Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 - bojkot na Amazonie

128 postów w tym temacie

po pierwsze dziwi mnie, że w dyskusji o problemach PC wypowiadają się konsolowcy twierdząc, że nasz problem to nie problem :/
po drugie może sobie wbijcie ludzie do głów, że ludzie grają na PC, bo im się nie podoba jak wyglądają gry konsolowe i wydanie takiego crapu jak MW2 po prostu wywołało u as obrzydzenie, szczególnie że IW dzięki nam zyskało sławę. Z resztą zobaczcie sobie co się dzieje na forum IW dotyczącym PCtowej wersji MW2... zawiesza się co chwilę, bo taki natłok krytyki i problemów tam się znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 11:34, Cthulhu_X napisał:

Nawet nie spróbowali zagrać, a widocznie zaczęła się moda na narzekanie na MW2 wśród
graczy PCtowych.

Nie musze probowac tego, czym sie wyprozniam, zeby stwierdzic, ze jest to zapewne kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 13:57, Arachnos napisał:

po pierwsze dziwi mnie, że w dyskusji o problemach PC wypowiadają się konsolowcy twierdząc,
że nasz problem to nie problem :/
po drugie może sobie wbijcie ludzie do głów, że ludzie grają na PC, bo im się nie podoba
jak wyglądają gry konsolowe i wydanie takiego crapu jak MW2 po prostu wywołało u as obrzydzenie,
szczególnie że IW dzięki nam zyskało sławę. Z resztą zobaczcie sobie co się dzieje na
forum IW dotyczącym PCtowej wersji MW2... zawiesza się co chwilę, bo taki natłok krytyki
i problemów tam się znalazł.


Fakt, jak na razie forum leży. Albo IW nie chce krytki na swoim forum albo ichniejsza baza danych nie wydala ilości zapytań. Mam nadzieje że coś się z całej tej akcji wykluje. Jak na razie kolejne części CoD mają u mnie bana. Chyba że IW zastąpi IWsreta serwerami dedykowanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 14:04, leukocyt_model napisał:

Ja osobiście gram w MW2 na PC i problemu nie widzę, ale szczerze mówiąc żałuję, że nie
kupiłem tej gry na konsolę, bo przynajmniej MP byłby milszym doświadczeniem niż na PC.

No celowanie na padzie jest ekstremalnie miłym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 14:01, SoundWave napisał:

Nie musze probowac tego, czym sie wyprozniam, zeby stwierdzic, ze jest to zapewne kiepskie.



Nie muszę cię znać, żeby stwierdzić, że jesteś genetycznie podrzędnym debilem z przegniłymi zębami. Znam tę podstawową prawdę, bo to właśnie tobą "się wypróżniam".

Ja się MW2 bardzo miło zaskoczyłem, kampania na weteranie zajęła mi dokładnie 10.25h, więc jak na CoDa wcale nie tak znowu mało. Multi jest w porządku, lagów nie ma, efektu hostpałera też jeszcze nie dostrzegłem. Czego chcieć więcej?

Jak dla mnie to pierwszy godny uwagi tytuł (poza Dragon Agem, którego muszę w końcu kupić...) od czasów wydania Mass Effecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 14:09, Komintern83 napisał:

> Ja osobiście gram w MW2 na PC i problemu nie widzę, ale szczerze mówiąc żałuję,
że nie
> kupiłem tej gry na konsolę, bo przynajmniej MP byłby milszym doświadczeniem niż
na PC.
>
No celowanie na padzie jest ekstremalnie miłym doświadczeniem.


W MW1 grałem tylko na Xboxie i granie na padzie jest dla mnie równie proste i przyjemne jak na myszce i klawierce. Dla mnie żadna różnica - kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2009 o 14:12, NerveConserve napisał:

Nie muszę cię znać, żeby stwierdzić, że jesteś genetycznie podrzędnym debilem z przegniłymi
zębami. Znam tę podstawową prawdę, bo to właśnie tobą "się wypróżniam".

Ladny troll. Ja o MW2 mam sporo info w necie. Ty o mnie? Null, ktorym zreszta jestes.
Jesli jeszcze nie ogarniasz to zerknij na http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=53143&pid=14 i przestan wygadywac glupoty, jesli potrafisz.
>Ja się MW2 bardzo miło zaskoczyłem, kampania na weteranie zajęła mi dokładnie 10.25h
Bad player is bad, wiekszosci ludzi veteran w MW2 juz zajal 5-6h ;/ Moze naucz sie grac zamiast biadolic jak to ty lubisz.
>Multi jest w porządku, lagów nie ma
UHEAUHEAUHEUAHUEHAEHEEHEAHE
http://www.youtube.com/watch?v=jHsWZp5pWCo
Widzisz, teraz JA mam dosc danych o tobie, zeby powiedziec, ze jestes typowym trollem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 14:12, NerveConserve napisał:

Nie muszę cię znać, żeby stwierdzić, że jesteś genetycznie podrzędnym debilem z przegniłymi
zębami. Znam tę podstawową prawdę, bo to właśnie tobą "się wypróżniam".

Widzisz, problem jest taki, ze on przynajmniej wie o czym sie wypowiada, i podaje konkretne argumenty dlaczego ta gra jest slaba, i nie warto jej kupowac. Za to ty znajac zycie nie wiesz o nim nic, wiec okreslenie "podrzednie genetyczny debil" bardziej pasuje w tym przypadku do ciebie.

I nadal nie widze powodow, dla ktorych osoby ktore graja w mw 1 mialby kupywac mw 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 14:12, NerveConserve napisał:

> Nie musze probowac tego, czym sie wyprozniam, zeby stwierdzic, ze jest to zapewne
kiepskie.


Nie muszę cię znać, żeby stwierdzić, że jesteś genetycznie podrzędnym debilem z przegniłymi
zębami. Znam tę podstawową prawdę, bo to właśnie tobą "się wypróżniam".


Dobry smak, urok, kultura. Dzieci Neo są ekstra.

Dnia 12.11.2009 o 14:12, NerveConserve napisał:

Ja się MW2 bardzo miło zaskoczyłem, kampania na weteranie zajęła mi dokładnie 10.25h,
więc jak na CoDa wcale nie tak znowu mało. Multi jest w porządku, lagów nie ma, efektu
hostpałera też jeszcze nie dostrzegłem. Czego chcieć więcej?


Multi jest bardzo daleki od bycia w porządku. Hack niedługo stanie się zmorą. Cheaterów nie będziesz w stanie wyrzucić z serwera, a lagi są. Rzuć granatem i zobacz ile czasu minie od zamachu do momentu kiedy granat faktycznie poleci. Ograniczenia w ilości graczy powodują że gra robi się nudna. Polecam rozegrać FFA na wastelandzie. 10 minut biegania bez sensu w kółko. Zresztą o bieganiu nie może być mowy dzięki wykwalifikowanym camperom i cheaterom. Wspominałem już o braku kicka i braku możliwości głosowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2009 o 14:20, miszcz929 napisał:

Widzisz, problem jest taki, ze on przynajmniej wie o czym sie wypowiada, i podaje konkretne
argumenty dlaczego ta gra jest slaba, i nie warto jej kupowac. Za to ty znajac zycie
nie wiesz o nim nic


Kotuś, ale pomiędzy tymi stanami istnieje naprawdę świetna analogia. SW wie o nowym codzie tyle, co przeczytał w Internecie, a ja wiem o nim tyle, o ile raczy mi się pokazać wypisując bzdury na paru forach.

Widzisz tę piękną wzajemną odpowiedniość zmiennych? ;-)

Dnia 12.11.2009 o 14:20, miszcz929 napisał:


I nadal nie widze powodow, dla ktorych osoby ktore graja w mw 1 mialby kupywac mw 2.


Nie grałem w pierwszego MW, więc nie mam porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Ja cały czas jestem dumnym Nie posiadaczem mw 2. Jest to pierwszy cod, którego nie kupiłem w dniu premiery. I długo nie kupie, nie dam IW zarobić, no chyba że gra będzie kosztować 50 zł. Za dodatki więcej nie płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2009 o 14:22, Komintern83 napisał:

Dobry smak, urok, kultura. Dzieci Neo są ekstra.


Kultura to bzdura. Nie ma czegoś takiego takiego jak bezwarunkowy szacunek. I wybacz, że ci przerwę, ale z tobą JESZCZE nie rozmawiam, więc nie życzę sobie wysłuchiwać marnych pocisków, wrzut i inwektyw pod moim adresem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2009 o 14:27, NerveConserve napisał:

Kotuś, ale pomiędzy tymi stanami istnieje naprawdę świetna analogia. SW wie o nowym codzie
tyle, co przeczytał w Internecie, a ja wiem o nim tyle, o ile raczy mi się pokazać wypisując
bzdury na paru forach.

A jak wiemy o MW2 w necie jest bardzo malo, bo to tajne dane.
A ty konserwus- podaj moje imie i nazwisko i uznamy, ze cos wiesz. Jesli nie potrafisz- jestes marnym, trollem z hemoroidami ;)

Dnia 12.11.2009 o 14:27, NerveConserve napisał:

Widzisz tę piękną wzajemną odpowiedniość zmiennych? ;-)

Ja nie, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 14:29, NerveConserve napisał:


> Dobry smak, urok, kultura. Dzieci Neo są ekstra.

>

Dnia 12.11.2009 o 14:29, NerveConserve napisał:

Kultura to bzdura. Nie ma czegoś takiego takiego jak bezwarunkowy szacunek. I wybacz,
że ci przerwę, ale z tobą JESZCZE nie rozmawiam, więc nie życzę sobie wysłuchiwać marnych
pocisków, wrzut i inwektyw pod moim adresem.

Jasne każdy ma prawo zachowywać się jak cham. Podbnie jak każdy ma prawo owe chamstwo komentować.
marnych pocisków?? To jakaś nowomowa?
A co do wrzuty to taki hosting z tego co wiem. Tyle że nie pamiętam żebym dawał ci jakiegoś linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 14:29, NerveConserve napisał:

Kultura to bzdura. Nie ma czegoś takiego takiego jak bezwarunkowy szacunek. I wybacz,
że ci przerwę, ale z tobą JESZCZE nie rozmawiam, więc nie życzę sobie wysłuchiwać marnych
pocisków, wrzut i inwektyw pod moim adresem.


Jesteś na forum, a nie na GG, czy jakimś chacie. Każdy ma prawo skomentować twój post, czy ci się to podoba, czy nie. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2009 o 14:17, SoundWave napisał:

Ladny troll. Ja o MW2 mam sporo info w necie. Ty o mnie? Null, ktorym zreszta jestes.


Patrz wyżej.Z litości nie wspomnę o tym, że to ty cieszysz się tu opinią trolla.

Dnia 12.11.2009 o 14:17, SoundWave napisał:

Jesli jeszcze nie ogarniasz to zerknij na http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=53143&pid=14
i przestan wygadywac glupoty, jesli potrafisz.


Mhm, ale jedyna poważna wada z tych wyżej wymienionych to punkt szósty?

Dnia 12.11.2009 o 14:17, SoundWave napisał:

Bad player is bad, wiekszosci ludzi veteran w MW2 juz zajal 5-6h ;/ Moze naucz sie grac
zamiast biadolic jak to ty lubisz.


Może w przyszłym tygodniu umówimy się na skopanie ci tyłka w dowolnym UT? ;-)

>Ja nie, a ty?

Czerstwy dowcip dnia: to wybierz się pan do okulisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2009 o 14:37, NerveConserve napisał:

Patrz wyżej.Z litości nie wspomnę o tym, że to ty cieszysz się tu opinią trolla.

Tu? W sensie w twoich kregach dzieci neo i trolli osiedlowych? Cholera, to boli.
Zreszta patrzac na gore to odnosze wrazenie (ale to moga byc tylko zludzenia), ze to do ciebie ludzie czuja odraze. A moze to tylko przeczucie :/

Dnia 12.11.2009 o 14:37, NerveConserve napisał:

Mhm, ale jedyna poważna wada z tych wyżej wymienionych to punkt szósty?

Mhm, wszystkie punkty to powazne wady?

Dnia 12.11.2009 o 14:37, NerveConserve napisał:


Dnia 12.11.2009 o 14:37, NerveConserve napisał:

Może w przyszłym tygodniu umówimy się na skopanie ci tyłka w dowolnym UT? ;-)

A moze w TF2? CS? CSS?

Dnia 12.11.2009 o 14:37, NerveConserve napisał:

Czerstwy dowcip dnia: to wybierz się pan do okulisty

Czerstwy troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2009 o 14:43, SoundWave napisał:

Tu? W sensie w twoich kregach dzieci neo i trolli osiedlowych? Cholera, to boli.
Zreszta patrzac na gore to odnosze wrazenie (ale to moga byc tylko zludzenia), ze to
do ciebie ludzie czuja odraze. A moze to tylko przeczucie :/


Och, to dlatego, że godzę w ich zdogmatyzowany światopogląd oparty na aksjomacie stwierdzającym o kiepskości MW2, blah, blah.

Dnia 12.11.2009 o 14:43, SoundWave napisał:


A moze w TF2? CS? CSS?



Nie posiadam. Unikam wszystkiego co ma związek z HL, więc orange boxa nie kupiłem. W grę wchodzi jeszcze GoW i Jedi Academy, którego musiałbym poszukać, ale porównując jego ultrazabugowany tryb multi GoWa z nowym MW2, to CoD wygląda wtedy jeszcze lepiej :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować