Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars - zamówienia przedpremierowe!

313 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2006 o 21:30, graczomaniak napisał:

To jednak na DVD wychodzi Factions. Dla mnie bomba.:)

Nie od dzis wiadomo, ze umiejetnosc czytania ze zrozumieniem zanika w Polsce :/. Wiesz jaka jest roznica miedzy ''pudelkiem dvd'' (o czyms takim wspomnial Kielus), a ''plyta dvd'' ? Bo jednak jakby nie patrzec to jednak jest baaardzo duza :/.
Zreszta watpie, by byl sens wydawania tej gry na dvd. W koncu to ''tylko'' zapewne dwie plytki cd (no, maxymalnie 3 ;)). Nie jest to ilosc, ktora wymagalaby wydanie tej pozycji na nosniku dvd...

PS. Ja tam obecnie zastanawiam sie nad wycofaniem zamowienia :/... Skorzystam z okazji i dodam sobie do niego jeszcze ''Hammer and Sickle: Czerwony Swit" ;P. Jak wykorzystywac CDP to wykorzystywac :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 16:05, Banan Chiquita napisał:

co jest lepsze polaczenie kont czy miec je osobno?? i czy jak sie chce polaczyc konta to sie
naciska manage account?? i wpisuje nowy cd-key?


nie da sie polaczyc dwoch juz istniejacych kont

lepiej miec jedno ale "wypasione" :P

logujesz sie na obecne konto, wchodzisz do manage account, dopisujesz nowy klucz (np. ten z dodatku) i gotowe, konto zostalo rozbudowane o dostep do nowych miejsc i profesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jescze jedno pytanie:P wiec zamowilem gre cool spoko ale tylko jedna recz mnie trapi a doklanie to ze podobno jak ktos ma GW zarejestrowane to moze uzyc 40 WPLn a ja zarejetroswalem mam konto a pisalo podaczs zamawinia ze moge uzyc tylko max 30 WPLn czemu? kupilem juz za te 99 zeta
P.S na koncie mialem 50 WPLn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 17:19, Banan Chiquita napisał:

a jak otrzymac te unikalne przedmioty juz je odrazu bede mial?


Zapewne postać będzie z tym przedmiotem zaczynała grę. Teoretycznie można go wrzucic jako dropa, tylko zagwarantuj wtedy, że nie dostanie go ktoś, kto nie ma kupionego pre ordera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako newbie mam pytanko:)
1.Powiedzmy że kupiłem gw jakiego łącza internetowego wymaga gw żeby można było spokojnie pograć bez lagów (czytaj szybkość łącza w kb)
2.Czy świat jest wcztywany z servera na bieżąco czy wystarczy że raz się dana plansza załaduje i dopiero po przejściu do nastepnej jest załadowywana kolejna , a może wogóle nie ma podziału na plansze tylko jeden wielki świat ( coś podobnego do dungeon siege w którym świat jest wczytywany na bieżąco żadnych loadingów???).

Prosze o odpowiedz bo mam radiówke i nie wiem czy warto mi zamawiać tą gre , nie chce sie męczyć z lagami:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy po zakończeniu tych pre-orderów nadal będzie można używać 40 wPLN (jeśli ma się podstawkę), i czy jakieś inne "bonusy" zostaną zachowane...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 96 kb/s (albo 128, nie wiem ;) ) i mi wszystko chodzi pięknie... lagi zdarzają się sporadycznie.
A świat podzielony jest na "plansze", choć w nich, z wyjątkiem odpowiednich "Meeting Place''ów"-jesteś sam z drużyną, bez innych, nieznanych Ci graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 17:59, MonkOfWar napisał:

czy po zakończeniu tych pre-orderów nadal będzie można używać 40 wPLN (jeśli ma się podstawkę)

Raczej nie. Pamietam, ze jak sie skonczyl pre-order SWAT4: Syndykat to juz nie moglem go zakupic za 25wPLN z faktu posiadania SWAT4 podstawki. Teraz moge wydac tylko 15 wPLN...

Dnia 02.03.2006 o 17:59, MonkOfWar napisał:

i czy jakieś inne "bonusy" zostaną zachowane...?

wPLN na pewno ;). Zapewne standardowo 30wPLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamuwiłem niemoge sie doczekać jak zagram w tą świetną gre.Chodz czasami może znudzić ale potem i tak ci sie znowu zechce, a ten dodatek bendzie dodawac nowe lokacje itd głównie do PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prosbe czy by CD Projekt nie mogli by sprobowac zlatawic chociaz Sciezki dzwiekowej z gry ^^ taka sam sytuacja jak z Warcarftem III za granica mozna dostac a w polsce nie widzialem :/ czy zawsze polska musi byc na szarym koncu xC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 17:59, MonkOfWar napisał:

Mam pytanie: czy po zakończeniu tych pre-orderów nadal będzie można używać 40 wPLN (jeśli ma
się podstawkę), i czy jakieś inne "bonusy" zostaną zachowane...?


Zachowana zostanie możliwość korzystania z wPLN przy składaniu zamówienia do 30 wPLN włącznie. Pozostałe bonusy, w tym darmowa dostawa czy dwa unikalne przedmioty w grze, są dodatkami tylko dla osób które decydują się zamówić grę przed premierą w naszym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gralem w tibie mialem chara na refugi o imieniu Semlion,ale mam gw jzu rok,a tak pozatym jak dostane te przedmioty unikalne?? ja bede gral assainem troche mi sie znudzily postacie magiczne,a le zamowile mopakowanie zrytualistka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe zamówione :P szczeże ta gra mi sie znudziła po tym jak ją skończyłem ale teraz grając kwadrans dziennie to gra sie przyjemnie i aż chce sie grać ponownie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować