Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2009 o 19:51, Avarr napisał:

Ok. Jak pod3ączya to (obrazek) do g3ośników komputerowych?

Albo kupujesz przejściówkę jak na zdjęciu, albo (o ile masz) wpinasz tego jack''a w wejście słuchawkowe głośników (takie są często na pilociku).
Ajj - baldurman mnie uprzedził ;)

20090421202340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :). Heh niedługo więcej na przesyłki wydam, jak na kabelki i inne te pierdołki... No ale będę mógł grać na monitorze przynajmniej :D

wsaadman:
obawiam się, że moje głośniki nie posiadają czegoś takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 20:27, Avarr napisał:

Dzięki :). Heh niedługo więcej na przesyłki wydam, jak na kabelki i inne te pierdołki...

Ja tez miałem kupować to na Allegro, ale bez problemu znalazłem w sklepie elektronicznym w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 21:30, balduran2 napisał:

Ja tez miałem kupować to na Allegro, ale bez problemu znalazłem w sklepie elektronicznym
w moim mieście.


Dokładnie i to za gorsze można dostać takie końcówki w zwykłym sklepie elektronicznym:) Nie trzeba na allegro przepłacać wystarczy 4 litery ruszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 21:37, Stfforex napisał:

Dokładnie i to za gorsze można dostać takie końcówki w zwykłym sklepie elektronicznym:)
Nie trzeba na allegro przepłacać wystarczy 4 litery ruszyć:)

Wiem - o to właśnie chodziło,
ale nie miałem jak inaczej pokazać tej pierdółki, więc zarzuciłem link do Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 23:41, WIkitory napisał:

Wygląda jak najbardziej normalnie - porządny opis, użytkownik bez negatywów.

Dnia 21.04.2009 o 23:41, WIkitory napisał:

Jedna aukcja,z tym samym sprzętem i tej samej firmy została zamknięta (ale innego usera allegro..)

A masz może link do tej aukcji?

Dnia 21.04.2009 o 23:41, WIkitory napisał:

Opłaca się kupować czy jest tu coś podejrzanego?

Jedyne jest podejrzane, ale to pewnie błąd to:
"Xbox360 PREMIUM 20GB (...) KONSOLE W NAJNOWSZEJ WERSJI Z WBUDOWANYM WYJŚCIEM HDMI"
Najnowsze wersje mają dysk 60 GB.

A tak w ogóle, to dodam, że cena na tej aukcji nie jest zadowalająca. Za 799 zł (albo i jeszcze taniej) można spokojnie dostać najnowszą wersję Premium z dyskiem 60 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo ze starej aukcji nie zobaczysz ,bo jest zamknięta ,ale bardzo prosze : http://allegro.pl/item607024778_xbox_360_premium_nowa_wersja_hdmi_dysk_799_pln.html

Kolega właśnie chce przerobioną od razu kupić....A co do ceny...Według mnie jest baaardzo okazyjna.Ceny premiuma są bardzo wysokie w sklepach ,u mnie w MM chyba 900 PLN. ( http://www.ceneo.pl/271808)

Co do wyjścia HDMI to sie nie znam więc nie komentuje :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 16:32, The_Nemezis napisał:

Ja za swój jakieś 2 tyg. temu zapłaciłem prawie 1000.

@ WIkitory

Dnia 22.04.2009 o 16:32, The_Nemezis napisał:

Według mnie jest baaardzo okazyjna.Ceny premiuma są bardzo wysokie w sklepach ,u mnie w MM chyba 900 PLN

Ludzie...ja nie wiem skąd wy takie ceny bierzecie...
Ja swojego Premium kupiłem w Media Markt za 799 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same konsole nie, ale mamy coś takiego o nazwie "kryzys", który skutecznie podbił cenę dolara i euro, a więc przez to cenę konsoli.... Jeszcze w styczniu widziałem w empiku premiumy za 850 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 19:05, balduran2 napisał:

Że niby co? Konsole od tamtej pory podrożały?

Tak. W CDA czytałem, że to była okresowa obniżka cen, a np: ten zestaw który kupowałem to była limitowana wersja i możliwe ,że to na te limitowane zestawy była niższa cena, (bo ja te niższe ceny widziałem jedynie przy tych zestawach limitowanych) ? Albo poprostu ,,kryzys" ;P

Avarr@ , a ja widziałem Elitki za 1050zł. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, po prostu kryzys. "Grową" walutą są dolary, które od początku kryzysu cholernie podrożały. Więc nie dziwcie się, że kwartał temu mogliście kupić X360 za 850 zł, a teraz ok. 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 20:52, RamiroPL napisał:

Tak, po prostu kryzys. "Grową" walutą są dolary, które od początku kryzysu cholernie
podrożały. Więc nie dziwcie się, że kwartał temu mogliście kupić X360 za 850 zł, a teraz
ok. 1000 zł.


A poza tym każda okazja jest dobra, żeby trochę podnieść ceny. A "kryzys" nadaje się do tego idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No racja, ale wcześniej przed tą obniżką ceny były chyba takie same jak są teraz, więc może poprostu koniec obniżek, anie "kryzys". ;P No i jak już mówiłem, czytałem o tym ,że te wyprzedaże są okresowe. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować