Zaloguj się, aby obserwować  
JPkerr

rune scape

35 postów w tym temacie

kilof i siekiere kupisz w lumbridge kolo cmentarzu w sklepie boba a tinderbox (czyli zapalki a nie krzesiwo) w sklepie ogulnym (lumridge generaly store) a i nie walcz z silniejszymi od siebie.
I jeszcze radze nie wchodzić na wildy (tam inni gracze mogo sie wzjajemnie tluc) jesli jetes na wildzie w prawym dolnym rogu mas czaske i kturys lvl np.4 (level oznaca stopien zagrozenia). wogule wildy nie so fajne lazą tam hill gianty skorpiony duchy dark wizardy i moze sie do ciebie pzyteleportowac drill demon taki w masce lessera(lesser to chuderlawy smok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 15:44, Astmatyk napisał:

Nasluchalem sie o tej grze, ale jakos nie moge sie do niej przekonac :( Szkoda, moze byc fajna
ale jakos mnie odstrasza, Tibia zreszta tez. Lubie MMORPGI ale jakos te dwie gry (nie twierdze,
ze sa zle) mnie nie przekonuja.



w rune scape warto grac jak znajdzies mojego ludka to ci dam darmo zbroje z irona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za propozycje, ale chyba nie skorzystam ;) Serio, gra mnie odstrasza. Moze kiedys dam jej jeszcze jedna szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 20:28, PharauhnMizzrym napisał:

a może ktos powiedzieć gdzie moge zrobić kulki z wełny ? (mam już wełne)


Musisz udać się do koła przędzalniczego. Znajdziesz je np. na piętrze zamku Lumbridge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:11, Fawkes napisał:

Czy rune scape jest calkowicie darmowa gra i czy jest mozliwosc tak jak np. w tibi zakup pacca?

Tutaj nie ma packa tutaj możesz zostać membersem i płacić miesięcznie 5 dolarów (około 15zł) i cieszyć się pełnym rune scapem bo gra bez membersa jest moim zdaniem aż nadto okroiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co dal mi mystyrios old man?
strange box!
to taka skzynka-zagadka wygralem jedno i dostaje drugą.drugą zrobilem dostaje 640 coins!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 09:17, Ja?ek napisał:

wiecie co dal mi mystyrios old man?
strange box!
to taka skzynka-zagadka wygralem jedno i dostaje drugą.drugą zrobilem dostaje 640 coins!


Nie to żebym się chwalił ale jednego dnia byłem 3 razy w teatrze mima i 2 razy w labiryncie, a ze strange boxem to jest tak że jeżeli go szybko nie zrobisz to on bedize się powielał w twoim ekwipunku dopóki nie zrobisz wszystkich pudełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 13:55, Ja?ek napisał:

witam!!!
znam fajno gierke i chce ją polecić tym ktuzy jej nie znają
nazywa się Rune Scape mozna znaleźć na stronie www.miniclip.com
zeby zagrac musicie sie zarejstrować podać swojo nazwe i hasło nie tzeba podawać e-maila!!!
jest to gra multi player .
Jesteś rycezem na pocontku mas tylko nędzną tarcze z drewna i miecyk z brązu.
a potem ho ho ! mas do dyspozycji sprzęt od bronzu do metalu smokuw!
Mozna w tej grze łowić ryby,gotować,i wiele więcej!!
Gra jest darmowa!!!chyba ze zostaniesz membersem zwykly grac ma tylko troche siwiata Rune Scape
a members ma wszystko ale musi płacić 5$ za miesiąc.GRA NIE MA PRZEMOCY!!!walki są taki ze
zabieras np.goblinowi tylko energie nad jego głową pojawia się cyfra ile zabieras mu energi
np.2.

sukajcie gracza o nazwie: green boy137
to ja :-)


pozdrawiam!! I Życzę dobrej zabawy!!!!!



ja?ek...ty to może Jarek Kaim?(sorry za pytanie pozakonkursowe):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blad. Starszym tematem jest ten w ktorym piszesz.
Do tego, nie widze sensu TWOJEGO posta, ktory nie wnosi do tematu kompletnie NIC. Nie tlumacz sie. Dostajesz ostrzezenie, a temat zamkne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować