Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W tym tygodniu na gram.pl - zapowiedzi artykułów

51 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2009 o 23:10, Vojtas napisał:

> Napisz maila na redakcja@redakcja.gram.pl - nie wpadnie w nicość, spokojnie :)

Nie no, żarty żartami, ale ja się poważnie pytam. :)

Nie, nie żartuję. Ten adres będzie naprawdę odpowiedni, napisz. Po prostu nie puszczam kantem rozsądnych uwag, a AFAIR zaliczasz się do osób, które raczej nie dobijają się bez powodu. Po prostu to sobie przeanalizujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 23:15, Lucas_the_Great napisał:

Nie, nie żartuję. Ten adres będzie naprawdę odpowiedni, napisz. Po prostu nie puszczam
kantem rozsądnych uwag, a AFAIR zaliczasz się do osób, które raczej nie dobijają się
bez powodu. Po prostu to sobie przeanalizujemy.


Tyle że ja liczę na rozsądną i rzeczową dyskusję na forum (może w osobnym wątku, aby tu nie spamować :P), bo przecież nie chodzi o to, aby się ponabijać/powyżywać na redakcji, tylko by ulepszać Gram.pl.
E-mailami dyskusji się nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 23:08, byverter napisał:

Ile dałeś za tego e-booka pt: "Jak robić z siebie idiotę udając studenta retoryki na
forach internetowych"? Nie ma sensu ubierać w długie, ładne zdania czegoś co jest kompletną
bzdurą i wymijaniem się od przyznania faktu istnienia omawianej sytuacji.

I wyszło szydło z worka... "idiota", "kompletna bzdura", pomawianie o podszywanie się pod studenta jakiegoś kierunku... A pisałem (co prawda nie do ciebie, ale w tym temacie poświęconym artykułom zaplanowanym na ten tydzień), że nerwy nie popłacają? W ten sposób, rezygnując z kultury wypowiedzi, odebrałeś sobie argumenty - i po co? Nie można usiąść i zastanowić się, nim się napisze posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 23:20, Vojtas napisał:


Tyle że ja liczę na rozsądną i rzeczową dyskusję na forum (może w osobnym wątku, aby
tu nie spamować :P), bo przecież nie chodzi o to, aby się ponabijać/powyżywać na redakcji,
tylko by ulepszać Gram.pl.
E-mailami dyskusji się nie prowadzi.

Dyskusja na forum w aktualnej sytuacji doprowadzi do kompletnego trollingu - spojrzyj na to, co wyprawia się w tym wątku. Pamiętasz przecież wątek poświęcony uwagom do działania redakcji? Mimo przypiętych informacji ludzie pisali tam o czymkolwiek co wydawało im się w jakiś sposób powiązane. Zaraz zobaczysz posty w rodzaju "gdzie są moje wPLN-y?" albo podobne. Sad but true :(
EDIT: Nim postały fora istniały dyskusje (a nawet grupy dyskusyjne) bazujące na emailach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedź była w pełni kulturalna. Po prostu odniosłem takie wrażenie po lekturze Twoich słów. Piszesz nie na temat. Odnosisz się do formy, a nie treści.. :/ Używanie tylu technik retorycznych i omijanie tematu świadczy zazwyczaj o braku racji w sporze.

>>pomawianie o podszywanie się pod studenta jakiegoś kierunku...
Przepraszam, ale powinieneś kupić kolejnego e-booka pt. "Ironia - co to jest i z czym się to je."

Spoiler

To nie owoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 23:28, byverter napisał:

Moja wypowiedź była w pełni kulturalna. Po prostu odniosłem takie wrażenie po lekturze
Twoich słów. Piszesz nie na temat.


Teraz oczy do góry i czytamy temat w wątku...
Komentarze do : "W TYM TYGODNIU NA GRAM.PL - ZAPOWIEDZI ARTYKUŁÓW"
Dla pewności sprawdzamy treść komentowanego tekstu, by mieć całkowitą pewność, do której jej części odnosi się nasza wypowiedź. Najlepiej cytujemy konkretny fragment komentowanej publikacji...
Hmm... i kto pisze nie na temat?

EDIT: A tak w ogóle, jaki cel masz we wklejaniu w poświęconym czemuś innemu wątku informacji o róznych newsach poświęconych MW2 i notorycznym powtarzaniu nazwy tej gry? Działasz na czyjeś zlecenie i robisz promocję tytułu?Skutecznie, każdy kto zechce, teraz pozagląda do tamtych tekstów, do tego z chęcią sprawdzi, czemu ta gra budzi kontrowersje. Cwane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 23:24, Lucas_the_Great napisał:

Dyskusja na forum w aktualnej sytuacji doprowadzi do kompletnego trollingu - spojrzyj
na to, co wyprawia się w tym wątku. Pamiętasz przecież wątek poświęcony uwagom do działania
redakcji? Mimo przypiętych informacji ludzie pisali tam o czymkolwiek co wydawało im
się w jakiś sposób powiązane. Zaraz zobaczysz posty w rodzaju "gdzie są moje wPLN-y?"
albo podobne. Sad but true :(


No to co za problem moderować ów wątek? Trolli wystarczy nie karmić.

Dnia 23.11.2009 o 23:24, Lucas_the_Great napisał:

EDIT: Nim postały fora istniały dyskusje (a nawet grupy dyskusyjne) bazujące na emailach...


Ja od grup zaczynałem swoją regularną działalność w sieci (1999) i na nich zjadłem zęby, więc wiem doskonale na czym to polega - na otwartych serwerach i nie moderowanych grupach też nie brakowało trolli. Do legendy przeszli m.in. Expert i Astec. Ponawiam zatem propozycję o moderowaną dyskusję w odpowiednim wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 23:46, Lucas_the_Great napisał:

Dobra, przemyślimy to w świetle dnia, gdy nie tylko ja będę na nogach - OK?


OK. :) Liczę na przychylną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować