Zaloguj się, aby obserwować  
mariowsad

Co zrobisz w takiej sytuacji - gra [M]

598 postów w tym temacie

Szukam w całym domu i ewentualnie, jeśli nie znalazłem, rozwieszam listy gończe za urządzeniem po całym mieście.

Przed Twoim domem stoi czarne BMW. Czwórka ludzi wychdzi z niego w mundurach FBI i biegnie w twoim kierunku. Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 20:09, aragorn14 napisał:

Przed Twoim domem stoi czarne BMW. Czwórka ludzi wychdzi z niego w mundurach FBI i biegnie
w twoim kierunku. Co robisz?


Poddaje się bo wiem że i tak nie ucieknę xD

Dowiadujesz się że Twoja dziewczyna Cię zdradza co robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 20:23, The_Deker_10 napisał:

Dowiadujesz się że Twoja dziewczyna Cię zdradza co robisz ?

Nasyłam na nią mafie. A oni się nią zajmują... Resztę sobie dopisz.
Jesteś w banku i okazuje się, że z konta na którym było pół miliona wszystko zniknęło. Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budzę się, i uświadamiam sobie, iż takie pieniądze to za duże marzenie.

Jesteś na boisku. Dochodzi do sytuacji 1 na 1 z bramkarzem. To ostatnie sekundy meczu, a na tablicy widnieje wynik 2:2. Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ostatnim wysiłkiem strzelam gola.

Podchodzi do ciebie jakiś podejrzany gość i mówi: Hej, przed chwilą niedaleko rozbiło się UFO. Pójdź ze mną to ci pokażę jego wrak. Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 17:19, aragorn14 napisał:


Ostatnim wysiłkiem strzelam gola.

Podchodzi do ciebie jakiś podejrzany gość i mówi: Hej, przed chwilą niedaleko rozbiło
się UFO. Pójdź ze mną to ci pokażę jego wrak. Co robisz?

Nie idę, bo zazwyczaj to albo pedofil, albo zaprowadzi mnie na GejParty, albo porwie i zażąda okupu.

Jakiś koleś w kapturze proponuję ci marihuanę i przykłada pistolet do skroni, grożąc przy tym, że strzeli jeśli nie weźmiesz. Co robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 17:27, konio1073 napisał:

Jakiś koleś w kapturze proponuję ci marihuanę i przykłada pistolet do skroni, grożąc
przy tym, że strzeli jeśli nie weźmiesz. Co robisz ?

Biorę marychę. I tak nic mi się nie stanie.
Jakiś koleś w kapturze przykłada Ci pistolet do głowy, każe wejść do samochodu. Jedziecie do lasu i wychodzicie z samochodu. Idziecie w głąb lasu i widać, że facet ma zamiar Cię zabić. Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 18:15, Renzov napisał:

> Jakiś koleś w kapturze proponuję ci marihuanę i przykłada pistolet do skroni, grożąc

> przy tym, że strzeli jeśli nie weźmiesz. Co robisz ?
Biorę marychę. I tak nic mi się nie stanie.
Jakiś koleś w kapturze przykłada Ci pistolet do głowy, każe wejść do samochodu. Jedziecie
do lasu i wychodzicie z samochodu. Idziecie w głąb lasu i widać, że facet ma zamiar Cię
zabić. Co robisz?

Daje się zabić, bo i tak pójdę do nieba :).

W szkole napada cię 5-cio osobowa grupa szkolnych "wymiataczy", którzy rozsuwają wszystkich po katach. Co robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podchodzę do lidera grupy i mówię: "Siema Eniu !"

Wracasz ze szkoły do domu, twój bot do Tibii powinien już wbić 754747473 lvl. Wchodzisz do pokoju, a kompa nie ma. Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam sobie, że komp jest w serwisie technicznym i spokojnie przeczekuję te kilka... tragedia.. tygodni.. :)

Przychodzi do ciebie list z informacją jak wygrać w totka. Jednak okazuje się ,że wysłał ci go ktoś poszukiwany przez CBA. Za tego kogoś wyznaczona jest nagroda, dokładnie w takiej samej wysokości jak kumulacja totka. Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 13:16, aragorn14 napisał:

Przypominam sobie, że komp jest w serwisie technicznym i spokojnie przeczekuję te kilka...
tragedia.. tygodni.. :)

Przychodzi do ciebie list z informacją jak wygrać w totka. Jednak okazuje się ,że wysłał
ci go ktoś poszukiwany przez CBA. Za tego kogoś wyznaczona jest nagroda, dokładnie w
takiej samej wysokości jak kumulacja totka. Co robisz?

Ze względu na to, że jestem dość dobrym człowiekiem nasyłem na gościa CBA, a oni przysyłają mi nagrodę.

Chodzą ci po głowie pewne liczby, których chcesz użyć w totolotku. Ale myślisz sobie, że szkoda trzech złotych, i tak nic nie wygrasz. Okazuje się, że liczby o których myślałem były zwycięskimi, a kumulacja wynosi 50 milionów złotych. Co robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2010 o 13:46, konio1073 napisał:

Chodzą ci po głowie pewne liczby, których chcesz użyć w totolotku. Ale myślisz sobie,
że szkoda trzech złotych, i tak nic nie wygrasz. Okazuje się, że liczby o których myślałem
były zwycięskimi, a kumulacja wynosi 50 milionów złotych. Co robisz ?

Skoro liczby, o których TY myślałeś były prawidłowe, to ja żadnych drastycznych środków nie podjąłem :D

Grasz w sieciówkę, w której dobry ekwipunek to sprawa nadrzędna. Właśnie wydropiłeś najlepszy item w grze, już go podnosisz, a tutaj podbiega dziecko neo z hackami i Ci go zabiera. Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 14:33, Wrukos napisał:

Grasz w sieciówkę, w której dobry ekwipunek to sprawa nadrzędna. Właśnie wydropiłeś najlepszy
item w grze, już go podnosisz, a tutaj podbiega dziecko neo z hackami i Ci go zabiera.
Co robisz?


Próbuje go złapać xD

Grasz w nogę z kolegami i piłka pękła, ale nie z twojej winy a nauczyciel każe ci ja odkupić co robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odkupuję piłki.

Mieszkasz gdzieś na wsi, na tzw. "Zadupiu". Chcesz kupić Trylogię Mario, ale ta dostępna jest tylko w Empiku położonym w mieście, które oddalone jest 200km od Twojej wioski. Decydujesz się wybrać po upragnioną trylogię, docierasz do Empiku, a tam Mario nie ma. Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 16:20, AphroditeDnB napisał:

No to peszek..(niestety)
Podczas zajęć na lekcji koleżanka pocięła ci rękę nożyczkami ,mocno krwawisz ....

Jak koleżanka jest brzydka, to idę naskarżyć, a jak urodziwa to zaciskam zęby i mówię, że nic się nie stało :D.

Dostałeś degrad -4 za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 16:53, konio1073 napisał:

Dostałeś degrad -4 za nic.

Nie da się dostać degrada -4 ( http://www.gram.pl/regulamin.asp ), więc okazuje się, że to był sen.
Wybucha Ci nowy składany z kupionych części komputer podczas pierwszego dnia użytkowania. Sprawdzasz czy to sen i okazuje się, że to nie sen. Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 12:47, Renzov napisał:

> Dostałeś degrad -4 za nic.
Nie da się dostać degrada -4 ( http://www.gram.pl/regulamin.asp ), więc okazuje się,
że to był sen.
Wybucha Ci nowy składany z kupionych części komputer podczas pierwszego dnia użytkowania.
Sprawdzasz czy to sen i okazuje się, że to nie sen. Co robisz?


Płacze , nie mogę uwierzyć. Biorę za kilka dni pożyczkę i kupuje nowego.

Idziesz przez las i zaatakował Ciebie niedźwiedź............ Wszystkie drzewa obok są zbyt wysokie aby się wspiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 13:21, karolekx23x napisał:

Idziesz przez las i zaatakował Ciebie niedźwiedź............ Wszystkie drzewa obok są
zbyt wysokie aby się wspiąć.

Rozrywam koszulę, pokazuję swoje mięśnie i niedźwiedź zdycha z wrażenia :).

Jesteś na bardzo ważnym zebraniu. Pijesz kawę. Głupi kolega z pracy wsypał ci do kawy/herbaty tabletkę na przeczyszczenie. Strasznie ci się zachciało, więc lecisz do toalety. Siedzisz na sedesie i jesteś w trakcie "dłuższego posiedzenia". Ufajdałeś się niemiłosiernie i okazuje się, że nie ma papieru. Co robisz(oczywiście to nie jest żaden sen)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 14:55, Renzov napisał:

> Idziesz przez las i zaatakował Ciebie niedźwiedź............ Wszystkie drzewa obok

> zbyt wysokie aby się wspiąć.
Rozrywam koszulę, pokazuję swoje mięśnie i niedźwiedź zdycha z wrażenia :).

Jesteś na bardzo ważnym zebraniu. Pijesz kawę. Głupi kolega z pracy wsypał ci do kawy/herbaty
tabletkę na przeczyszczenie. Strasznie ci się zachciało, więc lecisz do toalety. Siedzisz
na sedesie i jesteś w trakcie "dłuższego posiedzenia". Ufajdałeś się niemiłosiernie i
okazuje się, że nie ma papieru. Co robisz(oczywiście to nie jest żaden sen)?


Czekam na TurboDymoMena.

Co myślisz o założycielu tematu, kiedy spoglądasz na byka w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować