Zaloguj się, aby obserwować  
Kacper_Zet

Heroes III - czemu nie udaje mi się grać przez sieć ?

20 postów w tym temacie

Cześć, lubię grać Heroes 3 dla mnie jest jedną z lepszych gier jakie powstały , ale ostatnio próbowałem zagrać przez internet urzywając programu game spy arcade , tylko gdy ja zakładałem "pokój" i ludzie się do mnie dołączali , kliknąłem " launch game" i właczała mi się gra... gdy już weszło do menu opcji , wybieranie mapki itd. to wszystko było w porządku , ale ludzie którzy ze mą grali nie mogli wejść , tak samo było jak ja próbowałem się do kogoś dołączyć tylko na ekranie gdy podłączało do rozgrywki wyskakiwał komunikat że nie może podłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale Herosi III to już za przeproszeniem czasy zamierzchłe dla producentów. Obecnie marketing skupił się na tworzeniu V jużczęści tej wspaniałej gry. Do braku prowadzenia serwisów do gry internetowej przyczynił się upadek firmy 3DO - głównego dostawcy gry. Toteż b. ciężko jest pograć sobie prez internet w HoM&M3.
Gamespy prowadzi jeszcze co prawda serwis dla ArmagedonsBlade - ale niestety ni ma tam już prawie wogóle graczy.
Trzeba poszukać więc serwerów na których grają "nielegalnie" użtykownicy Hirołsów - bo to jedyne wyjście z dwóch. Drógim jest ustanowienie bespośredniego wybierania IP komputera innej osoby - ale to wymaga prawidłowego skonfigurowania przekierowywania portów u oby graczy. Oraz jednoczesnego połączenia się.

Pozostaje więc na pewno gra z komputerem, wieloosobowa przy jednym komputerze lub na dwa komputery przez porty szeregowe/równoległe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 11:00, Monte Christo napisał:

Niestety ale Herosi III to już za przeproszeniem czasy zamierzchłe dla producentów. Obecnie marketing skupił się na tworzeniu
V jużczęści tej wspaniałej gry. Do braku prowadzenia serwisów do gry internetowej przyczynił się upadek firmy 3DO - głównego
dostawcy gry. Toteż b. ciężko jest pograć sobie prez internet w HoM&M3. > Gamespy prowadzi jeszcze co prawda serwis dla ArmagedonsBlade
- ale niestety ni ma tam już prawie wogóle graczy.
Trzeba poszukać więc serwerów na których grają "nielegalnie" użtykownicy
Hirołsów - bo to jedyne wyjście z dwóch. Drógim jest ustanowienie bespośredniego wybierania IP komputera innej osoby - ale
to wymaga prawidłowego skonfigurowania przekierowywania portów u oby graczy. Oraz jednoczesnego połączenia się.

Pozostaje
więc na pewno gra z komputerem, wieloosobowa przy jednym komputerze lub na dwa komputery przez porty szeregowe/równoległe.



olej powyższy post bo to stek bzdur...

serwisy typu GameSpy oraz Zone.com to nie serwery na ktorych odbywaja sie gry - to "servery" ktore ulatwiaja znalezc przeciwnika bez znajomosci jego adresu IP. Gra ZAWSZE odbywa sie na komputrze hosta (czyli tego ktory zalozyl gre). Niestety w przypadku HoMM3 do gry przez TCP/IP (czyli takze GameSpy, zone.com) wymagany jest zewnętrzny (publiczny) adres IP zarówno od osoby zakładającej grę jak i dołączającej. Nie ma znaczenia czy grasz przez GameSpy, Zone.com itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakaś odpowiedź ja map prywatny ip i już gucio z tego mam :-( To się nagrałem w heroes 3 przez neta dobrze ,że settlersy jeszcze działają spokojnie jednak zawsze wierzyłem w blubyte i Ubisoft szwaby potrafią a ten 3Do ech nic niepowiem dobrze ,że go odkupił UBISOFT niemoge się doczekać 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 11:44, kamilimaciek1 napisał:

No nareszcie jakaś odpowiedź ja map prywatny ip i już gucio z tego mam :-( To się nagrałem w heroes 3 przez neta dobrze
,że settlersy jeszcze działają spokojnie jednak zawsze wierzyłem w blubyte i Ubisoft szwaby potrafią a ten 3Do ech nic niepowiem
dobrze ,że go odkupił UBISOFT niemoge się doczekać 5


w takim razie pozostało Ci przekierowanie portów o ile Twoj provider/admin zgadza sie na takie akcje

jednak jesli masz jednego, stalego wspolgracza z ktorym chcialbys pograc przez net to sprobujcie tego: http://www.hamachi.cc/ - w niektorych przypadkach pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zyli z tego wynika ze nie da sie grac przez siec??
szkoda ale slyszalem ze mozna grac IP
jesli ktos jest zainteresowany to prosze pisac na gg
9237484
i moj e-mail:
Konrad3000@wp.pl
dziekuje i dobranoc
prosze o szybki kontakt dz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Mam Złotą edycję HoMM III (wersja 3.2). Uruchamiam Game Spy znajduję ludzi chętnych do gry, wciskam lauch game wchodzę do gry, a tam wyskakuje okienko z napisem: "Twoja wersja # nie jest kompatybilna z wersją #3.2 zainstalowaną na komputerze". Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem gre Heroes III Of Might And Magic Złota Edycja i gdy klikam na Serwis internetowy, wychodzi z gry i otwiera się okno Online Services, gdy klikam na pierwszy obrazek nic się nie dzieje, tak samo z innycmi, prosze o pomoc jak mam zagrać przez sieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować