Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tytuły Capcomu dopiero od kwietnia

10 postów w tym temacie

Czekam z niecierpliwością na Lost Planet 2. Dobrze, że się zdecydowali na późniejszą datę premiery. W I kwartale 2010 roku mam zamiar zakupić Mass Effect 2 i Mafię 2 i na wspomnianego Lost''a mogło by braknąć funduszy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej by staniał szybciej. Kupię lost planet bo chociaż sfrustrowała mnie jedynka to dwójka będzie pewnie ok. Chodzi o japoński klimat ktorego nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałem że tak będzie... wszyscy boją się konkurencji i przekładają na później... zamiast robić lepsze gry wolą znaleźć dziurę wydawniczą... no ale w przypadku tych tytułów to raczej fakt... zginęły by na tle takich hitów jak COD:MW2, Assassins Creed 2, Mass Effect 2 czy Splinter Cell... tak to jest szansa że ktoś kupi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 20:30, arborek napisał:

Ja wiedziałem że tak będzie... wszyscy boją się konkurencji i przekładają na później...
zamiast robić lepsze gry wolą znaleźć dziurę wydawniczą... no ale w przypadku tych tytułów
to raczej fakt... zginęły by na tle takich hitów jak COD:MW2, Assassins Creed 2, Mass
Effect 2 czy Splinter Cell... tak to jest szansa że ktoś kupi... :P


zgadam się, poza tym MW2...bo w sumie kto go miał kupić to już raczej kupił:) teraz będzie napewno mniejsze zainteresowanie MW2;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na początek roku planuję Mass Effecta 2 i Splinter Cella... niestety ofiarą noworocznego tłoku na mojej liście padnie Army of Two które kupie... ale w późniejszym terminie :P na Lost Planet pewnie bym nawet nie spojrzał... chociaż pewnie kiedyś sobie zagram - kiedyś jak będzie kosztować 80zł (xbox 360) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszły rok już teraz jest napięty jeszcze bardziej niż 2009. Sam pierwszy kwartał to jak okres przedświąteczny - same dobre produkcje. Boję się, że to będzie oznaczać kolejne opóźnienia. A to jest wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować