• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Yutima

Windows Media Player

Pytanie

Witam, mam problem z Windows Media Player. Otóż, kiedy chcę obejrzeć film na komputerze, nie widać obrazu, widać jedynie "fale" od dźwięku. Mam Windows Vista, prosiłym o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 21.12.2009 o 21:32, Yutima napisał:

Witam, mam problem z Windows Media Player. Otóż, kiedy chcę obejrzeć film na komputerze,
nie widać obrazu, widać jedynie "fale" od dźwięku. Mam Windows Vista, prosiłym o pomoc.


Czy masz zainstalowane wszystkie potrzebne codeki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.12.2009 o 21:42, error721 napisał:

> Witam, mam problem z Windows Media Player. Otóż, kiedy chcę obejrzeć film na komputerze,

> nie widać obrazu, widać jedynie "fale" od dźwięku. Mam Windows Vista, prosiłym o
pomoc.

Czy masz zainstalowane wszystkie potrzebne codeki?

Nie mam pojęcia, jak to sprawdzić? Kiedyś obraz miałem normalnie, ostatnio się pozmieniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.12.2009 o 22:18, Yutima napisał:

> > Witam, mam problem z Windows Media Player. Otóż, kiedy chcę obejrzeć film na
komputerze,
>
> > nie widać obrazu, widać jedynie "fale" od dźwięku. Mam Windows Vista, prosiłym
o
> pomoc.
>
> Czy masz zainstalowane wszystkie potrzebne codeki?
Nie mam pojęcia, jak to sprawdzić? Kiedyś obraz miałem normalnie, ostatnio się pozmieniało.


A sluchaj czy caly ekran ci mruga takie paski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ekran wygląda tak, jakby na płycie była sama muzyka, a z pewnością jest tam film, wiem, bo sprawdzałem na dvd. Po wejściu w pomoć otrzymałem informację, że potrzebuję nowszej wersji CODEC.
Mógłby mi ktoś znaleźć odpowiedni CODEC dla Visty. Nie chcę szukać na własną rękę, nie mam zamiaru czegoś popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.12.2009 o 22:29, Yutima napisał:

Ekran wygląda tak, jakby na płycie była sama muzyka, a z pewnością jest tam film, wiem,
bo sprawdzałem na dvd. Po wejściu w pomoć otrzymałem informację, że potrzebuję nowszej
wersji CODEC.
Mógłby mi ktoś znaleźć odpowiedni CODEC dla Visty. Nie chcę szukać na własną rękę, nie
mam zamiaru czegoś popsuć.

Wywal wszystkie kodeki i zainstaluj
Vista Codec Pack
http://www.programosy.pl/program,vista-codec.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nadal mam ten problem, jednak tym razem słychać sam dźwięk, nie ma obrazu. Zmieniłem windows na Windows 7 Przed zainstalowaniem K-Lite codecow miałem obraz, teraz nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować