Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Startuje tydzień z grą Need for Speed: Shift

16 postów w tym temacie

Ja się od tej gry op pierwszym kontakcie odbiłem ale z racji że można ją teraz dostać za grosze chyba spróbuję jeszcze raz, krócej od niej na dysku był tylko Undercover...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 19:48, philipo napisał:

Czekam na tę grę, ale intensywność kampanii reklamowej już mnie trochę męczy.


Co racja, to racja. GUpie są te reklamy w TV. Krótike, nic nie widać i tylko chęć, żeby zobaczyć więcej zostaje:) Ale to nowe tło (jak zwał, tak zwał) na stronce jest fajne od razu z lewej strony:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łe, przy okazji tych tygodni z konkretną grą przydałoby się chociaż zrobić jakiś konkurs z jedną nagrodą w postaci egzemplarza omawianej gry, to by przyciągnęło ludzi i zaczeli by czytać te newsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo powstrzymam się od kupna Shifta, wolę zaczekać na recenzje. Wszystko wygląda, pięknie i ładnie, ale lepiej nie kupować w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zapowiedź z CDA skutecznie odstraszyła :P Wolę pograć w nowego DiRTa :D Swoją drogą można było odpuścić pannę Wyrwał na stronie głównej, jak ktoś chce, to wie gdzie jej szukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 22:14, ibisz napisał:

A mnie zapowiedź z CDA skutecznie odstraszyła :P

Cóż, nasi autorzy już grali - i są zadowoleni (Myszasty dzielił się wrażeniami w zeszłym tygodniu:
http://www.gram.pl/art_9wzqHO4_Need_For_Speed_Shift_pierwsze_wrazenia.html)
... ale zapowiedź może być na lepszych podstawach niż jakieś banalne pykanie w gierkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 22:23, Lucas_the_Great napisał:

Cóż, nasi autorzy już grali - i są zadowoleni (Myszasty dzielił się wrażeniami w zeszłym
tygodniu:
http://www.gram.pl/art_9wzqHO4_Need_For_Speed_Shift_pierwsze_wrazenia.html)
... ale zapowiedź może być na lepszych podstawach niż jakieś banalne pykanie w gierkę
;)

Sama zapowiedź nie mówiła, że gra jest słaba, ja też nie zaryzykuję takiego stwierdzenia :P Po prostu wiem, że ta gra mi się nie spodoba, szczerze mówiąc teraz od NFS-a oczekiwałbym świetnej arcadówki, typu Most Wanted, niż symulatora, w którym jedzie się trudniej niż zwykłym samochodem :) Ale oczywiście każdy woli co innego i wcale tego nie neguję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować