymagania, ale pamiętam ostatnią bijatykę od Square i nie przypadła mi do gustu. Ta wydaje się bardziej niestandardowa. Cóż, czekamy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 20:29, sirdoom napisał:

Gra to typowy "easy to learn, hard to master" (wiem, że to cytat do mmo, ale pasuje).
Zagraj proszę na hardzie i pokonaj Minervę. Gwarantuję, że nawet samo dojście do niej
będzie wyzwaniem. Jeżeli ci mało, to zagraj na hardzie od 0 (bez kontynuowania save''a),
a zobaczysz, że już prawie na starcie, bo pierwszy boss Behemoth będzie PRAWDZIWYM wyzwaniem.
Na hardzie wszystko rozbije się o taktykę i nie będziesz miał szans, jeżeli na pałę zaatakujesz
dowolnego przeciwnika, bez wypracowania tejże i doboru odpowiednich materii/ekwipunku.

Popieram bo ukończyć można ją szybko ale aby poznać ją w całości trzeba poświęcić jej dużo czasu

Dnia 10.08.2009 o 20:29, sirdoom napisał:

Co do tematu. Fabularnie jest to (CC) mistrzostwo świata, ale 100 razy bardziej wolałbym
remake podstawki, niż kompilację. Pod koniec gry razi też pewien błąd, bo według CC Soldier
1st Class ma czarny uniform... Sęk w tym, że w oryginale Cloud miał już niebieski...

Jaki widzisz w tym błąd? Nie wiem jak ty graleś w FF VII ,

Spoiler

ale przecież Cloud nie był soldierem 1st Class, nie udało mu się dostać do tej jednostki (był cłonkiem zwykłych oddziałów)

Dnia 10.08.2009 o 20:29, sirdoom napisał:

Niemniej sprzedajność kompilacji FF7 mnie nie dziwi, bo jest to nawet teraz bardzo popularna
część serii (moim zdaniem niezasłużenie).

Co nie zmieni faktów że to tylko odcinanie kuponów od orginału. Bo ile CC właśnie trzymał poziom to jaki był DoC to lepiej przemilcze.

Dnia 10.08.2009 o 20:29, sirdoom napisał:

Jeżeli chodzi o Dissidię, to mam duże wymagania, ale pamiętam ostatnią bijatykę od Square
i nie przypadła mi do gustu. Ta wydaje się bardziej niestandardowa. Cóż, czekamy. :P

Grałem w demo i szczerze moge powiedzieć że to jedna z najlepszych biajtyk na PSP(jesli nie gier na te konsolke wogle tak jak CC), a napewno najefektowniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 20:37, Tomoya-kun napisał:

Jaki widzisz w tym błąd? Nie wiem jak ty graleś w FF VII ,

Spoiler

ale przecież Cloud nie
był soldierem 1st Class, nie udało mu się dostać do tej jednostki (był cłonkiem zwykłych
oddziałów)


A pamiętasz jaki miał kolor stroju w FF7? Niebieski. Na filmiku końcowym CC

Spoiler

remake''u intra FF7

, Cloud wyraźnie ma czarny strój. Wszystkim się chwalił zresztą, że jest Soldierem 1st Class. Nawet Zack miał czarny strój. I nie jest ważne, czy Cloud był 1st Class, czy nie.
Spoiler

Strój (owy 1st Class suit) przecież znalazł mu Zack i był czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można wywnioskować, że twórcy to olali i po prostu w FFVII był niebieski, a w CC czarny. Co do poziomu trudności to masz rację, ale mi chodziło o kwestię fabularną. Fajnie, że będę sobie walczył z jednym bosem po 10x na hardzie, ale fabuła się nie wydłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować