Zaloguj się, aby obserwować  
SadraX

Posłuchaj, to do ciebie.

4 posty w tym temacie

Opowiem Wam pewną historię. Historię o chłopcu, który szczęścia w miłości nie miał, w życiu nie miał, ale z głową marzeń pełną chodził. Na imię miał Marek. Dorastał w normalnej rodzinie, jednak koleżanki i koledzy wyśmiewali się z niego z powodu jego niezgrabnej sylwetki i zapryszczonej twarzy. Podjął trud życia i jak prawdziwa ofiara losu poszedł płakać w kuchni. Akurat wtedy jego mama gotowała precle na obiad, a w tle leciał film z Jamesem Bondem. Obiecał sobie, że kiedyś się zemści, będzie taki jak jego bohater, jego nowy filmowy kochanek... Był poranek, mglisty i pachnący rosą. "Gram.pl" - pomyślał Marek. Przydzielono mu tam omyłkowo status moderatora. Skorzystał więc z tej karygodnej pomyłki i podjął wojnę. Wojnę z weteranami forum, którzy mocy nie mieli magicznych, ale niesprawiedliwością się brzydzili. Wojnę brutalną i krwawą, jak mu pseudonim i nazwisko nakazywało. Skrzywdził on wielokrotnie niewinnych cywili, podjęto więc działania partyzanckie. "Obalić tyrana!" - krzyczał zniesmaczony lud, "Wyrwać chwasta!". Ale reakcji z wyższego urzędu nie było, bowiem dobra królowa urodziła syna. Gramowy książę narodził się, a nad Forum Gramum zapanował chaos. Władzę przejęli czarni najemnicy, wrzeszczący jedynie "Ręce do góry, daj całe złoto, które wieziesz ze sobą!"... Marzeniem Marka stało się, by móc do nich dołączyć, by mieć władzę, gnieść i poniewierać biedną opozycję. Nie udało mu się to do dziś dnia, lecz zapewnił sobie sławę. Choć sławę negatywną, to wszystko mu jedno, bo legendy o nim na innych portalach krążyć będą po czasu kres... Znienawidzony przez wszystkich, wyśmiewany przez miliardy. Dlaczego ukarał niewinnych? Jako jeden z wafli i tak niczego nie osiągnie... Wolny naród musi być. Barykado nasz gramie mały, idź pod prąd! Bo najważniejszy jest szacunek...

Wojman, BAN za pseudomoderatorkę i wieloletnie trucie dupy tutejszych użytkowników. Żeby ci w końcu jaja urosły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubisz mnie - ok jestem w stanie to zrozumiec. Nie bede jednak tolerowal obrazania zarowno mnie jak i mojej rodziny, a na to sie zdecydowales. Zrobiles dzisiaj syf w watku o ogloszeniach obrazajac jednego z uzytkownikow tego forum oraz jego rodzicow. I jak widze bylo to przeprowadzone tylko i wylacznie po to, zeby sie do mnie przyczepic. Nikt nie zmusza nikogo do przebywania zarowno na forum gram.pl jak i na forum CDP. Jesli myslisz, ze takie akcje jak ta dzisiejsza zmusza mnie do odejscia to jestes w bledzie. Bede dzialal zarowno tu jak i na forum CDP. Jako "weteran forum" powinienes wiedziec jak sie dyskutuje na forum. Myslisz, ze obrazaniem cokolwiek zdzialasz? Odpowiadam: nic nie zdzialasz, a co wiecej sam mi dajesz argumenty do reki. Do widzenia - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować