Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 09: Będzie Fable III

33 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2009 o 12:15, Kaucz napisał:

"Czekam na edycje PC" - to czekajcie - OMG ale mnie takie komentarze denerwują - jak
ogłoszą to będziecie się mogli cieszyć ale teraz dajcie spokój.



A mnie denerwują takie jak powyższy. Każdy tu ma prawo sie wypowiedzieć i ujawnić swoja zdanie na temat tematu... A tematem jest Fable nie tylko 3 a wszystkie części więc idź grać sobie w mario czy co tam lubisz i nie obrażaj innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 12:18, Rolamonx napisał:

A mnie denerwują takie jak powyższy. Każdy tu ma prawo sie wypowiedzieć i ujawnić swoja
zdanie na temat tematu... A tematem jest Fable nie tylko 3 a wszystkie części więc idź
grać sobie w mario czy co tam lubisz i nie obrażaj innych ludzi.

A mnie denerwują takie posty. Oznajmiłem tylko ze to robi się nudne - każdy news o Fable i od razu chmara PCtowców i błagania na temat wersji na PC - jakby to M$ czytał. A i pokaż mi gdzie obraziłem kogoś?
PS.Nie gram w Mario.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się gra ciekawsza niż poprzednie części Fable razem wzięte. Rewolucja przeciwko tyranowi, objęcie tronu i zmienianie świata na lepsze... lub gorsze. Nie mam żadnych obaw, Molyneux jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, darzę go ogromnym szacunkiem - w końcu Dungeon Keeper, Populous i Black & White z powietrza się nie wzięły. :)

''Na razie nie wiadomo nic więcej na temat trzeciej części Fable, ale jeśli tylko takowe się pojawią, z pewnością o nich napiszemy.''

Oj wiadomo, wiadomo. Nie znamy konkretów dotyczących gameplaya, ale wiemy już że Fable III wyjdzie na świat w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 13:29, Kaucz napisał:

> A mnie denerwują takie jak powyższy. Każdy tu ma prawo sie wypowiedzieć i ujawnić
swoja
> zdanie na temat tematu... A tematem jest Fable nie tylko 3 a wszystkie części więc
idź
> grać sobie w mario czy co tam lubisz i nie obrażaj innych ludzi.
A mnie denerwują takie posty. Oznajmiłem tylko ze to robi się nudne - każdy news o Fable
i od razu chmara PCtowców i błagania na temat wersji na PC - jakby to M$ czytał. A i
pokaż mi gdzie obraziłem kogoś?
PS.Nie gram w Mario.

Jak mnie denerwują takie posty. Ja też czekam jak ogłoszą FABLE 2 i 3 na PC więc sobie daruj takie durne posty bo konsolowcy też nie są lepsi i tylko potrafią prowokować i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 13:51, Godwyn napisał:

w końcu
Dungeon Keeper, Populous i Black & White z powietrza się nie wzięły. :)

Fakt, wziely sie z Bullfroga, a nie z Piotrusia, bo chlopak od kiedy robi dla EA nic w polowie tak ciekawego jak Bullfrog nie potrafi zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 13:58, SoundWave napisał:

Fakt, wziely sie z Bullfroga, a nie z Piotrusia, bo chlopak od kiedy robi dla EA nic
w polowie tak ciekawego jak Bullfrog nie potrafi zrobic.


Zieeew...

Black & White być ciekawy i oryginalny - oh crap, nie był też tworzony przez Bullfrog! Fable nie jest tak odkrywczym tytułem, a na forach internetowych już od dawna słychać lamenty posiadaczy PC - "dlaczego nie na PC? / chcemy to na PC". Wniosek - Molyneux i spółka do dziś tworzą świetne gry komputerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2009 o 14:09, Godwyn napisał:


Black & White być ciekawy i oryginalny - oh crap, nie był też tworzony przez Bullfrog!

Szkoda, ze zabawa w boga byla w B&W tak kiepsko zrealizowana. Juz w Populousach bawienie sie w szamana dawalo wiecej frajdy. I bylo to o wiele bardziej spelniajace, bo nie trzeba bylo uczyc glupie chowanca sztuczek, ktorych i tak nie potrafil zrobic, ani nie trzeba bylo podcierac tylkow wiesniakom, ktorzy nawet sami o zarcie nie potrafili zadbac.
>a na forach internetowych już od dawna słychać lamenty posiadaczy PC - "dlaczego nie na PC? / chcemy to na PC". Wniosek - Molyneux i spółka do dziś tworzą świetne gry komputerowe.
Alez oczywiscie. Niewazne ze jest klamca i kretaczem. Wazne, ze tworzy "rpgi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 14:17, SoundWave napisał:

Szkoda, ze zabawa w boga byla w B&W tak kiepsko zrealizowana. Juz w Populousach bawienie
sie w szamana dawalo wiecej frajdy. I bylo to o wiele bardziej spelniajace, bo nie trzeba
bylo uczyc glupie chowanca sztuczek, ktorych i tak nie potrafil zrobic, ani nie trzeba
bylo podcierac tylkow wiesniakom, ktorzy nawet sami o zarcie nie potrafili zadbac.


Czy ja wiem, przy B&W spędziłem dziesiątki godzin (i to zarówno przy ''jedynce'', jak i sequelu). ''Zabawa w boga'' jest bardzo ciekawym materiałem, dającym wręcz nieograniczone możliwości, więc zawsze znajdą się ludzie narzekający na ''niewykorzystany potencjał''.

Dnia 19.08.2009 o 14:17, SoundWave napisał:

Alez oczywiscie. Niewazne ze jest klamca i kretaczem. Wazne, ze tworzy "rpgi".


Kompletnie nie obchodzi mnie jak Piotruś zapowiada swoje gry - ważne, że zawsze stoją one na wysokim poziomie. Poza tym, czy przy zapowiedzi Fable III mówił o rewolucji w gameplayu? Nie, mówił o innowacjach względem części drugiej, zamianach innymi słowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 13:52, Dante_Syn_Spardy napisał:

Jak mnie denerwują takie posty. Ja też czekam jak ogłoszą FABLE 2 i 3 na PC więc sobie
daruj takie durne posty bo konsolowcy też nie są lepsi i tylko potrafią prowokować i
nic więcej.

Nie prowokuje to po pierwsze. Chodzi mi głównie o komentarze na temat wersji na PC - pod każdym newsem aż się ich roi - a nawet nie dotyczy tego temu - istny spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 11:35, mistshoo napisał:

> Zaczyna to już przypominać odgrzewanie kotletów tak, jak to ma miejsce w przypadku
gier
> EA.
>

Tak, tak a God Of War 3 to też taki odgrzewany kotlet, tylko chodzisz i zabijasz. Weź
się człowieku ze swoim ps3 zakop pod ziemię.



W ogóle nie piszę o tym co się robi w grze...tylko o tym, że premiera Fable 2 miała miejsce pod koniec ubiegłego roku. A premiera GOW2 miała miejsce 3 lata temu i to na poprzednią konsolę Sony, PS2. Można na siłę porównywać, jeśli się chce.

Możemy w tej chwili robić zakłady, jak szybko wyjdzie Fable 2. Ja myślę, że to będzie prawdziwy sprint- trzeba kuć żelazo, póki gorące.

Co do zakopywania PS3 - na szczęście wyszedł Slim , więc nie będę musiał kopać tak głęboko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować