Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 19:58, Carmon napisał:

Kto zna nazwy grup tlumaczacych anime na nasz rodzimy jezyk(z angielskiego):)?


ja
anime-people, srs, gls, kami squad, akatsuki, asg
to chyba najwieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 17:46, Protohoplita napisał:

co to OIDP a co to Samuraj Champloo


OIDP=O ile dobrze pamiętam
Samurai Champloo
anidb.info i bedziesz wiedział/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek Chobits. I musze przyznać, że w sam raz na poprawienie humoru.
A humor (erotyczny... ciekaw jestem jak będzie dalej) całkiem fajny. No i mała Chii taka sliczniutka.. przynajmniej jak na postać animowaną ;)
No i dosyć szybko mi czas przy Chobits zleciał, a to chyba dobrze świadczy, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 21:48, Daimon_Frey napisał:

Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek Chobits. I musze przyznać, że w sam raz na poprawienie
humoru.
A humor (erotyczny... ciekaw jestem jak będzie dalej) całkiem fajny. No i mała Chii taka sliczniutka..
przynajmniej jak na postać animowaną ;)
No i dosyć szybko mi czas przy Chobits zleciał, a to chyba dobrze świadczy, nieprawdaż?


W końcu to ecchi jest ;) Ale mnie ta krew z nosa nie śmieszy :p
Obejrzałem parę odcinków Chobits ale po 10 chyba przestałem oglądać. Teraz myslę czy nie zacząć od nowa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 22:33, Latniak napisał:

W końcu to ecchi jest ;) Ale mnie ta krew z nosa nie śmieszy :p
Obejrzałem parę odcinków Chobits ale po 10 chyba przestałem oglądać. Teraz myslę czy nie zacząć
od nowa :]


Ja widziałem całe chobits już dawno temu, ale mi się nie podobała ta seria zbytnio. Szczerze mówiąc to strasznie podczas projekcji ziewałem :P Odcinków retrospekcyjnych ze 3. Może gdyby skondensowano tą serię w mniejszej ilości epków to było by lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 02:46, SLAY3R napisał:

Ja widziałem całe chobits już dawno temu, ale mi się nie podobała ta seria zbytnio. Szczerze
mówiąc to strasznie podczas projekcji ziewałem :P Odcinków retrospekcyjnych ze 3. Może gdyby
skondensowano tą serię w mniejszej ilości epków to było by lepiej.


No własnie dlatego przestałem ogladać. Bo było troche za nudne. To nie to samo co One Piece :] (od którego niemożliwym chyba jest się oderwać) - wiem że to troche niedobre porównanie :). No to hmm.... o już wiem. Na przykład Mahou Sensei Negima oglądało mi się duużo przyjemniej. Jak również Green Green albo Ichigo 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ja teraz zachwycam się: Demonbane TV; Higurashi no Naku Koro ni (z fajnym klimacikiem); Zegapain; Zero No Tsukaima (tio jest bardzo zabawne... nio i ta magia :P) A tym co lubią echi to polecam Iketeru Futari (po prostu obowiązkowa pozycja :P) oraz dobrze zapowiadająca się seria Tonagura! Oczywiście tak samo mroczniejsze anime Jigoku Shoujo

Tak na szybko macie pare tyt :P

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 11:04, Akashi napisał:

Tak na szybko macie pare tyt :P

pozdrawiam :)


O dzieki. Będę miał co oglądać przez najbliższe parę dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 10:56, Latniak napisał:

No własnie dlatego przestałem ogladać. Bo było troche za nudne. To nie to samo co One Piece

Eh muszę się kiedyś za tą serię zabrać, duzo dobrego o niej słyszałem.

Dnia 05.09.2006 o 10:56, Latniak napisał:

Na przykład Mahou Sensei Negima oglądało mi się duużo przyjemniej.

Powolutku zapozaję się z tą serią. Powolutku bo coś od dawna nie widać nowych płyt od anime-virtual :/
Ale te 9 odcinków które widziałem bardzo przyjemnie się oglądało.

Akashi - dzięki za polecenie kilku tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będę w domciu mazne wam większa liste ciekawych anime.. ale poważnie mówiąc dobrych anime naprawde są setki... a codziennie w japonii pojawia sie po 5-20 nowych serii anime.. tak wiec naprawde ciezko jest ogarnąć wszystko :) Ja już powoli nie wyrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 13:06, SLAY3R napisał:

> No własnie dlatego przestałem ogladać. Bo było troche za nudne. To nie to samo co One
Piece
Eh muszę się kiedyś za tą serię zabrać, duzo dobrego o niej słyszałem.


Musisz, musisz. Zapewniam, że nie bedizesz żałować. Jak narazie to chyba najlepsze anime jakie oglądałem. Zabawne, intrygujące, zakręcone, no i bardzo długie. Około 100 (276 odcinków jak narazie) godzin dobrej zabawy.

Dnia 05.09.2006 o 13:06, SLAY3R napisał:

> Na przykład Mahou Sensei Negima oglądało mi się duużo przyjemniej.
Powolutku zapozaję się z tą serią. Powolutku bo coś od dawna nie widać nowych płyt od anime-virtual
:/
Ale te 9 odcinków które widziałem bardzo przyjemnie się oglądało.


Seria bardzo przyjemna. Zakończenie troche zawodzi, ale od tego jest manga, która jest ongoing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 11:04, Akashi napisał:

heh ja teraz zachwycam się: Demonbane TV; Higurashi no Naku Koro ni (z fajnym klimacikiem);
Zegapain; Zero No Tsukaima (tio jest bardzo zabawne... nio i ta magia :P) A tym co lubią echi
to polecam Iketeru Futari (po prostu obowiązkowa pozycja :P) oraz dobrze zapowiadająca się
seria Tonagura! Oczywiście tak samo mroczniejsze anime Jigoku Shoujo


Higurashi wymiata, al3 maja strasznie niski budzet i strasznie slaba kreske, potworna wrecz w stosunku do mangi
Demonbane jeszcze nie ogladalem
Zegapain jak juz wczesniej mowilem -mechy :D super :P
Jigiku Shojo bedzie drugi sezon na jesieni OIDP
a Iketaru Futari to obowiazek jesli chodzi o ecchi wraz z GG (wylaczajac 11 i 12 ep)

od Zero no Tsukaime wole shakugan no shana, praktycznie wszyscy glowni bohatorowie z shany podkladaja w ZnT glosy :P
inaczej ci sami seiyuu, ale klimat inny i za duze skojarzenia z shana, dlatego p[orzucilem to anime :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 13:25, Akashi napisał:

Jak będę w domciu mazne wam większa liste ciekawych anime.. ale poważnie mówiąc dobrych anime
naprawde są setki... a codziennie w japonii pojawia sie po 5-20 nowych serii anime.. tak wiec
naprawde ciezko jest ogarnąć wszystko :) Ja już powoli nie wyrabiam


nie przesadzajmy ze codziennie, ale w japoni ok 50 animcow tygodniowo wy hodzi, a sezon ktory byl w kwietniu tego roku obfitowal chyba w najwieksza ilosc nowych anime od dluuuugiego czasu

ze starszych rzeczy polecam jeszcze gun X Sword, fajnie sie oglada
o i jeszcze Mai HiME oraz np... Ergo Proxy i moze jeszcze xxxHoLIC jesli sie mangi nie czytalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się