Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Risen trafia do sklepów; demo dostępne

51 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2009 o 11:00, NecroVisioneR napisał:

> Gramowicze! Zbierzemy się, pójdziemy do cenegi, że zgłaszamy się na dubbing za 10$
za
> godzinę. 5 godz. i koniec roboty, a 250 zł w kieszeni:D

Yhy,a teraz obudź sie i idź do skzoły.

Żartuję sobie, człowieku..
skzoły - lepiej szkoły, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 19:48, kindziukxxx napisał:

no to chyba zobaczę demo bo to ma naprawę małe wymagania :)


Miałem nie ściągać tego dema ale jako fan Gothic''a nie mogłem się powstrzymać... Powiem jedno stary dobry Gothic ;)
Jedynie będzie brakowało dubbingu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=

Dnia 02.10.2009 o 14:46, Erhion napisał:

A swoją drogą macie takie problemy, że grafika w demie jest taka jakaś zbielała i dopiero
przy zbliżeniu się do przedmiotu nabiera on kolorów?


Też mam tą "mgiełkę", na zagranicznym forum znalazłem informacje że tak jest na wszystkich kartach z serii 7xxx i Nvidia już pracuje nad poprawką.

Co do samego dema zaskoczyło mnie płynne działanie( ustawienia medium) na moim złomku (athlon 64 3200, 1.5 giga RAM i karta 7950). Widać nauczyli się w końcu optymalizacji. Po tym demku Risen to moje must have tej jesieni. Stary dobry Gothic powrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO SIĘ DZIEJE? Wszyscy chwalą optymalizację, a jeszcze dzień wcześniej w innym wątku (vide test na różnych kartach graficznych) postawili na grze krzyżyk, pomstowali na Piranie, rwali włosy z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 20:22, falcon33 napisał:

Też mam tą "mgiełkę", na zagranicznym forum znalazłem informacje że tak jest na wszystkich
kartach z serii 7xxx i Nvidia już pracuje nad poprawką.

Co do samego dema zaskoczyło mnie płynne działanie( ustawienia medium) na moim złomku
(athlon 64 3200, 1.5 giga RAM i karta 7950). Widać nauczyli się w końcu optymalizacji.
Po tym demku Risen to moje must have tej jesieni. Stary dobry Gothic powrócił.


O to bardzo fajnie. Zagram w demo z poprawką. :)

Mi na bardzo podobnym sprzęcie też na medium działa bardzo przyjemnie. Same plusy.

Principes - też to czytałem, ale po demie widzę, że ktoś niezły kit wciskał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooooo w końcu - grafika miodzio no i chodzi plynnie na Intelu 7400 i 8800GT (wprawdzie4GB RAMu) na maksymalnych ustawieniach.
Wielkie HURA za trudność walki - czyli ze grupa atakuje równowczesnie i nie ma sily giniesz napewno (przynajmniej jak masz poziom z demo) bo krew mnie zalewala w GIII gdzie stado Orków można było wytłuc jeden po drugim bo stali w kolejce.

Klimat - hmmmm mieszane uczucia, plusy to przedzieranie sie przez krzaczory gdy faktycznie nie widzisz co na ciebie czeka za drzewem, plus za odgłosy - wejscie do krypty i numer z zapadnią podobał mi się bardzo
minusy - system walki, no jakoś mi brakuje wyboru ataku prawo-lewo i mocny do przodu ale chyba kwestia przyzwyczajenia, za to trzeba często używać tarczy bo zwierzaki szybkie są. Minusy - patrzac na mapę nie wygląda to na rozległy teren, no i z demo wynikało że wszystkie 3 frakcje są dość blisko siebie?? (zobaczymy w pełnej wersji)

TAK NAPEWNIO KUPIĘ
(nie wiem tylko jak mam ogarnąć umysłem tak "bogatą" wersję zaserwowana przez Cenege)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 20:54, Principes napisał:

CO SIĘ DZIEJE? Wszyscy chwalą optymalizację, a jeszcze dzień wcześniej w innym wątku
(vide test na różnych kartach graficznych) postawili na grze krzyżyk, pomstowali na Piranie,
rwali włosy z głowy.

No właśnie też tego nie rozumiem. Tym bardziej, że w betateście chwaliłem optymalizację. Mimo tego, że była to bardzooo beta i odpalała się tylko w trybie okienkowym, gra śmigała bardzo przyzwoicie. Tamten test wydajności coś mocno śmierdzi mi reklamą nowego radka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, tego się kompletnie nie spodziewałem. Na moim wiekowym jak na komputerowe standarty sprzęcie (c2d@2.8, GF7900GTO, 3Gb RAM) nowy Gothc działa nawet w miarę. Na pewno działa lepiej niż Gothic 3 - co jest trochę absurdalne. Inna sprawa, że cały czas grając w demo miałem tą wnerwiającą mgiełkę wynikającą z tego, że ma Gf''a z serii 7xxx. Jestem jednak pewny,że do wydania pl wyjdzie już łatka.
Z innej beczki: walka w Risenie ssie, tak samo główny hiroł jest tak wyprany z jakiejkolwiek fajności, że żal na niego patrzeć. Aktor, który podkłada pod niego głos też wokalnie jest nudny jak wykłady na mojej uczelni. Mam tylko nadzieję, że nowy twór Piranii nadrobi fabułą i gameplayem w późniejszej części gry. Aha i dajcie obsługę pada, bo pozabijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie sciągnąłem demo Risena i w czasie instalacji wyskakuje mi okienko z następującą treścią:" Please disc 1 insert that contains the file data2.cab" co powinienem w tym momencie zrobic? To jest demo wiec czemu pyta mnie o płyte?
Za odp. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować