Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

dzieki wielkie,tą aukcję już wczesniej widzialem...ale gdy popatrzylem 44,5,to mi sie odechcialo,ale teraz zauważylem że to 28,5CM czyli tylko 0,5 CM większe niż ja mam,więc to żaden problem,dzięki zaraz zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:37, Vanmati napisał:

dzieki wielkie,tą aukcję już wczesniej widzialem...ale gdy popatrzylem 44,5,to mi sie
odechcialo,ale teraz zauważylem że to 28,5CM czyli tylko 0,5 CM większe niż ja mam,więc
to żaden problem,dzięki zaraz zamawiam.


No widzisz ;P. Fajnie, że mogłem pomóc ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh...nie wiem czy je będę miał ,bo mam zawieszone konto na allegro chodziaż wpłaciłem kasę 2tyg temu...ŻAL,a w ciągu 2h wykupili już 2 sztuki,jutro moze mi je odblokują bo napisalem do nich maila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Dzisiaj na wfie :D zagrałem jak z nut ^^. Najlepiej ze wszystkich z 20 pktów poleciało na pewno ;P jeden bloczek :D zbióreczki ^^. Z asysta też by się znalazła ^^. O yeah na prawdę czuję, że forma wróciła ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać na wymagania, szczególnie jeśli chodzi o fizykę obiektów. Jak wiadomo, w grze tej ruszają się cały czas spodenki i koszulki, więc gra może wymagać dwurdzeniowca albo AGEIA Physx czy coś w tym stylu :P. Ja spełniłbym tylko to drugie, bo jest na GeForce''ach serii 8 :P. Ale z drugiej strony w PESie 2008 na wysokich detalach ruszają się spodenki i gra nie wymaga nie-wiadomo-czego :]. Ważna jest optymalizacja.

Z innej beczki - Pat Burke w Sopocie. http://ujeb.pl/patburke/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 19:12, ak.47 napisał:

Teraz tylko czekać na wymagania, szczególnie jeśli chodzi o fizykę obiektów. Jak wiadomo,
w grze tej ruszają się cały czas spodenki i koszulki, więc gra może wymagać dwurdzeniowca
albo AGEIA Physx czy coś w tym stylu :P. Ja spełniłbym tylko to drugie, bo jest na GeForce''ach
serii 8 :P. Ale z drugiej strony w PESie 2008 na wysokich detalach ruszają się spodenki
i gra nie wymaga nie-wiadomo-czego :]. Ważna jest optymalizacja.

Z innej beczki - Pat Burke w Sopocie. http://ujeb.pl/patburke/ :D


No jakieś urozmaicenie w PLK ;P. Coraz więcej graczy exNBAowców trafia do PLK :P.^^
A i jak wrażenia po pierwszej kolejce :P.
PS. Co do Pata :D to można powiedzieć tak jakby, że to gwiazda NBA w PLK ^^. Ciekawe czy będzie mu do śmiechu jak zacznie już grać :P. Tacy ludzie jak on powinni pomóc w promowaniu kosza w Polsce ;P. A jeśli zostanie dłużej to może i do tańca z gwiazdami trafi ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 18:20, ak.47 napisał:

Ale nie o tym miałem - 2k9 w końcu na PC, oficjalnie. http://2ksports.com/forums/showthread.php?t=185970
Świetnie :D.


Nie przeglądałem wszystkich wypowiedzi ale może Ty będziesz wiedział. Ta wersja na PC to ma być NexGenowa, taka jak na X360 czy może uboga graficznie jak na PS2 ? :P I może jakieś info na temat daty wydania na platformę PC :> btw .. można by założyć nowy topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 08:01, 88Bonzo napisał:

Nie przeglądałem wszystkich wypowiedzi ale może Ty będziesz wiedział. Ta wersja na PC
to ma być NexGenowa, taka jak na X360 czy może uboga graficznie jak na PS2 ? :P

Port z X360 ma być.

Dnia 01.10.2008 o 08:01, 88Bonzo napisał:

I może jakieś info na temat daty wydania na platformę PC :>

Okolice 20 października w Stanach, kosztuje tylko 20 dolarów :O. Wysłałem maila do Cenegi czy planują wydać to w Polsce, zobaczymy jak u nas będzie z ceną. Ale na cuda bym nie liczył :P.

Dnia 01.10.2008 o 08:01, 88Bonzo napisał:

btw .. można by założyć nowy topic :)

I wypowiadać się w nim będą 3 osoby ;P. Po premierze konsolowej raczej będzie lepszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2008 o 08:17, ak.47 napisał:

> I może jakieś info na temat daty wydania na platformę PC :>
Okolice 20 października w Stanach, kosztuje tylko 20 dolarów :O. Wysłałem maila do Cenegi
czy planują wydać to w Polsce, zobaczymy jak u nas będzie z ceną. Ale na cuda bym nie
liczył :P.


No :D. Gra wygląda na gameplayach spoko :). Grafa niczego sobie ^^. (napewno lepiej niż grafa z live 08 na kompa)... Może być ciekawie ;P. Obawiam się tylko wymagań pewnie z 1,5 gb ramu będzie potrzeba ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 21:24, Vanmati napisał:

byłem dzisiaj na meczu Górnik Wałbrzych vs Kotwica Kołobrzeg,wygrał Kołobrzeg przewagą
10pkt :/ trochę szkoda...ale mecz fajne,a najlepsze były alley-oopy


Ha widziałem końcówkę w telewizji ^^. Miałem wrażenie, że Górnik wygra, bo w końcówce mieli na to szansę ;P, ale Kotwica nie dała za wygraną i odskoczyli ^^.

A i :D Warszawska Polonia (ja im i Turowi Zgorzelec kibicuje) oraz Turów odnotowały dzisiaj zwycięstwa ^^. Jest dobrze :D. Mam nadzieję, że ten pierwszy zespół osiągnie coś w tym sezonie przy okazji wracając na sczyt ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 21:41, garrick napisał:

Ha widziałem końcówkę w telewizji ^^. Miałem wrażenie, że Górnik wygra, bo w końcówce
mieli na to szansę ;P, ale Kotwica nie dała za wygraną i odskoczyli ^^.

tez ogladalem ten mecz.(jak dla mnie)ci z Górnika grali cienko w 1 kwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować