Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz walkę z bossem w Dante`s Inferno

23 postów w tym temacie

To przecinanie twarzy na pół to już gruba przesada. Poza tym widzę, że w dużej części będzie to gra w patrzenie (czekamy, pół minuty zanim będziemy mogli zadać obrażenia bossowi...) w GoWie tego nie było. Zapowiadał się fajny klon GoWa, a zdaje się, że wychodzi przebrutalizowana kiepska kopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 13:28, Daelor napisał:

> Na osobach, które GoW znają ze słyszenia i ostatnich trailerów (czy printscreenów)
być
> może robi to wrażenie. Odtwórstwo, czy może inaczej- kopiowanie jest tak ewidentne,
że
> zastanawiam się jak im to uchodzi płazem ;)
> EA świetnie wyczuła koniunkturę i zwietrzyła zysk na imitacji Gow''a. Ale GoW to
nie
> jest - niestety. To jak dać syrence blachy z mercedesa. Niby to wygląda jak mercedes,

> ale diabeł tkwi w szczegółach ;)

uuuf, jak to dobrze, że urodziłem się w 1990 roku - nikt nie posądzi mnie, że jestem
zerżnięty z GoWa. bo, jak wiadomo, GoW jest jedynym, niedoścignionym wzorem i każdy chłopiec
chce być jak GoW.


Widać, że Ty na pewno wiesz, jak bardzo "pełnymi garściami" czerpali z serii GoW ;). Bo znasz go od podszewki zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako fan GoW''a zapewnie pierwsze co pomyślałem o tej grze, że jest to zwyczajny klon, jednak dam grze szanse, szczególnie, że ostatnio EA robi ciekawe produkcje (Dead Space)...zobaczymy przy następnych gameplayach jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować