Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony zapowiada firmware 3,0 dla PS3

16 postów w tym temacie

na moje co by niezrobiło sony to i tak ps3 jest na przegranej pozycji na przeciwko z xbox-em 360;/
kiepski pad, mniej tytułółw niz na xbox-a, a nawet to tego że jest nieprzerabialna pod kątem piractawa zmniejsza jej "sprzedwalność"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 22:39, jachos91 napisał:

to tego że jest nieprzerabialna pod kątem piractawa zmniejsza jej "sprzedwalność"


Naprawdę nie myślałem, że jeszcze coś jest mnie w stanie na forach zaskoczyć, ale Tobie to się udało... Stwierdzenie, że konsola jest gorsza, bo nie da się piracić jest... jak by to ująć... oryginalne. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że sam tego nie próbowałeś...

A co do samego artykułu, to coraz bardziej się przekonuję do kupna PS3. W najbliższych miesiącach ukaże się parę fajnych tytułów (m.in. Dante''s Inferno, God of War III, Castlevania), ma być obniżka cen konsolki, wydają nowy firmware, no i oczywiście PS3 Slim... Same argumenty za. Coś mi mówi, że chyba będę musiał sobie zrobić prezent świąteczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 22:39, jachos91 napisał:

kiepski pad, mniej tytułółw niz na xbox-a, a nawet to tego że jest nieprzerabialna pod
kątem piractawa zmniejsza jej "sprzedwalność"


IMHO pad w x360 jest lepszy, ale tylko i wylacznie w wersji z kablem (bo pojemnik na baterie sprawia, ze nie mozna paluchow rozprostowac;)), tytulow jest mniej, ale wiekszosc z xa masz na PC, a na PS3 sa NAPRAWDE fajne exclusive''y, a jak kupiles x''a a nie PS3 tylko dlatego, ze chcesz piracic gry, to niech inni Cie oceniaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 22:39, jachos91 napisał:

kiepski pad, mniej tytułółw niz na xbox-a, a nawet to tego że jest nieprzerabialna pod
kątem piractawa zmniejsza jej "sprzedwalność"


Kiepski pad powiadasz? To już kwestia gustu, dla mnie właśnie DualShock to najlepszy pad jakikolwiek powstał, zaś z Xboxa 360 jest dla mnie po prostu za ciężki, nieporęczny i nieintuicyjny(w złym miejscu analog). Ale są gusta i guściki. Mniej tytułów? Nie bój się, PS3 ma naprawdę fajne exclusivy, a z tego co się orientuję, liczba tytułów na chlebaku dogania Xboxa. A ostatnie zdanie bomba - dlatego właśnie bardziej cenię SONY niż Microsoft - ktoś w końcu umiał zrobić coś, czego piraci jeszcze nie obeszli/spiracili. Sprzedawalność? Co po sprzedawalności, skoro taki właśnie pirat, który posiada Xboxa nie kupi żadnej gry, bo może sobie ściągnąć i grać? Koszt konsoli nie jest jakiś duży, więc zyski nie muszą być jakieś duże. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne zmiany, kosmetyczne zmiany ... ale jak przy tych wszystkich kosmetycznych poprawkach, nie zmienili umiejscowienia stanu naładowania pada, który zasłaniał godzinę przy wchodzeniu z gry do XBM to się wkur**** delikatnie mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 01:09, Taikun napisał:

Fajne zmiany, kosmetyczne zmiany ... ale jak przy tych wszystkich kosmetycznych poprawkach,
nie zmienili umiejscowienia stanu naładowania pada, który zasłaniał godzinę przy wchodzeniu
z gry do XBM to się wkur**** delikatnie mówiąc


A przeczytałeś newsa? ;P poprawili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 00:06, paweldomar1 napisał:

Co po sprzedawalności, skoro taki właśnie pirat, który posiada Xboxa nie kupi żadnej
gry, bo może sobie ściągnąć i grać?

Z drugiej strony MS może się chwalić ile to konsol sprzedał, a to będzie zachęcać ludzi do kupowania i producentów do tworzenia nowych gier na tę platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 22:58, Ringno5 napisał:

Naprawdę nie myślałem, że jeszcze coś jest mnie w stanie na forach zaskoczyć, ale Tobie
to się udało... Stwierdzenie, że konsola jest gorsza, bo nie da się piracić jest... jak
by to ująć... oryginalne. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że sam tego nie próbowałeś...


Napisał, że sprzedaż PS3 jest gorsza bo nie da się na niej piracić, a nie, że przez to jest słaba. I jest to w sumie fakt z którym ciężko się niestety kłócić. I tak btw to mało na forach widziałeś ;p bluzganie na Sony za to, że PS3 nie da się piracić czytałem dziesiątki razy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 10:56, Adan napisał:

Napisał, że sprzedaż PS3 jest gorsza bo nie da się na niej piracić, a nie, że przez to
jest słaba. I jest to w sumie fakt z którym ciężko się niestety kłócić. I tak btw to
mało na forach widziałeś ;p bluzganie na Sony za to, że PS3 nie da się piracić czytałem
dziesiątki razy ;]


To znaczy, że miałem szczęście przebywać na normalnych forach. Jak dla mnie to akurat jest zaleta konsoli, a nie jej wada. Jeśli ktoś kupuje konsolę po to, żeby kraść, to znaczy, że z główką nie wszystko w porządku. No, ale niech będzie, że się czepiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 08:43, Renor_Mirshann napisał:

A przeczytałeś newsa? ;P poprawili ;)


widziałem trailer na którym pokazywali możliwości XBM ale właśnie o tym nie mówili ... newsa olałem :D

a jesli chodzi o poprawę to ... ALLELUJA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować