Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nathan Drake powraca! Rusza pre-order Uncharted 2: Among Thieves

7 postów w tym temacie

To jest must have, gra pozamiata.


Hmm czy to czasem nie błąd??: "Polska wersja językowa Uncharted 2: Among Thieves będzie w pełni wykorzystywać możliwości, którymi dysponuje konsola PlayStation®3, dzięki czemu walki wręcz, strzelaniny, szaleńcze pościgi czy momenty wspinaczki będą wyglądać niezwykle realistycznie." :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupuję odkopowo! :-D mam w pierwszej części zrobioną platynę i tu pewnie będzie podobnie :-) dobrze też, że pozostawiono wersję oryginalną, bo za bardzo przyzwyczaiłem się do głosów angielskich aktorów, by móc cieszyć się grą w wersji polskiej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę angielską wersję językową... Boberek jako Drake jest zbyt mocnym uderzeniem w moje uwielbienie dla Uncharted i nie mam zamiaru sobie psuć doświadczeń z gry dubbingiem który - jak znam życie - będzie ssał. Wolę Drake''a w oryginale, z jego charakterystycznym "Oh crap, crap, crap!", a nie pseudo-fajnym-substytutem "Och nie nie nie!" czy coś w ten deseń -_-
ENG version PLX!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2009 o 00:45, Fenrir_CFX napisał:

"Oh crap, crap, crap!", a nie pseudo-fajnym-substytutem "Och nie nie nie!" czy coś w


Raczej dostaniemy "o rany" albo "o kurcze pieczone" ... ale

W grze znajdzie się możliwość wyboru wersji z pełnym polskim dubbingiem albo pozostawienie oryginalnych, angielskich głosów i włączenie polskich podpisów.


więc mi to wisi, ustawiam angielski voice, wyłączam jakiekolwiek napisy i gram, gram, gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować