Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted 2: Among Thieves - recenzja

64 postów w tym temacie

Ja wlasnie przed chwila przeszedlem singla w U2 i chyba smialo moge stwierdzic ze gra jest najlepsza w jaka gralem na PS3 a moze i najlepsza w jaka gralem ever ( ex aequo z Mafią i Dreamfallem na PC ;)). Chwile tez pogralem w trybie multi i musze powiedziec ze jest ciezko :D Teraz czeka mnie juz tylko przejscie na miazdzacym poziomie trudnosci (juz sie boje) i zdobycie platynki :) Mysle ze smialo mozna powiedziec ze dla tej gry warto zainwestowac w PS3 tym bardziej ze w niedlugim czasie ma wyjsc God of War 3 (ktorego demo przeszedlem juz chyba z 5 razy;)) i Gran Turismo 5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja singla U2 przeszedlem 3 razy, i za kazdym razem tak samo dobrze sie bawilem, gra jest genialna, multi jest tak samo swietne, ale jak juz powiedzial palpatine, starcia druzyn nie sa dla byle kogo, najmniejszy blad kosztuje nad zycie, a zabic kogos jest rownie ciezko co przezyc dluzej niz kilka min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra faktycznie jest bardzo dobra, chociaż ma kilka minusów. Zdarzają się momenty, że Drake "wchodzi" w ściany. Ponadto miałem też sytuację, że zablokowałem się i nie mogłem się ruszyć z miejsca. Mimo tych całych wspinaczek i włażenia gdzie popadnie w różne nieprawdopodobne miejsca, tak naprawdę możemy się udać tylko tam, gdzie chcieli programiści. Oprawa audio bez zarzutów poza jednym drobnym szczegółem - odgłosy pocisków wystrzeliwanych przez Nate''a... Brzmią jakby miał jakiś silencer założony, albo strzelał z kapiszonów... To tyle w kwestii krytyki ;) Poza tym miód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować