• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
BartexooN

Dźwięk,nie słychac -Problem ,pomocy

Pytanie

Witam,otóż mam nadzieję ,że już problemy rozwiązane,to teraz zapytam...Jaki może być przypadek ,że głos nie działa... Oto rzeczy które próbowałem...
-sterowniki
-porty
-kable itp...
Jakieś pomysły?Może aktualizować moją kartę dźwiękową?Tylko ,tak czy siak mam problem jak to jest...Czy mam wybrać "Dźwięk 1,Dźwięk 2" (2 pierwsze fotki).


Wyprowadzam dźwięk z kompa to zestaw creative inspire,który zamieściłem na fotce jako ostatni... Btw.Jeśli by te wiadomości,chodzi o Dźwięk 1 i 2 to proszę o powiadomienie itp. I zrobię co należy i wkleję... Mam nadzieję,że otrzymam tutaj pomoc ,bo z tematem "Problem z kompem (temat ogólny)",niezbyt,więc pomyślałem,że ktoś tutaj w tym temacie bardziej "spojrzy" na problem. Pozdrawiam...

20091127160640

20091127160804

20091127160818

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Masz dwie karty dźwiękowe:
1) Na zakładce "Dźwięk 1" jest karta ATI HD zintegrowana z kartą graficzną. Jeśli z niej nie korzystasz to w menedżerze urządzeń najlepiej byłoby ją po prostu wyłączyć.
2) Na zakładce "Dźwięk 2" jest karta zintegrowana z płytą główną - to z niej prawdopodobnie korzystasz. Zainstalowany obecnie sterownik jest bardzo stary (2003 r.). Na początek zainstaluj najnowszą wersję, którą możesz pobrać ze strony http://www.realtek.com.tw/downloads (wybierz AC''97 Audio Codecs, a potem wersję właściwą dla Twojego systemu).
Same głośniki, podłączone do innego komputera, działają prawidłowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.11.2009 o 16:20, Solostran napisał:

1) Na zakładce "Dźwięk 1" jest karta ATI HD zintegrowana z kartą graficzną. Jeśli z niej
nie korzystasz to w menedżerze urządzeń najlepiej byłoby ją po prostu wyłączyć.


To widocznie to jest skutkiem tego problemu.Jak mogę to zrobić tzn.Wyłączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

> Same głośniki, podłączone do innego komputera, działają prawidłowo?
Tak... Sprawdzałem niecałe 30 min temu,wszystko bez problemów i ładnie...


Ok,sprawdziłem co do tych rad...Sterowniki zaaktualizowałem,niestety nie pomogło.Próbowałem po kolei wyłączyc ,również nie pomogło.Sprawdzałem kable itp. Jak włączam taki prostokącik co zamieszczałem na zdjęciu z Creative to działa,wydaje głos jak się włącza,czyli puuk... Mam dziwny problem,tak jakby to dziadostwo przestało działac ,lecz dalej się świeci itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sprawdziłem głośniki,wprowadzanie dzwięku itp. Widac,że związek z sterami.Zainstalowałem stery,ale nic.Te obrazki wyżej,to bez zmiany.Proszę o pomoc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować