Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Próba pobicia rekordu Guinnessa podczas Poznań Game Arena 2009

60 postów w tym temacie

Adam Wieczorek

Wczoraj Polski oddział Microsoftu poinformował, że podczas trwania targów PGA będzie bity rekord Guinnessa w graniu na konsoli Xbox 360. Dziś na nasze pytania odpowiedział podejmujący wyzwanie Piotr "Razgriz" Wysocki.

Przeczytaj cały tekst "Próba pobicia rekordu Guinnessa podczas Poznań Game Arena 2009" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh znając życie będzie awaria zasilania (elektrownia, bądź ktoś pociągnie za kabel)lub iks dostanie rroda (w tamtym roku na pga ten na którym grałem dostał) i nic z tego nie będzie ;]
Oczywiście nie życzę mu tego.
Mój osobisty rekord to za jednym posiedzeniem przeszedłem gta vice city w około 8-9 godzin z większością pobocznych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 15:29, Lord_Joker napisał:

Pytaniem nie jest jak można tyle grać, pytaniem jest jak można grać w FPSy na konsolach
O_o

Tak samo, jak na PC ;o! Dziwne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z napojami i jedzeniem na kompie to nie problem w warunkach domowych, ale to się odbędzie na dużej imprezie. W hałasie zmęczenie mentalne występuje znacznie szybciej. Zresztą wątpię, żeby ktoś miał mi to jedzenie przynieść i jeszcze mnie nakarmić, to pewnie będę musiał załatwić przez znajomych. Ponadto 24h nie robiąc właściwie nic innego oprócz grania to nie to samo, co nie spać przez 24h.


Co do pytania na temat grania w FPSy na konsolach - gra się bardzo przyjemnie, nie zamieniłbym pada z powrotem na klawiaturę i mysz. Polecam zaznajomić się z MLG. Niestety w Polsce dalej błędnie uważa się, że nie da się poważnie i kompetetywnie grać na konsolach. Może z czasem PGL urośnie na tyle, żeby zmienić to przyzwyczajenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lord_Joker - można i to bardzo dobrze. Znam graczy w Gears of War na PC, któzry grają padem a koszą bardziej niż niektórzy "myszkowcy".
Zaraz zrobi się tu kolejny flamewar o wyższości myszki+klawiatury nad padem do FPSów/czegokolwiek lub vice-versa.

@temat, IMO taki rekord to nic innego jak "No Life of the Year"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie tyrac kilkadziesiat godzin mozliwie najczesciej strzelajac w glowy... Co za psychol, sam fakt dlugosci grania przeraza mnie nie mowiac juz o tym co on bedzie robic.

Przeciez po takiej sesji to naprawde moze sie czlowiekowi odkleic. Tak poza tym jaki cel jest w organizowaniu jak najdluzszego grania? Moze zrobmy sobie pozniej konkurs w L4D najwieksza ilosc zabitych zombie w ciagu 24h.

Gratuluje pomyslowosci M$ trzymajcie tak dalej naprawde. Szlachetny cel zaiste robic tego typu eventy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zawsze mnie rozbawiają takie przedsięwzięcia, ale co tam przecież
to nic złego być odrobinę szalonym. Będę na PGA na 100% więc postaram
się trochę poobserwować ten wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy chińczycy wybaczyliby mi, jeśli bym grał 72 godziny bez jedzenia i picia, bez przerw na toaletę, siedząc na kolcach plecami do ekranu i słuchając w kółko jednego "utworu" Jonas Brothers?

Nie podjąłbym się tego tylko i wyłącznie z ostatniego wymienionego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, tylko nie zapomnij masażysty i lodu sobie załatwić bo stawy dłoni Ci na pewno spuchną jak balony.
Poza tym powodzenia i oby Cię sr... nie dopadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pozostaje życzyć powodzenia ;] Może jakieś łebki z centrali M$ w końcu się zorientują, że w Polsce też się na Xboxach gra.

PS. Ja tam gram na padzie w fpsy, ale jak potem wracam do kompa... To jest komfort bez porównania. Nie mówiąc o tym, że FPSy na konsole są sztucznie spowalniane, więc co Wy mi tu mówicie o jakimś Gears of War (który nawet na PC przypomina bardziej Arcade niż szuter) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować