Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Resistance 3 być może w drodze

10 postów w tym temacie

Do takich rewelacji należy podchodzić ostrożnie, wszak w sieci od dawna krążyło kilka wersji logo Resistance 3, stworzonych przez fanów (choć tej ze Statuą Wolności nie znałem) i wykonanie takiej tablicy domowym sposobem przesadnie trudne by nie było... Fakt jednak faktem że Insomniac zakończyło prace nad najnowszym Ratchetem i jak do tej pory do żadnego nowego projektu się nie przyznało. Dodatkowo fabuła serii raczej nie została zamknięta, zatem...

Co do platformy docelowej to może być bardzo różnie, choć mam nadzieję że gra wyjdzie na PS3. Sony zainwestowało za dużo w tę konsolę żeby już teraz ogłaszać jej następczynię (z resztą żadna obecna na tym rynku firma tego nie zamierza robić jak się wydaje), zatem też postawię na PS3. No ale trzeba czekać na komunikat w tej sprawie, tylko on może coś wyjaśnić...

DOPISEK: Gdy przpatrzeć się bliżej zdjęciu tego billboardu, da się w lewym górnym rogu zauważyć coś co wygląda trochę jak logo Playstation 3. Piszę "trochę" bo litera w środku mi 'S' nie przypomina, wyraźnie za to widać 'P' i '3', stylizowane na nowe logo PS3 "Slim"... Sam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kifa.....jak możesz wątpić w to, że R3 wyjdzie na pleja....przeciez to Exclusive na ps3 xD !
btw....wczoraj ukończyłem R2 w trybie superhuman ^^ i mam nadzieje ze z 3 rowniez wycisne co sie da xD
kulka w łeb dla glownego bohatera to nie najlepszy pomysl na ukonczenie tak trudnej kampanii...ale moze sie czepiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że powstanie kolejna część, to raczej naturalne. Specyficzny jest tylko sposób zasygnalizowania, że gra już jest w produkcji :-)
I taka mała uwaga do pepsiego - "Nasuwa się jednak pytanie, czy produkcja ta trafi jeszcze na PS3, czy zostanie stworzona na następczynię konsoli? " skoro premiery dwóch pierwszych części dzieli 2 lata, Resistance 3 należy się spodziewać w 2010 roku. Sugerujesz zatem, że w 2010 roku jest szansa na PS4? Chyba jeszcze nie obudziłeś się do końca pisząc tego newsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R3 raczej na pewno zadebiutuje na PS3, nie widzę innej opcji ;). Nawet dziwne wydaje mi się to rozważanie, dla mnie to oczywiste.

Ciekawe jak będzie sprawa wyglądała z fabułą i

Spoiler

kto zostanie głównym bohaterem po śmierci porucznika Hale''a...cholera lubiłem, go. Szkoda że musiał zginąć, ale wygląda na to że to było nieuniknione. Być może zagramy tym który wykonał na nim egzekucję, czyli kapralem Capelli.

Trochę dziwi mnie że walka toczyć się będzie w Nowym Jorku na wschodnim wybrzeżu, które przecież było prawdopodobnie jako pierwsze opanowane w czasie najazdu Chimer na USA. Jeszcze okaże się czy to w ogóle prawda i jak to ewentualnie uzasadnią :).



Co do gameplaya to liczę na lepszego singla i przynajmniej równie dobre multi jak w R2. Oby koniecznie znalazł się co-op, ale chyba nie powinienem się o to martwić, w obu częściach na PS3 takowy był, więc trzecia część nie powinna pod tym względem ustępować poprzednikom. Co do grafiki, to mogłaby być trochę mniej rażąca w oczy. W drugiej części trochę zbyt kolorowa była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gonzarion - ja nie wątpię że to wyjdzie na Playstation, ale sam Pepsi zasiał ziarno niepewności swoim komentarzem, więc postanowiłem się ustosunkować. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubie ta serie, pzeczytalem Resistance: Gathering Storm pare tygodni temu, POLECAM! I co jescze lubie to to ze Amerykanie przegrywaja od samego poczotku, glowni bohaterowie nie sa przerysowani i wygladaja realistycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować