Myszasty

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  2067
 • Dołączył

 • Ostatnio

Myszasty ostatnio wygrał w dniu: 7 Grudzień 2016

Myszasty miał najwięcej polubień!

Reputacja

7 Neutralna

4 obserwujących

O Myszasty

 • Ranga
  Redaktor naczelny

Ostatnio na profilu byli

2076 wyświetleń profilu
 1. Chyba każdy. Po migracji na nowy serwer i nowy engine gramu okazało się, ze stare bebechy forum powodują sporo problemów z kompatybilnością. Oczywiście jest to na liście do ogarnięcia, ale jak zapewne rozumiesz, najpierw skupiamy się na odbugowaniu serwisu. Od strony technicznej, to skok o dwa dziesięciolecia (serio!), więc rzeczy do ogarnięcia jest masa. 
 2. Czy tylko mnie widok Cmentarza kojarzy się tak bardzo mocno z Herosami? :) Swoją drogą bardzo mnie ten tytuł zaintrygował. Uwielbiam gry, w których faktycznie można przegrać. Tak cąłkowicie i ostatecznie. Nie ma rączek, nie ma nóżek, idź już chłopie spać. :D  
 3. Spędziłem chwilę na sprawdzanie tego i z moich doświadczeń wynikało coś innego. Zapis gry następuje przy jakichś posągach/kapliczkach (to raczej modlitwa, niz odpoczynek) i po nim na pewno mamy do czynienia z respawnem. Sęk w tym, że np. jeden ze strażników stojący przy urwisku w trawie respawnował się kilka razy, niemal na moich oczach. Zabiłem go (bez zapisywania gry, czy umierania w tym czasie) chyba z pięć, czy sześć razy. W końcu mi się znudziło i pobiegłem dalej. Podobna sytuacja powtórzyła się kilka razy w tym dość krótkim fragmencie gry. Może to po prostu bug w tym buildzie, który resetował wrogów z jakichś nieznanych mi przyczyn. Ale tak było. :)
 4. Bogatsza od pecetowej. O dodane za darmo DLC-ki. Nie słyszałem o tym, żeby istniała w chwili obecnej pecetowa wersja GOTY ze wszystkimi dodatkami, do której starasz się switchową porównać. Zamulanie konsoli na wielkich mapach etc. to spory problem, ale nie dyskwalifikujący. Grywalność pozostaje taka sama. To ta sama, bogata gra, a nie jakiś okrojony pod Switcha kastrat, jadący na marce.
 5. Wiedźmiński świat! Nie mogłem tego oddać nikomu. ;)
 6. Bardzo grywalne, choć nie bez wad. A przede wszytskim chyba całkiem pominięte przez marketing EA. Ha, nawet reckę popełniłem. :) https://www.gram.pl/artykul/2012/02/22/kingdoms-of-amalur-reckoning-recenzja.shtml
 7. Właśnie się robi porządek, dlatego jest bałagan. Wymuszone indeksowanie w tle, połączone z czyms tam magicznym jeszcze (nie zawsze rozumiem wszystko, co mówią ludie z IT) i przez jakis czas będzie małe zamieszanie. :)   Dodam, że raczej krótszy, niż dłuższy. :)
 8. Dodtakowo do projektowana okrętów zatrudnili chyba kilkulatka. Brzydszych nie widziałem od lat. Te z SoT zabijają przy tym realizmem. :)
 9. Obiecuję, że za te herezje i skróty myślowe pepsi zostanie potraktowany ostrzegawczą serią z Bozara. W głowę. Albo będzie przez kilka miesięcy zbierał materiał na Jet dla Myrona. Gołymi rękoma.
 10. Pewnie znów zachwyci klimatem i pomysłami, skopanymi przez takie sobie wykonanie. Ale jakos tak strasznie lubię te wynalazki z Focusa. 
 11. Swoją drogą gra nie powstaje na podstawie starego CP 2020, ale jego unowocześnionej wersji, konsultowanej z Pondsmithem. Na jej podstawie miała zresztą pojawić sie też nowa wersja papierowego systemu, ale na razie w tym temacie cisza. Chyba, że po dodze się coś pozmieniało... :)
 12. Kolorowa strzelanka i budowanie zamków w trybie "softcore". Tak, na to czekałem od premiery New Vegas. Na pewno będzie dużo DOBREJ ZABAWY! (tm).
 13. Co jak co, ale jedno Techlandowi należy przyznać - rozwijają się w obłędnym tempie. I robią to we właściwym kierunku. Jeśli to wszystko nie będzie zabugowane, to zapowiada się jedna z najlepszych gier akcji w historii. Trzymam kciuki, bardzo mocno!
 14. Na poziomie dbałości o detale, rewelacja. Zbyt jasno, ale jednak bardzo cyberpunkowo. Tylko reżyseria słaba, brak jakiegokolwiek napięcia, porządnego pieprznięcia pięścią w stół, to po prostu zbiór obrazków. Za mało też brudu i smrodu podziemnego życia, taki "zwyczajny piątunio w Night City" zamiast "witaj niekoniecznie wesoła przygodo!"    Ale mają u mnie taki kredyt zaufania, że mimo kręcenia nosem wciąz się jaram i czekam na więcej.
 15. Będzie premka tiieru X - Super Pazdan z nieprzebijalną, gładką wieżą.