• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
BoaDupczyciel

gra mi sie wyłącza

Pytanie

Kiedy gram w coś(nie w każdej grze mi sie tak dzieje)po kilkudziesięciu min. gry zaczyna mi sie wcinać gra kiedy zmienie odświezanie(z np 60 na 59hrz)gra czasem mi sie odcina a czasem wyloncza pomocy bo grać sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 02.01.2010 o 12:26, Kilox napisał:

Kiedy gram w coś(nie w każdej grze mi sie tak dzieje)po kilkudziesięciu min. gry zaczyna
mi sie wcinać gra kiedy zmienie odświezanie(z np 60 na 59hrz)gra czasem mi sie odcina
a czasem wyloncza pomocy bo grać sie nie da.


Po Pierwsze jaka gra ? po drugie czy z tego powodu musisz zaraz zakładać nowy temat ? Czy Potrafisz korzystać z wyszukiwarki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2010 o 12:46, Kilox napisał:

potrafie nic nie znalazłem,gry to Cabal Online,Wiedźmin,fallout3(i to chyba tyle)


Albo zasilacz nawala, albo chłodzenie procesora/grafiki. Dzieje się tak we wszystkich grach? Jaka masz konfigurację kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2010 o 12:53, HumanGhost napisał:

> potrafie nic nie znalazłem,gry to Cabal Online,Wiedźmin,fallout3(i to chyba tyle)


Albo zasilacz nawala, albo chłodzenie procesora/grafiki. Dzieje się tak we wszystkich
grach? Jaka masz konfigurację kompa?

cłodzenie nie nawala i zasilacz też nie bo tak sie dzieje tylko w wymienionych wyżej przypadkach a reszta gier działa bez problemu(czasem zminimalizowanie gry[CABAL]i ponowne zmaksymalizowanie pomaga na następne kilkadziesią minut)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować