Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2011 o 17:57, Hubi_Koshi napisał:

>

Spoiler

Wlasnie mam przed soba scene w ktorej negi wybiera ciemnosc i ze scrolla wychodzi

> Eva, albo cos do niej podobne strasznie :P


> anime i reszte zaczne ogladac jak dogonie mange do konca
Czyli najlepsze jeszcze przed tobą. To co ze zwoja wylazło
Spoiler

to dużo słabsza kopia Evy-chan,
to bycie dużo słabszą będzie mieć znaczenie potem w mandze :-3


Nom jak skończysz daj znać to ci powiemy co warto a co nie oglądać.


Spoiler

Czy ja wiem czy taka słaba? Eva ogólnie jest trochę underpowered w postaci dziecka, chyba jedynie w swoim zamku zachowuje prawdziwą moc. btw o którym momencie mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 18:17, necron1501 napisał:

Spoiler

Czy ja wiem czy taka słaba? Eva ogólnie jest trochę underpowered w postaci dziecka,
chyba jedynie w swoim zamku zachowuje prawdziwą moc. btw o którym momencie mówisz?


Spoiler

Ech, mówię o Evie ze zwoju w Magicznym Świecie. A Eva w sumie przez cały czas jest under-powernięta, nawet w zamku, chociaż tam jest więcej magii więc odzyskuje część możliwości, plus podjadanie Negiego :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 18:47, Hubi_Koshi napisał:

>

Spoiler

Czy ja wiem czy taka słaba? Eva ogólnie jest trochę underpowered w postaci dziecka,

> chyba jedynie w swoim zamku zachowuje prawdziwą moc. btw o którym momencie mówisz?



Spoiler

Ech, mówię o Evie ze zwoju w Magicznym Świecie. A Eva w sumie przez cały czas jest
under-powernięta, nawet w zamku, chociaż tam jest więcej magii więc odzyskuje część możliwości,
plus podjadanie Negiego :-3



Spoiler

Właściwie, ciekawe jakby się Negi sprawdził w teraźniejszej formie przeciwko Evie :D Mam wrażenie, że mógłby dotrzymać jej spokojnie kroku, w końcu ognistemu Fate''owi spuścił szybki łomot ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 19:30, necron1501 napisał:

Spoiler

Właściwie, ciekawe jakby się Negi sprawdził w teraźniejszej formie przeciwko Evie
:D Mam wrażenie, że mógłby dotrzymać jej spokojnie kroku, w końcu ognistemu Fate''owi
spuścił szybki łomot ^^


Spoiler

Czytaj uważnie. W tej super potężnej formie zdołał, z trudem uszkodzić Fake Evę która przyznała że jest dużo słabsza od oryginału. Negi nie miałby szans z True Evcią XD Sam Fate w Kyoto przyznał że walczenie z Evą to kiepski pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 20:24, Hubi_Koshi napisał:

>

Spoiler

Właściwie, ciekawe jakby się Negi sprawdził w teraźniejszej formie przeciwko
Evie
> :D Mam wrażenie, że mógłby dotrzymać jej spokojnie kroku, w końcu ognistemu Fate''owi

> spuścił szybki łomot ^^


Spoiler

Czytaj uważnie. W tej super potężnej formie zdołał, z trudem uszkodzić Fake Evę która
przyznała że jest dużo słabsza od oryginału. Negi nie miałby szans z True Evcią XD Sam
Fate w Kyoto przyznał że walczenie z Evą to kiepski pomysł



Spoiler

No niby tak, ale jakaś tam nadzieja jest. Chciałbym kiedyś zobaczyć prawdziwe zdumienie na jej twarzy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak narazie doszedlem do konca walki z Rakanem... holy shit! i jizzed my pants :P
Ale juz praktycznie doszedlem do konca mangi (tej co dotad wydali). Qrde niebedzie mi sie chcialo czekac co tydzien na jeden chapter :O


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 08:54, diablolod napisał:

No i jak narazie doszedlem do konca walki z Rakanem... holy shit! i jizzed my pants :P
Ale juz praktycznie doszedlem do konca mangi (tej co dotad wydali). Qrde niebedzie mi
sie chcialo czekac co tydzien na jeden chapter :O

Heh ciesz się że zacząłeś kiedyś zacząłeś bo gdybyś zaczął czytać wcześniej to musiałbyś tak jak my czekać jakieś 3 tygodnie na kolejny chapter bo Akamatsu zrobił sobie przerwę żeby móc pracować nad filmem. Swoją drogą wspominałem że Akamatsu co 4-5 chapów robi sobie tygodniową przerwę ??

Spoiler

I tak Negi vs Rakan było totalnie epickie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 11:32, heyboy napisał:

Widzę, że będzie Saber-chan, Rin i Ilya, więc jestem zadowolony :D Byle do jesieni.

Spoiler

Saber w F/Z ma rolę o podobnym znaczeniu co w F/SN, Ilya i Rin natomiast występują raczej epizodycznie (kobieta w białym futrze do której na końcu odzywa się Saber to Irisviel - matka Ilyi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 13:14, Karharot napisał:

Spoiler

Saber w F/Z ma rolę o podobnym znaczeniu co w F/SN,


Saber nigdy za wiele. Chyba jakoś muszę wygospodarować trochę czasu na przeczytanie nowelek, a będzie to nie lada wyzwanie. W końcu Wiedźmin 2 w drodze i szykuje się re-watch Lucky Star i Shany w 720p przynajmniej. Re-watch After Story w trakcie. Ech, coś ciężko mi będzie przeczytać.

Dnia 12.05.2011 o 13:14, Karharot napisał:

Spoiler

Ilya i Rin natomiast występują raczej epizodycznie (kobieta w białym futrze do której na końcu odzywa się Saber to Irisviel - matka Ilyi)


Spoiler

Szkoda, że Rin będzie niewiele. No, ale sam zobaczę. Podejrzewałem, że Irisviel, to będzie matka Ilyi. Podobne do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 13:21, heyboy napisał:

Saber nigdy za wiele. Chyba jakoś muszę wygospodarować trochę czasu na przeczytanie nowelek,
a będzie to nie lada wyzwanie. W końcu Wiedźmin 2 w drodze i szykuje się re-watch Lucky
Star i Shany w 720p przynajmniej. Re-watch After Story w trakcie. Ech, coś ciężko mi
będzie przeczytać.

Ja już dawno temu darowałem sobie rewatche na rzecz nowych serii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:22, Pablo_Querte napisał:

Ja już dawno temu darowałem sobie rewatche na rzecz nowych serii :(

A ja lubię czasem rewatch zrobić. Szczególnie ulubionych serii, a że się nadarza okazja, bo bluraye wychodzą, to czemu nie skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, zawsze mi szkoda kasy na zamowienie mangi przez internet..bo jak juz to odrazu chcialbym duzo tomow naraz, czyli cala kasa ktora posiadam idzie... no ale jak juz wpadne do empiku to zawsze proboje z jakims tomikiem wyjsc... ale tam zawsze tylko najnowsze czesci, takze o czytaniu od 1 tomu nie ma mowy :P
No ale dzisiaj dorwalem GTO tomik 3 i Drug-on

O ile wiem ze GTO jest swietny jeszcze zanim zaczne czytac bo juz anime ogladalem, to drug-on wzielem tylko dlatego ze to tomik pierwszy i okladka mi sie spodobala ^^
Czytal to ktos? na necie rozne opinie widze. Jutro chyba w szkole sobie przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:55, diablolod napisał:

Czytal to ktos? na necie rozne opinie widze. Jutro chyba w szkole sobie przeczytam

Je czytałem. GTO to świetna manga (jedna z najlepszych w swoim gatunku) i z pewnością warto ją przeczytać. Co do anime to moim zdaniem jest słabsze od oryginału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2011 o 01:46, Karharot napisał:

Je czytałem. GTO to świetna manga (jedna z najlepszych w swoim gatunku) i z pewnością
warto ją przeczytać. Co do anime to moim zdaniem jest słabsze od oryginału.


To to ja dobrze wiem :P Ale pytalem sie o Drug-On ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:02, Perry_Cox napisał:


Czyta ktoś pismo Otaku? Wczoraj sobie w księgarni kupiłem, ale poczytam dopiero jutro,
jednak jestem ciekaw Waszych opinii.


mam ze 4 nr, szkoda mi troche pieniedzy. Wole juz wydac na mange :P
Ogolnie na plus, przyjemnie sie czyta. Teksty na poziomie, no nie mam sie czego czepic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:02, Perry_Cox napisał:

Czyta ktoś pismo Otaku? Wczoraj sobie w księgarni kupiłem, ale poczytam dopiero jutro,
jednak jestem ciekaw Waszych opinii.

A ja stwierdzę inaczej niż kolega wyżej. Pismo poniżej poziomu. Słabe graficznie i tekstowo. Takie Tanuki czasopism.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się