Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze gry tylko na DSi już jesienią

12 postów w tym temacie

Podobnie mówili przy DS Lite, a ja do tej pory mam Classic i wszystko chodzi, katridże będą takie same, a jak gra rzeczywiście będzie zablokowana, żeby można było korzystać tylko na DSi, to cóż .. ich strata, bo mniej ludzi kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie takie gry będą miały lepszą grafę której nie uciągnie DS. Ale na pewno wszystkie 2D RPG będą wychodzić. Dobrze że będą wychodzić dry na starsze DSy bo już się w pewnym momencie wystraszyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczciwy Lite zapewnil (i ciagle zapewnia) mi tyle funu ze bez mrugniecia zaopatrze sie w DSi, ale dopier jak baza gier bedzie juz przyzwoita, poki co nie widze sensu kupowac by grac w starsze gry ;)

@Revan91

wszystko stopniowo, nagle nie zaczna przeciez wychodzic gry tylko pod DSi ;) Jeszcze troche mozna ze starszych bebechow wycisnac (szczegolnie przy zastosowaniu kartow 256mb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 11:42, Tom_pl napisał:

No to DS chcą dać do lamusa, i tylko DSi? a czy nowa konsolka jest mocniejsza sprzętowo?
bo nic mi o tym nie wiadomo.

Ma mocniejszy procesor 133mhz (w starszych ds-ach 66mhz) najprawdopodobniej drugi też jest mocniejszy dodatkowo ma 4 razy więcej RAM-u 16MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 12:01, Cafel napisał:

> No to DS chcą dać do lamusa, i tylko DSi? a czy nowa konsolka jest mocniejsza sprzętowo?

> bo nic mi o tym nie wiadomo.
Ma mocniejszy procesor 133mhz (w starszych ds-ach 66mhz) najprawdopodobniej drugi też
jest mocniejszy dodatkowo ma 4 razy więcej RAM-u 16MB.


Dzięki za odpowiedz ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było kwestią czasu, w końcu po co marnować moc zamkniętą w tej wersji? Przynajmniej nie będzie już tak wielkiej "pixelozy", jak to miało miejsce np. w Zeldzie przy przybliżeniach kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież mogli by od razu wywalić na rynek DSa z 200mhz i 32 RAM. Gry by miałe lepszą rozdzielczość. Mogli by dać też lepszy ekran, chociaż górny. Mam nadziję że to taki eksperyment aby sprawdzić czy sprzedaż DSi wzrośnie. Jeśli nie to przestaną z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 19:16, xD_ominik napisał:

Przecież mogli by od razu wywalić na rynek DSa z 200mhz i 32 RAM.


koszty, mocniejsze bebechy to drozsze konsole to raz (i osobiscie jestem zdania, ze ze slabszych bebechow DSa mozna jeszcze co wycisnac), a dwa nie moga nagle porzucic 100 milionow DSow i ich nie wspierac ;)

Dnia 01.09.2009 o 19:16, xD_ominik napisał:

Gry by miałe lepszą
rozdzielczość. Mogli by dać też lepszy ekran, chociaż górny. Mam nadziję że to taki eksperyment
aby sprawdzić czy sprzedaż DSi wzrośnie. Jeśli nie to przestaną z tym.


DS nie jest konsola od wypasionej grafiki, jest masa gier z pieknym i klimatycznym 2D, wiecej mi do szczescia nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować