Myszasty

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  2059
 • Dołączył

 • Ostatnio

Myszasty ostatnio wygrał w dniu: 7 Grudzień 2016

Myszasty miał najwięcej polubień!

Reputacja

7 Neutralna

4 obserwujących

O Myszasty

 • Ranga
  Redaktor naczelny

Ostatnio na profilu byli

941 wyświetleń profilu
 1. Obiecuję, że za te herezje i skróty myślowe pepsi zostanie potraktowany ostrzegawczą serią z Bozara. W głowę. Albo będzie przez kilka miesięcy zbierał materiał na Jet dla Myrona. Gołymi rękoma.
 2. Pewnie znów zachwyci klimatem i pomysłami, skopanymi przez takie sobie wykonanie. Ale jakos tak strasznie lubię te wynalazki z Focusa. 
 3. Swoją drogą gra nie powstaje na podstawie starego CP 2020, ale jego unowocześnionej wersji, konsultowanej z Pondsmithem. Na jej podstawie miała zresztą pojawić sie też nowa wersja papierowego systemu, ale na razie w tym temacie cisza. Chyba, że po dodze się coś pozmieniało... :)
 4. Kolorowa strzelanka i budowanie zamków w trybie "softcore". Tak, na to czekałem od premiery New Vegas. Na pewno będzie dużo DOBREJ ZABAWY! (tm).
 5. Co jak co, ale jedno Techlandowi należy przyznać - rozwijają się w obłędnym tempie. I robią to we właściwym kierunku. Jeśli to wszystko nie będzie zabugowane, to zapowiada się jedna z najlepszych gier akcji w historii. Trzymam kciuki, bardzo mocno!
 6. Na poziomie dbałości o detale, rewelacja. Zbyt jasno, ale jednak bardzo cyberpunkowo. Tylko reżyseria słaba, brak jakiegokolwiek napięcia, porządnego pieprznięcia pięścią w stół, to po prostu zbiór obrazków. Za mało też brudu i smrodu podziemnego życia, taki "zwyczajny piątunio w Night City" zamiast "witaj niekoniecznie wesoła przygodo!"    Ale mają u mnie taki kredyt zaufania, że mimo kręcenia nosem wciąz się jaram i czekam na więcej.
 7. Będzie premka tiieru X - Super Pazdan z nieprzebijalną, gładką wieżą.
 8. Myszasty

  Fallout 76 oficjalnie zapowiedziany

  W maju 1776 stworzono a 12 czerwca ratyfikowano w  Williamsburgu Deklarację praw Wirginii, więc pewnie tam. Tym bardziej, że cały Vault 76 jest "oficjlanym vaultem trzystulecia", zapewne Deklaracji niepodległości. Co ciekawe na Pip-boyu (kóry jest modelem z pierwszych Falloutów) mamy datę 2102, a więc prawie 60 lat przed Fallout 1.   Pytanie brzmi, czy Bethsoft potrafi jednak zrobić coś jeszcze gorszego niż F4. :)
 9. Poprawione, dzięki za czujność. :)
 10. A ja bym chciał Londyn i klimacik, jak w Snatch. Oj, grałbym.
 11. Myszasty

  Fallout 4: New Vegas na nowym gameplayu

  Serio, dawno nie czułem takiego napięcia oglądając cokolwiek, jak w momencie gdy grający odpalał panel rozwoju postaci... Chcę już! :) I oddajcie Fallouta Obsidianowi, pacykarze. Po zapoznaniu się z takimi modami, jak choćby Sim Settlements, większość ekipy tworzącej F4 powinna ze wstydu popełnić zbiorowe harakiri plastikowymi nożami ze stołówki.
 12. Upsss... Oczywiście do 3 listopada. To wszystko przez ten deszcz... :)
 13. W moim rankingu to od zawsze najlepsza gra FPP wszech czasów. Ciszy mnie, że nie tylko ja tak uważam. Szacuneczek dla ekipy za wspieranie tego arcydzieła niemal 20 lat od premiery. I kilku innych kultowych gierek z Bad Mojo na czele. :D
 14. Andromeda to pierwszy ME, którego nie dałem rady skończyć. "Czwórka" to pierwszy Fallout, którego nie dałem rady skończyć. Coś złego dzieje się z grami... :P
 15. Napiszę tylko: A nie mówiłem! :D