Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

The Sims 2

315 postów w tym temacie

Mam pytanie bo mam zainstalowane na dysku C w folderze EA GAMES 3 foldery 1 to gra The Sims 2 ; 2 to TS2 Szyk i elegancja i 3 to TS2 Zwierzaki a na samym dysku C mam gre zainstalowaną TS2 Własny Biznes a w mim dokumentach jest jeden folder The Sims 2 i ma pytanie teraz czy jak odinstaluje wszystkie te gry wymienione wyżej i zainstaluje w jednym folderze np. na D a tylko ten folder z moich dokumentów zostawie z potem podmienie to czy wszytkie te ustawienia w grze co miałem simy i domy to to zostanie????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Dnia 18.01.2007 o 23:01, Kubus7741 napisał:

ten folder z moich dokumentów zostawie z potem podmienie to czy wszytkie te ustawienia w grze
co miałem simy i domy to to zostanie????????????????????

Zawsze możesz skopiować folder z Moje Dokumenty i po ponownym zainstalowaniu gry go podmienić na stary. Ja tak robię gdy przeinstalowywuję Simsy i chcę mieć stare zapisy. Gorąco polecam ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem bo jak gram w zwierzaki dodatek i chce otworzyć konsole na kody a u mnie to trzeba ctrl alt drugi alt i ctrl shift i c i wtedy pokazuje mi się błąd że zaklocono prace programu i zostaje zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 10:43, Kubus7741 napisał:

mam problem bo jak gram w zwierzaki dodatek i chce otworzyć konsole na kody a u mnie to trzeba
ctrl alt drugi alt i ctrl shift i c i wtedy pokazuje mi się błąd że zaklocono prace programu
i zostaje zamknięty.

Nie trzeba używać kodów ;D

A tak na poważnie to nie umiem pomóc. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 20:39, Kubus7741 napisał:

To jak nie umiesz to wogule nie pisz!

A cóż ci to w tym przeszkadza? Powiedziałem ci tylko że nie polecam używania kodów, gdyż w istocie nie polecam. Psują grę dosłownie i w przenośni. A co do tego że mam nie pisać - jak nie chcesz uzyskać jakiejkolwiek odpowiedzi to ty "wogule nie pisz" :P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 10:43, Kubus7741 napisał:

mam problem bo jak gram w zwierzaki dodatek i chce otworzyć konsole na kody a u mnie to trzeba
ctrl alt drugi alt i ctrl shift i c i wtedy pokazuje mi się błąd że zaklocono prace programu
i zostaje zamknięty.


A po co aż tyle klawiszy??
Aby otworzyć konsole wystarczy ctrl+shift+c i się otwiera bez przeszkód.
A biorą pod uwagę opinię Lukera to też pisze że nie potrzeba w simsach używac kodów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Chciałbym sobie zrobić sima wampira i z tego co słyszałem sim musi zostać zarażony...znaczy ukąsany przez wampira. Tylko właśnie gdzie te wampiry mogę spotkać? Jeźdze na miasto, chodzą po klubach, restuarcjach itp po nocach i nie spotykam żadnych tych wampirów. Gdzie najczęściej można się z nimi spotkać? Czy to też jest tak jak z UFO? Że szansa na spotkanie wampira jest równa 1 na 10000000000000000000000000 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Polecam klub "Mroczna Krypta" na przedmieściu, tam często jest wampir. Jeżeli jednak nie możesz go spotkać pozostaje jeszcze jedno wyjście: zakładasz własny biznes (o ile masz dodatek) i gdy uzyskujesz premię wszystko wrzucasz w kontakty aż uzyskasz premię "Geniusz Arytmetyczny" - będziesz mógł dzwonić do każdego sima w grze (w tym pani Opieki Społecznej :P). Wybierasz wizerunek wampira, dzwonisz do niego, rozmawiasz, zdobywasz kontakty. Później go zapraszasz i gdy już osiągniesz z nim przyjaźń (błękitny usmieszek) to powinien cię dziabnąć. Pamiętaj aby dzwonić do wampira wyłącznie w nocy :D Mam nadzieję że pomogłem,
pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z dodatkami w Simsach 2?Mam zainstalowane kilka dodatków,ale do każdego jest osobny plik .exe.Czy to znaczy,że moge grać na raz tylko w jeden dodatek czy po prostu nie ma różnicy przez które .exe uruchamiam gre,bo od razu wszystkie nowinki są w grze zaimplementowane?CChodzi mi o to czy jeśli włącze gry z .exe od Sims 2 Zwierzaki to będe miał tylko to co zawiera dodatek Zwierzaki czy też wszystkie inne nowinki dorzucone z innymi dodatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać do poprzedniego posta-gdzie wrzuca sie dodatkowe ubrania,przedmioty itd?Do jakiego folderu?Mam troche nowyh śmieci do Simsów 2 tylko nie wiem co,gdzie i jak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 02:00, Jarzy napisał:

Jak wygląda sprawa z dodatkami w Simsach 2?Mam zainstalowane kilka dodatków,ale do każdego
jest osobny plik .exe.Czy to znaczy,że moge grać na raz tylko w jeden dodatek czy po prostu
nie ma różnicy przez które .exe uruchamiam gre,bo od razu wszystkie nowinki są w grze zaimplementowane?CChodzi
mi o to czy jeśli włącze gry z .exe od Sims 2 Zwierzaki to będe miał tylko to co zawiera dodatek
Zwierzaki czy też wszystkie inne nowinki dorzucone z innymi dodatkami?


Nie, grę możesz uruchomić tylko z jednego pliku .exe - gdy chcesz uruchomić z tego niewłaściwego wyskakuje komunikat z nazwą gry którą trzeba uruchomić. ładują się wszystkie dodatki które masz zainstalowane - to że ikonka nazywa się "The Sims : Zwierzaki" i że przy wlączaniu widnieje logo zwierzaków może niektórych zmylić. Tak więc śpij spokojnie, można bowiem grać we wszystkie dodatki na raz ;)

A co do twojego drugiego (napisanego w oddzielnym poście) to zapytaj kogoś innego - ja nie polecam ściągać takowych rzeczy ale to tylko moja subiektywna opinia :)

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa sejvów?Przy instalacji nowego dodatku wywala sie komunikat,że sejvy zrobione przed instalką nowego dodatku nie będą działać.Jest jakiś sposób,żeby zadziałały?Bo to troche głupie-gram sbie jakiś czas,wychodzi nowy dodatek,instaluje go i musze zaczynać od nowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:13, Jarzy napisał:

A jak wygląda sprawa sejvów?Przy instalacji nowego dodatku wywala sie komunikat,że sejvy zrobione
przed instalką nowego dodatku nie będą działać.Jest jakiś sposób,żeby zadziałały?Bo to troche
głupie-gram sbie jakiś czas,wychodzi nowy dodatek,instaluje go i musze zaczynać od nowa :/

Jest na to sposób, jest. O ile komunikat wyskakuje ci podczas wyboru otoczenia w którym chcesz grać to jest pewno rozwiązanie: zainstalować dodatki W INNEJ KOLEJNOŚCI. Dzięki temu zapis powinny się wczytać. Ja osobiście instaluję to w takiej kolejności: podstawka, Na Studiach, Własny Biznes, Nocne Życie, Zwierzaki, Dodatek Świąteczny, Na Swięta, Rozrywka Rodzinna, Szyk i Elegancja, Cztery Pory roku. Wszystko chodzi. U ciebie może być inna wymagana kolejność więc przeczytaj komunikat przez który dodatek nie działa ci ten który właśnie zainstalowałeś (bo jak przypuszczam to twój problem wynika z zainstalowania nowego dodatku) i ten przeszkadzający dodatek odinstaluj i zainstaluj od nowa. Powinno to rozwiązać twój problem.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienie o możwliości nie działania sejvów dostałem w czasie instalacji dodatków.Nie wiem czym sie sejvy zwalą,bo i tak zamierzam od nowa zagrać.Mógłbyś mi podać liste wszystkich dodatków do Simsów 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 23:52, Jarzy napisał:

Powiadomienie o możwliości nie działania sejvów dostałem w czasie instalacji dodatków.Nie wiem
czym sie sejvy zwalą,bo i tak zamierzam od nowa zagrać.Mógłbyś mi podać liste wszystkich dodatków
do Simsów 2?

Jeżeli pisze ci to podczas instalacji to śmialo możesz instalować te dodatki - będą działać tylko jednorazowo będą wczytywać się dłużej (np za pierwszym razem otoczenie będzie się wczytywać dłużej). A oto lista:

The Sims 2
The Sims 2 Na Studiach
The Sims 2 Nocne Życie
The Sims 2 Własny Biznes
The Sims 2 Zwierzaki
The Sims 2 Cztery Pory Roku
The Sims 2 Rozrywka Rodzinna - Akcesoria
The Sims 2 Szyk i Elegancja - Akcesoria
Dodatek Świątezny
Na Święta

Trochę tego już się zebrało ;)

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki.Nie mogłem znaleźć pełnej listy dodatków w necie.Wygląda na to,że wszystkie mam.Znalazłem też w necie dodatek,który dodaje do gry np.15nowych fur i różne pierdoły.Korci mnie,żeby instalnąć go :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować