Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SEGA pracuje nad grami wykorzystującymi Natal i Wand

10 postów w tym temacie

Im wcześniej zaczną robić gry z nowymi kontrolerami tym lepiej. Mam nadzieję że pierwsze gry już będą trzymały jakiś poziom ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszymi grami szczególnie na Natala będzie dość śmiesznie. Każdy deweloper wymyśli własne sterowanie i zanim opracowany zostanie ogólny sposób sterowania będziemy mieli dużo różnych "gestów" w podobnych grach różnych deweloperów.

Podejrzewam że dopiero przy 3ciej odsłonie gier na Natala będziemy mieli ogólny system sterowania.
Ciekawi mnie czy gry Natala wyjdą w Polsce. Nie mamy technologi rozpoznawania polskiego głosu wiec jeżeli już to nie będzie polskich lokalizacji. A może się mylę i Microsoft opracował tak dobry system rozpoznawania głosu w Natalu że język nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


masz rację EOG może być kiepsko z sterowaniem głosem - jeżeli ktoś rozwinie ten pomysł.
Pomyślmy - w Polsce mówi się różną gwarą , a są kraje gdzie mówi się po"angielsku" , ale jest inny akcent.
Bill na pewno narobi sobie wrogów , którzy będą jego sprzęcik wyzywać od w najlepszym wydaniu-puszek pandory.
będzie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie ten cały Natal nie zachwycił... Może dlatego, że najpierw zobaczyłem prezentacje tej "różdżki" od Sony :) W sam raz do gier akcji! Wyobrażacie sobie jakąś w uniwersum Star Wars z wykorzystaniem tej technologii? Walki na miecze świetlne już chyba nigdy nie będą takie same... O ile ktoś wpadnie na taki pomysł. LucasArts! Brać się za to! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sweetasnie moze i by bylo dopoki stal bys w miejscu bo jakos nie moge sobie wyobrazic poruszania sie i machania mieczem na raz;p ehh moze dlatego ze jestem konserwatywny i preferuje myce + klawe i wygodny fotel niz hmm bieganie po pokoju albo wymachiwanie lapskami;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować