Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo God of War 3 dla Europy już w ten weekend!

34 postów w tym temacie

Download your exclusive demo for God of War III from PlayStation Store now
no faktycznie dostałem dostałem czerwony kodzik xD ale ja wiem jakoś szczególnie się nie ciesze chce ktos ? za piwo xD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 21:18, Jankes17 napisał:

Download your exclusive demo for God of War III from PlayStation Store now
no faktycznie dostałem dostałem czerwony kodzik xD ale ja wiem jakoś szczególnie się
nie ciesze chce ktos ? za piwo xD ?

Pisz na GG 6193196 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee a ja nie dostałem. Ale nadzieją żyję.

Jeśli ktoś ma zbędny kod niech pisze na GG w podpisie. Mam parę gierek z PSN którymi mogę się podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demko juz za mna(2 razy) grafika jest piekna piekna, moim zdaniem tylko o krok za U2, owszem ogien w poczatkowej fazie(?!) jest lipny gorzej niz w dwojce, ale pod koniec pokazuje swoje piekno, postac kratosa jest wykonana rownie dobrze co Nathan w U2, moze i lepiej, otoczenie jest piekne, ale dostrzeze to tylko ten kto gral w demko na LCD przynajmniej HD Ready, bo demko jest w 720p, naprawde przyjrzalem sie, i poza ogniem moga niczego nie zmieniac bo gra jest piekna, co do grywalnosci nie mam nawet komentarza poza tym ze jest rownie dobra co poprzednie czesci, wszystko mozna zmiescic w czterech slowach BIGGER BETTER MORE BADASS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ArchArtas

Dobrze, że to tylko demo. Jest super, ale twórcy jeszcze mają sporo roboty. Tło trochę odstawało od reszty wykonaniem, nierówna jakość tekstur (m.in. szyja tytana) oraz średnia detekcja kolizji podczas wspinaczki. Wszystko da się naprawić (być może już zostało to naprawione). Za to walka jak zwykle urywa łeb! (zakrwawiony Kratos rulez!). Liczę na zróżnicowanie w gamepleyu takie samo jak w poprzednich częściach bądź nawet większe. W ogóle zrobiło się tak jakość jeszcze bardziej poważnie (choć także szaro). Będzie ostro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować