Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Need for Speed: Shift - wyścig czwarty

22 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2009 o 18:19, Arachnos napisał:

ech, super znacząca musi być opinia prostytutki.

O, widzę, że delegat Arachnos wie znacznie więcej od nas. Rozumiem, że korzystał i płacił? Ma też dowody?
Jeśli nie, to wypowiedź ta kwalifikuje się pod zniesławienie i może brzydko się skończyć dla autora, jeśli osoba zainteresowana odwiedzi ten topic na forum, lub (co bardziej prawdopodobne) po prostu zajrzy zobaczyć wywiad w wersji opublikowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 18:37, Lucas_the_Great napisał:


oj pewnie przesadziłem z określeniem, ale w mojej opinii rozbieranie się za pieniądze jest pewną formą prostytucji. Oczywiście nie mam na myśli, że Iga się za pieniądze oddaje panom/paniom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 18:45, Arachnos napisał:

>
oj pewnie przesadziłem z określeniem, ale w mojej opinii rozbieranie się za pieniądze
jest pewną formą prostytucji. Oczywiście nie mam na myśli, że Iga się za pieniądze oddaje
panom/paniom :)



to 90% aktorek jest według ciebie prostytutkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze napisane panie KONSULU! Ta strona jest serwisem o grach, a jeżeli chcesz obgadywać znane osobistości zajrzyj na portal, którego nazwa nawet padła w wywiadzie. Tam prędzej znajdziesz osoby wręcz obrzydliwie tolerancyjne co do takich ohydnych praktyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 18:45, Arachnos napisał:

>
oj pewnie przesadziłem z określeniem, ale w mojej opinii rozbieranie się za pieniądze
jest pewną formą prostytucji. Oczywiście nie mam na myśli, że Iga się za pieniądze oddaje
panom/paniom :)

Zdecydowanie różnica jest wręcz encyklopedyczna. Jak świat światem kobiety i mężczyźni rozbierali się pozując do rzeźb, obrazów, wreszcie zdjęć. Dodam, że u podwalin naszej kultury leżą cywilizacje Greków i Rzymian, dla których nagość nie była tabu. Nie przesadzałbym więc z purytańskim unoszeniem się podszytym niezdrową fascynacją gniewem...
EDIT: wyjaśnię, iż wypowiedź o prostytucji właśnie zaliczam do gniewnych, bo na spokojnie nie rzuca się bezpodstawnych pomówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 18:51, Lucas_the_Great napisał:


dobrze, a zatem pokornie chciałbym przeprosić panią Igę jeśli poczułaby się obrażona (co byłoby zrozumiałe). Nie chciałbym sugerować, że poddaje się czynnościom seksualnym za opłatą, ponieważ nie mam ku temu podstaw. Macie panowie rację powinienem był pomyśleć zanim strzeliłem głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie tutaj rzucać kodeksem karnym tylko lepiej napiszcie, kiedy można się spodziewać pre-orderów, zniecierpliwony niczym dziecko przed Bożym narodzeniem, sprawdzam wciąż stronę i status mojego zamówienia, który wciąż ze złośliwością się nie zmienia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 20:48, Bajta2 napisał:

Ciekawe kto będzie promował Dragon Age i Mass Effecta 2 xD

Chłopaki z BioWare [w tym mój sobowtór Greg Zeschuk ;)] wychodzą z założenia, że sami to potrafią zrobić najlepiej. W sumie z mojego doświadczenia wynika, iż słusznie uważają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Igę Wyrwał, to jest ona bardzo urodziwą kobietą.
Jeżeli chodzi o Need for Speed: Shift to na grę zbytnio nie czekam ale może u kumpla zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziw mnie czemu sklep.gram.pl Need for speed ma w ang wersji językowej na konsole jak wszędzie, nawet w Empiku można kupić ( sprawdzałem osobiście) w polskiej kinowej wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować