• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Many18

Problem w Wiedźminie.

Pytanie

Witam. Mam problem, który uniemożliwia mi przejście gry. W 5 akcie uciekając ze Starej Wyzimy, trzeba rozwalać barykady. Otóż przy ostatniej barykadzie (po pokonaniu przedostatniej grupy) przestają działać mi wszelkie znaki co uniemożliwia mi grę. Gdy zabiję całą przedostatnią grupę gra wyłącza mi możliwość czarowania (znaki działają aż do zabicia ostatniego przeciwnika z przedostatniej grupy). Gram na edycji rozszerzonej ale to samo dzieje się na 1.5. Mam Viste sp2 32 bity,a konfiguracja komputera wykracza(oprócz ramu mam równa 2 giga) poza rekomendowane wymagania. Czytałem o tym, że ten problem został już usunięty w patchu 1.1a lecz u mnie on cały czas się pojawia.Czy reinstalacja całego systemu może pomóc, a jeśli nie to co trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Jeśli grasz na wersji 1.0, to ten problem właśnie będzie występował.

Problem rozwiązał patch 1.1.
Zaleca się granie minimum na patchu 1.3 lub na wersji rozszerzonej (1.4 lub 1.5).

W tym wypadku musiałbyś zaktualizować grę do wersji 1.3 i niestety wczytać stan gry z końca poprzedniego aktu, po czym przejść całkowicie od nowa obecny akt.
Po spatchowaniu wczytanie save''a z obecnego aktu nie rozwiąże problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety problem tkwi w wersji. Mam zakupioną edycje rozszerzoną(1.4) i właśnie na niej występował ten problem po zaktualizowaniu do wersji 1.5 problem wciąż występował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.10.2009 o 23:10, Manto napisał:

Niestety problem tkwi w wersji. Mam zakupioną edycje rozszerzoną(1.4) i właśnie na niej
występował ten problem po zaktualizowaniu do wersji 1.5 problem wciąż występował.

mialem to samo - u mnie pomogło zmienienie na ten moment wszystkich detali na minimum. A już chciałem wywalać grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.10.2009 o 23:10, Manto napisał:

Niestety problem tkwi w wersji. Mam zakupioną edycje rozszerzoną(1.4) i właśnie na niej
występował ten problem po zaktualizowaniu do wersji 1.5 problem wciąż występował.


Ciekawy przypadek zatem.
Prosiłbym, abyś skontaktował się z pomocą techniczną, a następnie w kolejnym do nich mailu wysłał save''a, który poprowadzi wprost na problematyczny obszar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować