Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cena Xboksa Elite w końcu obniżona!

54 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2009 o 00:21, Pile napisał:

> > > > Fakt! PS3 jest droższe czyli jest lepsze!!!!!!
> > >
> > > W akurat tym przypadku masz w zupełności rację !.
> > >
> > > A co do tego kabla HDMI w granicach 20 zł Xjumpaytech, niestety nie jest
on
> najlepszej
> >
> > > jakości, przez co obraz jest słaby.
> >
> >
> > sarkazm - wpisz to na wikipedii.
>
> Lol, ja też wyjechałem z sarkazmem, sęk w tym, że go nie zauważyłeś. To kto powinien

> wejść na wikipedie?


Jednak zajrzyj na wiki ;]


W tym roku może Cię co nieco w szkole o tym pouczą i wytłumaczą po chłopsku czym jest sarkazm mój kochany Pile. Cholera po co ja to piszę ? Wiem, moje ego ucierpiało. (autoironia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Wygrałeś! Gratuluje ci za zasranie 2 stron komentarzy na kłótnie z małolatem. Co do tematu, nie rozumiem jak to możliwe że M$ został zmuszony do czegokolwiek, powiem więcej iż nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 07:43, FranTheMan napisał:

Brawo! Wygrałeś! Gratuluje ci za zasranie 2 stron komentarzy na kłótnie z małolatem.
Co do tematu, nie rozumiem jak to możliwe że M$ został zmuszony do czegokolwiek, powiem
więcej iż nie wierzę.

Kto ja mam być tym matołem chyba jesteś chory to nie ja wszedłem na temat z Xboxem 360 i zacząłem wygłaszać urojone "lepszości" PS3. Mnie ten temat interesuje, jego nie, ale wchodzi się pokłócić, więc później go olałem, bo mówię mu, że za darmo grałem 6 miesięcy, a 12 zł wydałem na 2 kody 48h, bo po prostu nie mam w tej chwili Internetu do gry, a on dalej gada, że XBL jest zły jeżeli jest dzieckiem i drogo jest dla niego wydać 100zł na rok, a PS3 dostał na komunię to wiadomo, że będzie opluwał XBL, bo po prostu jest lepszy i powie to każdy użytkownik Live, który grał na PSN, bo to nie tylko u mnie występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 19:57, Dr_Freeman napisał:

Lol dokładajcie se, nie rozumiem po co to piszecie. Nie możecie zrozumieć, że niektórzy
po prostu Xboxa wolą??


A czy idą za tym jakieś logiczne argumenty ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 11:06, palpatine napisał:

> Niektórzy stawiają na gry a nie na konsole ;)


Sorki za podwójnego posta ale tak oszczędnie napisałem, że muszę to z siebie wyrzucić. Gry na PS3 są tak samo dobre jak samo PS3 :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wskaż gdzie napisałem, że PS3 jest lepsze, a XBL jest zły? Celem mojej wypowiedzi w tym temacie było pokazanie, że realna cena X360 to koszt konsoli plus abonament za Live. Kolejne posty miały na celu obalić mit, który zacząłeś rozsiewać na forum, że PSN jest wolny i inne brednie. Chyba naprawdę jesteś małolatem, bo guzik wiesz o obu usługach, a Live poznałeś od strony kodów 48h na kilku różnych kontach. To, że próbowałeś obejść koszta Live nie znaczy, że ten jest tani. Rozumiem, że jak już zużyłeś 3 gold miesiące w konsoli to kupiłeś nową, żeby dostać 3 kolejne dostać "gratis". I tak na koniec, XBL jest lepszą usługą od PSN. Ma porządne rozmowy głosowe, system zaproszeń i drużyn, tylko że w najtańszym wariancie kosztuje to 130zł za rok, który należy pomnożyć przez 3 (średni czas posiadania konsoli) i dodać do ceny X360. W moim odczuciu zabawka M$ jest po prostu droższa od PS3 i zawsze była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Mówisz przecież, że trzeba płacić i to jest strasznie złe. Zaczynasz już tym spamować nawet jakbym "płacił raty"
to nie idzie to na konsolę, a na serwery, bo 20 milionów użytkowników bez laga obsłużyć ciężko.


PSN w porównaniu do Live jest bardzo wolny jakoś na moim necie na XBL raz miałem laga, a mam radiówkę na PS 3 miałem ciągłe lagi i błędy braku zasięgu.

Robiłem tak, bo nie będę kupował 1 roku jak go niewykorzystam, a i tak kupuje z konsolą 3 miesiące Golda często na weekendach wyjeżdżam na spotkania biznesowe z pracy za granicę, a w tygodniu mam studia, osiągnięcia zdobywam na koncie konsoli niepodłączonego do Live!, a jak mam jakiś urlop(np. teraz w czerwcu dostałem 3 miesiące) to wykorzystuje te miesiące, które mam kupione z konsolą, a że nie miałem Internetu do gry, bo routera mam na dachu to mój Xbox 360 był podłączany tylko na miesiąc, a nie miał Internetu na stałe. Drugie 3 miesiące mam z nowej konsoli, która przyszła z serwisu i właśnie je wykorzystałem. Dzieciakiem raczej nie jestem Twoja sprawa co myślisz mnie to nie obchodzi, obchodzi mnie to co myślą o mnie tylko znajomi i rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 17:13, Pile napisał:

Fakt! PS3 jest droższe czyli jest lepsze!!!!!!

Bo jest. Jeżeli bym miał teraz kupować konsolę, to tylko PS3. Głównie ze względu na to że ma czytnik BR, a jest przy tym ledwo o 200 zł droższa.
A obsługa Live Gold ponoć droga jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 12:59, Darkstar181 napisał:

A obsługa Live Gold ponoć droga jak cholera.

Całe 130 zł na rok to straaaaaaaaaasznie dużo Arcade będzie kosztował 199$ czyli 585 zł za tą różnicę można kupić Live gold na 6 lat i jeszcze zostanie kilkadziesiąt zł na parę miesięcy.

Ps. po dzisiejszym kursie to nawet 565zł, czyli jeszcze parę dobrych miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 13:06, Xjumpaytech napisał:

> A obsługa Live Gold ponoć droga jak cholera.
Całe 130 zł na rok to straaaaaaaaaasznie dużo Arcade będzie kosztował 199$ czyli 585
zł za tą różnicę można kupić Live gold na 6 lat i jeszcze zostanie kilkadziesiąt zł na
parę miesięcy.

XBL jest dobrą usługą.
130zł za rok to nie jest dużo. Jedak sama myśl że musisz płacić dołuje.

Ale mnie śmieszy fakt że tutaj ludzie płacą za usługę której nawet w Polsce nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować