Zaloguj się, aby obserwować  
PierwszaLiga

Demon''s Soul - temat ogólny

54 postów w tym temacie

Pytanie do expertów Demon''s Souls - czy grając klasą Knight lepiej jest ulepszać broń na początku, czy kupować nową? Drugie pytanie - czy Baltarian(?) Palace - mój pierwszy świat w grze - da się przejść cały bez potrzeby zaczynania od nowa? Tzn czy można swobodnie wracać po przekroczeniu mgły w drzwiach itp? I ostatnie - czy ilość ekwipunku wpływa na szybkość wykonywania uników (side roll)? Czy nie ma różnych szybkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łelkam ;D Byłby ktoś na tyle chętny, żeby pożyczyć mi na parę sekund pierścień od Mephistophelesa i tego drugiego gościa (dobrego:D)? Nie chcę mi się bawić za bardzo w te tendencje. Albo powymieniać się broniami? Tzn wystarczy tylko wziąć broń do ręki i już ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie można zdobyć jakaś sensowną "magic weapon" w early game ? Jestem w 2-2 i te "żuki" są nie do ubicia ze zwykłej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś przedmiot pure bladestone i chciałby użyczyć mi jednej sztuki? Już 3 dni próbuję go wydropić i nic. Oczywiście wiem, że nie ma nic za darmo dlatego w zamian oddam cokolwiek, o ile posiadam to w ekwipunku. Jestem w ng+, 233lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 23:20, Bartezz94V napisał:

Ma ktoś przedmiot pure bladestone i chciałby użyczyć mi jednej sztuki? Już 3 dni próbuję
go wydropić i nic. Oczywiście wiem, że nie ma nic za darmo dlatego w zamian oddam cokolwiek,
o ile posiadam to w ekwipunku. Jestem w ng+, 233lvl.


Serwery gry zostały wyłączone, nie ma już co-op ani pvp w Demon''s Souls, więc nikt ci nie może podrzucić takiej broni. Jeśli chcesz zdobyć platynę to pozostaje ci tylko farmić. Pamiętam że też miałem problem z wyfarmieniem tych głupich bladestonów, także powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2014 o 16:43, Fatal-X napisał:

Serwery gry zostały wyłączone, nie ma już co-op ani pvp w Demon''s Souls, więc nikt ci
nie może podrzucić takiej broni. Jeśli chcesz zdobyć platynę to pozostaje ci tylko farmić.
Pamiętam że też miałem problem z wyfarmieniem tych głupich bladestonów, także powodzenia.


Ok trochę się spóźniłem

ale serwery gry dalej działają, niczego nie wyłączyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie związane z grą Demon''s Souls. Chodzi o to czy warto wydawać dusze i materiały na ulepszenia tarczy. Tak w ogóle co daje ulepszenie tarczy? Wydaje mi się, że zamiast inwestować w tarcze lepiej jest ulepszyć broń prawda?

Pytam ponieważ dopiero zaczynam przygodę z soulsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ulepszoną tarczę i Cię biją po tej tarczy, to mniej staminy schodzi.

Ogólnie warto ulepszyć sobie na max Knight''s Shield jak się znajdzie/wydropi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha... no to wszystko wyjaśnia. Skoro ulepszenie tarczy powoduję, że schodzi mniej staminy to myślę, że warto ulepszać. Knight''s Shield już nie używam ponieważ znalazłem taką ogromną tarcze w kopalniach nazywa się chyba ''Iron Shield''.

Przy okazji mam problem z użyciem zaklęcia. Wykupiłem sobie zaklęcie leczące i nie da się go użyć po naciśnięciu górnego krzyżyka. Inteligencji nie ulepszałem, ale MP mam chyba wystarczająco (73 pkt). Więc nie wiem o co chodzi. A tak w ogóle to chyba zrobiłem błąd że kupiłem zaklęcie grając Knightem prawda? Chyba zmarnowałem 5000 dusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leczenie to nie jest sorcery, tylko miracle. Rzuca się je talizmanem, a nie różdżką. Można znaleźć na początku Shrine of Storms i Valley of Defilement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Powoli zaczynam rozumieć tą świetną grę. Ale mam jeszcze jedno pytanie, chodzi mi o statystykę szczęście... czy warto w nią inwestować? Ja aktualnie mam 7 czyli tyle ile posiada knight na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 18:10, dejmien255 napisał:

Dzięki wielkie. Powoli zaczynam rozumieć tą świetną grę. Ale mam jeszcze jedno pytanie,
chodzi mi o statystykę szczęście... czy warto w nią inwestować? Ja aktualnie mam 7 czyli
tyle ile posiada knight na początku.


IMO nie, jak będziesz chciał dropa jakieś szczególnej broni, to i tak będziesz musiał pofarmić, nieważne czy będziesz miał 7 czy 99 luck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować